وضعیت قرنطینه سوالات آزمونهای سراسری اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه, سازمان سنجش
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: قرنطینه آزمون های سراسری باز نشده است و افراد و طراحان سوال تا پایان برگزاری آزمون ها در قرنطینه باقی می مانند. 

دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با  مهر اظهار داشت: با توجه به اعلام تعویق زمان آزمون‌های دکتری و کارشناسی ارشد قرنطینه آزمون‌ها باز نشده است. در واقع اصلاً قرنطینه باز نشد که بخواهد دوباره بسته شود و هیچ اعزام سئوالی صورت نگرفت.

 

وی درباره وضعیت افراد و طراحان سوال حاضر در قرنطینه آزمون‌ها گفت: این افراد همگی سالم هستند و پیش از ورود به قرنطینه آزمون‌ها تست دادند. ضمن اینکه وضعیت قرنطینه آزمون‌ها کنترل شده است و مشکلی از این نظر وجود ندارد. این افراد با توجه به تعویق زمان آزمون‌ها باید مدت زمان بیشتری در قرنطینه بمانند.

 

رئیس سازمان سنجش با تشکر از وزیر بهداشت در زمینه نامه ابلاغی به معاونت بهداشتی وزارت بهداشت گفت: این نامه درباره اجرای پروتکل‌های بهداشتی برگزاری آزمون‌ها است و خوشبختانه کار را به صورت نظام مند پیش می‌برد و سازمان سنجش و مرکز سنجش وزارت بهداشت با هماهنگی معاونت بهداشتی پروتکل‌ها را اجرا می‌کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: البته پیش از این هم پروتکل‌های بهداشتی را تهیه کرده بودیم اما این نامه موجب می‌شود که پروتکل‌ها را یک بار دیگر مرور کنیم و اگر نیاز باشد تغییراتی در این زمینه اجرا کنیم. قبلاً به صورت تعاملی حرکت کرده بودیم و اکنون نظارت این موضوع بر عهده معاونت بهداشتی وزارت بهداشت گذاشته شده است.

 

خدایی تاکید کرد: بخشی از پروتکل‌های بهداشتی آزمون‌ها مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا بوده است و بخشی دیگر نیز مسائلی بود که در زمان کرونا به آن رسیده بودیم. در هر صورت با نامه وزیر بهداشت، معاونت بهداشتی وزارت بهداشت به هماهنگی در زمینه اجرای پروتکل‌های بهداشتی در آزمون‌ها موظف شده است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی