واکنش هاشمی نسب به درگیری با مربی فولاد: اصلا او را نمی‌شناسم!مهدی هاشمی نسب،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
مربی تیم استقلال درباره درگیری اش با نادر غبیشاوی صحبت کرد.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال استقلال در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر در اهواز به مصاف فولاد رفت که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 

پس از پایان بازی نادر غبیشاوی مربی دروازه‌بانان تیم فوتبال فولاد خوزستان با مهدی هاشمی‌نسب مربی تیم استقلال درگیر شد و اگر دخالت اطرافیان نبود کار به جاهای باریک کشیده می‌شد.

 

هاشمی‌نسب، مربی استقلال درباره درگیری‌اش با غبیشاوی گفت: ببینید چه اتفاقی افتاده که کار به اینجا کشیده شد. ما روی نیمکت بودیم که دیدیم این آقا به سمت نیمکت حمله‌ور شد.

 

او درباره اینکه مربی فولاد ادعا کرده ۱۷ سال با هاشمی‌نسب هم‌خانه بوده است گفت: بنده اصلا ایشان را نمی‌شناسم که بخواهم با او هم‌خانه باشم.

 

غبیشاوی: هاشمی‌نسب تهدیدم کرد/ او خود بزرگ‌بینی و توهم دارد

نادر غبیشاوی اظهار کرد: آقای هاشمی‌نسب از شروع بازی اقدام به فحاشی به من کرد و جنگ روانی به راه انداخت. من هم تا آنجا که توانستم حرمت روزهایی که در کنار هم کار می‌کردیم را نگه داشتم اما وقتی کسی تمام اصول اخلاقی را برای رسیدن به اهدافش زیر پا می‌گذارد آدم تا یک جایی می‌تواند این نوع رفتار را تحمل کند.

 

وی ادامه داد: من هم بعد از فحاشی‌های هاشمی‌نسب از او خواستم از این کار خود صرف‌نظر کند اما او در ادامه شروع به فحاشی به خانواده‌ام کرد. 

 

غبیشاوی درباره اینکه هاشمی‌نسب عنوان کرده "اصلاً او را نمی‌شناسد"، گفت: او خودبزرگ‌بینی و چنین توهماتی دارد اما حداقل دیگران می‌دانند که من ۱۷سال با او هم‌خانه بودم و حتی بعد از اتفاقات شب گذشته همه به من می‌گفتند مگر شما با هم برادر نبودید پس چرا این اتفاقات افتاد؟ همه وقتی حرف‌های من را می‌شنوند ناراحت می‌شوند. هاشمی‌نسب برای اینکه دل دیگران را به دست بیاورد می‌خواهد هر کاری انجام بدهد.

 

وی با بیان این که هاشمی‌نسب پس از پایان بازی با حرف‌هایش من را تهدید می‌کرد، افزود: حتی من بعد از بازی از او خواستم که حرف‌هایش را رودررو با خودم بگوید. عکس‌العملی که من بعد از بازی نشان دادم در جواب فحاشی و تهدیدهای هاشمی‌نسب بود. از فوتبالی‌های کل ایران درباره شخصیت من بپرسید که آیا من شخصیت پرخاشگری دارم؟ همه هم من  و هم هاشمی‌نسب را می‌شناسند و قضاوت را به آن ها می‌سپارم. 

 

مربی گلرهای فولاد در ادامه، گفت: از کسانی که در فضای مجازی به من فحاشی می‌کنند سؤالم این است که علت این کارشان چیست؟ من تمام این بی‌حرمتی‌ها را از چشم هاشمی‌نسب می‌بینم. من از این قضیه نمی‌گذرم و حتی به خاطر فحاشی هایش شاید از او شکایت کنم. 

 

وی عنوان کرد: من هیچ وقت دوست ندارم افرادی که در ورزشگاه هستند چنین صحنه‌هایی را ببینند و بابت اتفاقات شب گذشته از مردم عذرخواهی می‌کنم. 

 

غبیشاوی بیان کرد: از همکارانم می‌خواهم برای به دست آوردن یکسری امتیازات دست به هر کاری نزنند و باعث رنجش دیگری نشوند. 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------