محرمی: انصاری‌فرد پول‌ها را جاهای دیگر خرج می‌کند اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,محرمی

 

مجتبی محرمی بازیکن سابق پرسپولیس از بعضی مسائل باشگاه پرسپولیس بخصوص مدیریت این باشگاه بشدت ناراحت و عصبانی است. محرمی در خصوص پرسپولیس با وجود باخت این تیم در دیدار اولش مقابل الدحیل بشدت نسبت به بهبود شرایط این تیم مقابل الشارجه و نهایتاً قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر اطمینان دارد و معتقد است این تیم می‌تواند در لیگ جاری هم عنوان قهرمانی دیگری را کسب کند.

 

آقا مجتبی چه خبر؟ مدت‌هاست نیستید و گوشی‌تان را هم جواب نمی‌دهید.

 برای اینکه حرف‌های من را کامل نمی‌نویسید! آقای مدیرعامل فعلی پرسپولیس مرتب حرف می‌زنند که کار اقتصادی برای باشگاه انجام داده و فلان تحول را به وجود آورده‌اند اما حرف من این است ایشان چه کار اقتصادی برای باشگاه انجام داده که دائم دم از آن می‌زند. تنها کسی که به پرسپولیس آمد و کار کرد آقای رویانیان بود و اگر پول هم از جایی برداشت آن را به پرسپولیس تزریق کرد اما آقای انصاری‌فرد الان پول را از باشگاه پرسپولیس برمی‌دارند و خرج جاهای دیگر می‌کنند. ایشان هم‌دوره من هستند، چطور مدیرعامل پرسپولیس در خانه خوب زندگی می‌کند و کار خوب و درآمد مکفی دارد اما من مجتبی محرمی در چنین وضعیتی قرار ندارم! ایشان بیایند بدهی‌های مردم و بازیکنان را بدهند. اصلاً ایشان کجا حال پیشکسوتی را پرسیده که حالا بیاید و حال ما را بپرسد و حرفش هم این است که درگیر کار باشگاه است.

 

گلایه‌های‌تان تمام شد به مسائل فنی بپردازیم؟

 بفرمایید!

 

در خصوص گل بدی که پرسپولیس از الدحیل خورد حرف بزنید. چرا روی گل اول همه مدافعان ایستادند تا مانژوکیچ به آن شکل گل بزند؟!

 نمی‌دانم چرا بازیکن رفت به داور اعتراض کند. اصلاً باید بازیکن فقط با سوت داور بایستد و بازی را رها نکند اما متأسفانه دیدیم که بازیکنان پرسپولیس معترض بودند و ایستادند و بازیکن کروات باتجربه الدحیل به آن شکل ضربه سرش را زد. ما دائم در حال نگاه کردن بازی‌های بزرگ اروپا و فوتبال هستیم. در این بازی‌ها می‌بینیم بازیکن تا آخرین لحظه کارش را ادامه می‌دهد و بعد هم اگر اعتراضی هست از طریق کمک‌داور ویدئویی مشخص می‌شود و همه‌چیز تمام می‌شود و می‌رود، اما بعد از آنکه آنطور در بازی ایران و ژاپن همه بازیکنان ما بازی را رها کردند و سمت داور رفتند و آنطور باختیم در واقع دوباره آن موضوع و اشتباه تکرار شد و بازیکنان باز هم آن اشتباه بزرگ را تکرار کردند. من نمی‌دانم ما از یک سوراخ باید چندبار گزیده شویم؟! من واقعاً دلیل این موضوع را نمی‌دانم.

 

اما کادر فنی پرسپولیس گفته‌اند 64درصد مالکیت توپ دست پرسپولیس بوده اما بازیکنان حرف‌های آنها را خوب اجرا نکرده‌اند؟

فقط مالکیت کافی نیست و همه به سه امتیاز نگاه می‌کنند که آن را هم الدحیل گرفت و رفت.

 

امشب مقابل الشارجه در امارت این تیم را شکست می‌دهیم؟

من خیلی بازی‌های این تیم را ندیده‌ام اما شنیده‌ام وینگرهای خطرناکی دارد؛ بازیکنان خارجی که خیلی خطرناکند. با این وجود ما باید این تیم را شکست دهیم چون شرایط‌مان بد می‌شود. اصلاً آقای مدیرعامل پرسپولیس گفتند که ما میزبانی گرفتیم و عینک می‌زنند و اینطور هم حرف می‌زنند. الان هم همه امیدوارند ما در بازی‌های دور برگشت میزبان باشیم، اما اصلاً اینطور نیست. ما با تیم عربستانی در کشور ثالث بازی می‌کنیم و با این وجود ما بالای چهار بازی را در خارج از خانه باید بازی کنیم و با این وضعیت نمی‌توانیم از میزبانی‌مان نهایت استفاده را ببریم و دائم از این حرف می‌زنند که ما در دور برگشت میزبان هستیم.

 

در خصوص بیرانوند چه نظری دارید؛ دروازه‌بانی که از دید کارشناسان آن انگیزه قبلی را در پرسپولیس ندارد و در دربی و بازی مقابل الدحیل خیلی خوب کار نکرد؟

 نه، من فکر نمی‌کنم بیرانوند در مقابل الدحیل خیلی مقصر بود چون بازیکنان مانژوکیچ را رها کردند و سمت داور رفتند و در چنین حالتی هم چیزی از دست بیرانوند برنمی‌آید.

 

ما از اشتباهات‌مان در تیم ملی درس نگرفتیم و آنها را تکرار کردیم به همین دلیل هم من اصلاً این حرف را قبول ندارم که بعضی‌ها می‌گویند دل بیرانوند دیگر با پرسپولیس نیست. در مورد دروازه‌بان‌ها در چند مدت اخیر بعضی حرف‌ها زدند که اصلاً درست نبود. هیچ دروازه‌بانی عمدی گل نمی‌خورد مثلاً همین چند وقت پیش هم دروازه‌بان تراکتور را محکوم کردند و گفتند گل عمدی خورده در حالی که دیدیم تبرئه شد و مشخص شد او گل عمدی نخورده و هر دروازه‌بانی با تمام وجود تا آخرین روزی که در یک تیم هست برای تیمش می‌جنگد و دل بیرانوند هم کامل با پرسپولیس است.

 

در خصوص ارنج تیم و اشکالات فنی تیم پرسپولیس مقابل الدحیل چه صحبتی دارید؟

 من فکر می‌کنم پرسپولیس همیشه این قدرت را دارد که بازنده نباشد و جبران کند و به‌نظرم این تیم فعلی پرسپولیس در هر حالتی قدرت برگرداندن بازی مانند دربی را دارد و مقابل الدحیل هم با بیرون رفتن ترابی شرایط بد شد. سیستم ما اشتباه بود و ما با ترس بازی را شروع کردیم و از بس از الدحیل گفتند که قوی است و... که بازیکنان ما هم با ترس و سرگیجه به مصاف حریف رفتند. اینقدر گفتند مانژوکیچ مهارنشدنی و قوی است که بازیکنان ما هم تحت تأثیر این موضوع رودرروی الدحیل قرار گرفتند، در حالی که همه دیده بودند پرسپولیس قبلاً هم بارها مقابل تیم‌های بزرگ دیگر از جمله السد با ژاوی و... بازی کرده بود.

 

در خصوص دربی چه نظری دارید؟ چرا پرسپولیس که دستش پر‌تر بود دوبار بازی عقب‌افتاده را مقابل استقلال جبران کرد؟

من فکر نمی‌کنم استقلال به‌لحاظ بازیکن ضعیف‌تر از پرسپولیس بود و حرف‌هایی که گفته شده بضاعت استقلال کمتر بوده حرف‌های بعد از مساوی و از دست دادن برد است. به‌نظرم تعویض قائدی اشتباه بود و این مسأله روی کار استقلال تأثیر منفی گذاشت. سرمربی فعلی استقلال سیستم استراماچونی را در تیمش ادامه داده است. من دوست داشتم دیاباته هم بود که استقلال با همه بازیکنانش مقابل پرسپولیس قرار می‌گرفت.

 

سؤال آخرمان هم درمورد قهرمانی پرسپولیس است. یحیی گل‌محمدی می‌تواند پرسپولیس را برای چهارمین‌بار متوالی به قهرمانی برساند؟

من به شما می‌گویم که پرسپولیس سه چهار هفته مانده به هفته پایانی قهرمان می‌شود.

 

اما پرسپولیس با سپاهان در اصفهان بازی دارد و باز هم بازی‌های دشوار دیگری را پیش‌رو دارد.

 پرسپولیس پنج امتیاز از سپاهان بیشتر است. پرسپولیس هم آن بازی را نمی‌بازد، اصلاً اگر ببازد هم تیم سپاهان در بازی‌های دیگرش امتیاز از دست خواهد داد و اینطور نیست که در آن بازی کار تمام شود. 

 

 

ایران / ناصرقراگزلو

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------