واکنش عضو هیئت مدیره تیم آلومینیوم به اشتباهات داوری در دیدار مقابل پیکانمیثم مجیدی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
عضو هیئت مدیره آلومینیوم می‌گوید که از رئیس کمیته داورانی که سن فرزندش را نمی‌داند، انتظاری ندارد.

به گزارش ورزش سه، میثم مجیدی عضو هیئت مدیره آلومینیوم اراک در پایان بازی با پیکان گفت: من تا دیروز فکر می‌کردم داوران مقصر هستند ولی الآن فکر می‌کنم داوران تقصیری ندارند. زمانیکه رئیس کمیته داوران نمی‌داند بچه خودش چند سال دارد، می‌خواهد برای داوران تصمیم بگیرد و برای آنها امکانات تهیه کند؟

 

وی ادامه داد: به عنوان عضوی از هیئت مدیره می‌خواهم با مدیریت باشگاه صحبت کنم که کلا تیم را تعطیل کنید. نمی‌شود که همه اشتباهات برای آلومینیوم باشد. آقای افشاریان می‌گوید بخاطر یک وجب و دو وجب حاشیه درست نکنید، این آفساید که 10 متر بود. این همه هزینه می‌کنیم که یک داور بیاید و الکی اشتباه کند؟ منم به داوران حق می‌دهند که نه هدفون دارند و نه VAR. معلوم است که داوری برایشان سخت است. اگر VAR بود آن گل رد نمی‌شد. چرا من درباره اخراج صحبت نمی‌کنم؟

 

او با انتقاد شدید از خداداد افشاریان گفت: مگر می‌شود رئیس کمیته داوران نداند پسرش چند سال دارد؟ از اول فصل تاکنون چقدر تیم‌ها را جریمه کرده‌اند؟ این پول‌ها کجاست؟ مگر هزینه هدفون و VAR چقدر می‌شود؟ من یک پیشنهاد دارم. سالی 2.5 درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان را کم می‌کنند و به فدراسیون می‌دهند. اگر نمی‌توانید VAR بخرید، 2.5 درصد دیگر از قرارداد بازیکنان کم کنید و کمک داور ویدیویی بیاورید. رئیس کمیته داوران می‌گوید بخاطر یک وجب چیزی نگویید. اگر همان یک وجب نبود، ما چهارم جدول بودیم.

 

مجیدی در پاسخ به صحبت‌های عنایتی مبنی بر اینکه باید نیمکت تیم حریف را کنترل می‌کردند، گفت: آقای عنایتی از دوستان خوب من است. از او می‌پرسم که اگر این اتفاق برای تیم او می‌افتاد، باز هم آرام می ماند؟ من اول فکر کردم توپ از بیرون به داخل آمده است. وقتی گفتند آفساید شده، خنده‌ام گرفت. اصلا مرتضی تبریزی 2 متر پشت دروازه‌بان آنهاست. به نظر من بهتر است تیم آلومینیوم را تعطیل کنیم، اینجوری بهتر است و برای دوستان راحت‌تر است و اتفاقات خوبی برایشان رخ می‌دهد.

 

عضو هیئت مدیره آلومینیوم گفت: اگر آن گل را قبول می‌کردند، شرایط کلا عوض می‌شد، من که فوتبال بازی کرده‌ام می دانم این اتفاق می افتاد. آقای افشاریان فوتبال بازی نکرده و نمی داند چی به چی است. اگر بازیکنان ما مصاحبه کنند، فردا صبح چهار نفر را محروم می کنند. احکام دیگر تیم ها را منتشر نمی‌کنند ولی برای ما را سریع صادر می کنند. من در استقلال بازی کرده ام و این مسائل را می‌دانم.

 

مجیدی در ادامه می گوید: بازی با ذوب آهن هم برادر آقای حیدری داور بود و علیه ما پنالتی گرفت و همه فهمیدند تصمیم او اشتباه بوده است. اگر VAR وجود داشت، اینگونه نمی‌شد. همین داور بازی ما دو هفته دیگر داوری می کند و انگار نه انگار اشتباه کرده است، آب از آب تکان نمی‌خورد. ما بیانیه داده ایم، تعریف کرده‌ایم، تشویق کرده ایم ولی باز هم اتفاقاتی که نباید بیفتد، رخ می‌دهد. اینطوری نمی‌شود!

 


کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------