آخرین اخبار ورزشی

استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

حامدی‌فر: امیدوارم استقلال باز هم قهرمان شود/زواری دومین خرید رسمی استقلال از آبادان

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم بازهم قهرمان شویم و قله‌های موفقیت را فتح کنیم. به گزارش فارس، امید حامدی‌فر در مورد…

تمدید مهلت رسیدگی به پرونده ویلموتس تا تیر ماهویلموتس ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
دادگاه حکمیت ورزش از تمدید مهلت اعلام صدور رای پرونده ویلموتس تا ۲۴ ژوئن ۲۰۲۲ (۳ تیرماه) خبر داد. 

به گزارش ایسنا، ۲۷ مرداد ۹۹ روزی تلخ برای فدراسیون فوتبال بود که با محکومیت سنگین در پرونده مارک ویلموتس مبنی بر پرداخت غرامت ۶.۲ میلیون یورویی به این مربی بلژیکی همراه شد. از آن زمان تاکنون، چند تیم مدیریتی در فدراسیون فوتبال مستقر شده و رفته‌اند اما هنوز فرآیند رسیدگی به این پرونده در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) و درخواست تجدیدنظر فدراسیون فوتبال ایران ادامه دارد.

 

بعد از گذشت بیش از یک سال و نیم از زمان فرجام خواهی ایران، امروز، پنجشنبه فدراسیون فوتبال اعلام کرد که این پرونده باز هم به تعویق افتاد. این فدراسیون نوشت: «مطابق نامه‌ای که دادگاه حکمیت ورزش به فدراسیون فوتبال ارسال کرده است، مهلت رسیدگی به پرونده مارک ویلموتس تمدید شد. دادگاه حکمیت ورزش، اعلام کرد که مهلت صدور رای پرونده ویلموتس تا ۲۴ ژوئن ۲۰۲۲ (۳ تیر ماه)تمدید شده است.»

 

به نظر می‌رسد تعویق چندباره صدور حکم به نفع ایران است چرا که فدراسیون فوتبال ایران در شرایط کنونی هیچ پولی برای پرداخت طلب ویلموتس در هیچ سطحی ندارد و تعویق‌های صدور حکم این پرونده که به بیش از ۱۰ مورد رسیده است.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------