روش‌ خواندن دعای فلفل سیاه برای جلب مهر و محبتدعای فلفل سیاه برای زبان بند

دعای فلفل سیاه از دعاهای مجرب برای محبت

 

روش های خواندن دعای محبت قوی با فلفل سیاه :

در این مقاله از بیتوته، به دعای فلفل سیاه می پردازیم. دعای فلفل سیاه یکی از دعاهای مجرب برای محبت و رفع کدورت می باشد. در ادامه شما را با انواع دعای جلب محبت معشوق با فلفل سیاه آشنا می کنیم.

در روایات دینی، به صورت فراوان دعاهایی برای جلب مهر و محبت آمده است. یکی از معروف‌ترین این دعاها، دعای فلفل سیاه می باشد. خواندن این دعا برای جلب محبت، تسخیر قلب، رفع کدورت، بازگشت معشوق، ازدواج و بازگردانی روابط عاشقانه در یک رابطه مفید است.

 

دعای فلفل سیاه چیست؟ و چگونه قلب ها را تسخیر می کند؟

برای جلب توجه و محبت با مهربانی، راه‌های متعددی وجود دارد، اما بهترین راه این است که از سمت خداوند باشد و به او توسل کنیم. در روایات دینی، دعاهای فراوانی برای جلب مهر و محبت آمده است و یکی از معروف‌ترین این دعاها، دعای فلفل سیاه است. خواندن این دعا برای جلب محبت، تسخیر قلب، رفع کدورت، بازگشت معشوق، ازدواج و بازیابی روابط عاشقانه در یک رابطه موثر است.

 

بهترین زمان برای سوزاندن دعا :

انتهای ماه رجب

 

دعای محبت با فلفل سیاه :

اگر خواهی کسی را محب خود گردانی بستان 41 دانه فلفل سیاه را چهار نوبت بخوان بر هر دانه فلفل یک مرتبه سوره قریش را و در آتش اندازد که از محبت بیم است دیوانه گردد و آنکس بی خود گردد و فلفل از آتش بیرون آورد تا هلاک نشود.

 

دعای محبت با فلفل سیاه :

قبل از بحث درباره دعاها، می‌خواهیم به یک نکته مهم اشاره کنیم که در انجام دعاها بسیار موثر است. برای موفقیت در ایجاد روابط عاشقانه و جلب محبت در روابط عاطفی با هدف ازدواج (یا برقراری روابط عاطفی پس از ازدواج)، لازم است دانش لازم را نیز کسب کنید و برای رسیدن به هدف خود تلاش کنید، همچنین به دعاها روی آورید. خداوند در سوره النجم می‌فرماید: وَ أَنْ لَیسَ لِلْإِنْسانِ إِلاَّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیهُ سَوْفَ یری. و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید. (آیه های 39 و 40 سوره ی النّجم)

 

سوره قریش برای محبت

آیه 17 سوره انفال برای بازگشت معشوق

 

دعای فلفل سیاه برای محبت :

دعای زیر را 11 مرتبه بر 27 دانه فلفل سیاه بخوانید به این نیت که شخص مورد نظرتان سریع به محبت شما احضار گردد.

 

بسم الله الر حمن الرحیم

وَالضُّحَى وَاللَّیْلِ إِذَا سَجَى مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَى وَلَلْآخِرَهُ خَیْرٌ لَّکَ مِنَ الْأُولَى وَ لَسَوْفَ یُعْطِیکَ رَبُّکَ فَتَرْضَى أَلَمْ یَجِدْکَ یَتِیمًا فَآوَى وَوَجَدَکَ ضَالًّا َهَدَى وَوَجَدَکَ عَائِلًا فَأَغْنَى فَأَمَّا الْیَتِیمَ فَلَا تَقْهَرْ العجل العجل العجل الساعه الساعه الساعه الوحا الوحا الوحا فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه

 

برای دستیابی به اهدافی مانند عاشق کردن یا بازگشت به عشق، باید نکات مهمی را در نظر داشته باشید. دعا کردن و خواستن کمک از خداوند یک اقدام مفید است، اما باید بدانید که برای موفقیت در ایجاد روابط عاشقانه و ایجاد محبت در روابط عاطفی با هدف ازدواج یا برقراری روابط عاطفی پس از ازدواج، لازم است دانش لازم را نیز در این زمینه به دست آورید و برای رسیدن به هدف خود تلاش کنید.

 

خواندن دعای فلفل سیاه برای جلب محبت :

برای به دست آوردن محبت شخص مقابل، 27 دانه فلفل سیاه را تهیه کنید و سپس آیه ی 17 سوره انفال (فَلَمْ تَقْتُلُوهُمْ وَ لکِنَّ اللَّهَ قَتَلَهُمْ وَ ما رَمَیْتَ إِذْ رَمَیْتَ وَ لکِنَّ اللَّهَ رَمی‏ وَ لِیُبْلِیَ الْمُؤْمِنینَ مِنْهُ بَلاءً حَسَناً إِنَّ اللَّهَ سَمیعٌ عَلیمٌ. (ای مؤمنان) نه شما بلکه خدا کافران را کشت و (ای رسول)، چون تو تیر (یا خاک) افکندی نه تو بلکه خدا افکند (تا کافران را شکست دهد) و برای آنکه مؤمنان را به آزمونی نیکو از سوی خود بیازماید، که خدا شنوا و داناست.)

 

را هر روز بر یکی از فلفل ها بخوانید و آن را در آتش بیاندازید تا 27 روز کامل شود. در روایت بعد از آن آمده است، اگر هزار فرسنگ راه نیز فاصله باشد، یار پیش تو خواهد آمد و بسیار مجرب است.

 

دفع دشمن با فلفل سیاه

خواص سوره قریش بر فلفل سیاه

 

سوره قریش برای محبت روی فلفل سیاه :

برای جلب محبت فردی خاص، یک روشی که ممکن است مورد استفاده قرار گیرد، این است که ابتدا دو رکعت نماز حاجت بخوانید و سپس بر روی 41 دانه فلفل سیاه در چهار نوبت، به ازای هر دانه فلفل، یک مرتبه سوره قریش را تلاوت کنید و سپس آن دانه‌های فلفل را در آتش بیاندازید. این عمل به منظور جلب محبت فرد موردنظر است و باید توجه داشت که از ترس از افراط در محبت و وابستگی نامناسب، این روش را به کار برد.

 

خواندن دعای فلفل سیاه برای به دست آوردن معشوق :

اگر می خواهی کسی را از محبت خود (دیوانه) گردانی، به بیست و یک دانه فلفل سیاه و بر هر دانه یکبار سوره قدر (انا انزلناه) را بخوان بدون بسم الله، به نیت محبوب که در نظر داری، (سپس) در آتش بریزید که عجایب آن را می بینی.

 

خواندن دعای فلفل سیاه برای عزیز شدن، تسخیر قلب و رفع کدورت بین دو شخص :

از شیخ بهایی و شیخ زین الدین العربی نقل شده که گفته اند هر که را بخواهی دوست خود گردانی دو رکعت نماز برای تسخیر قلب و رفع کدورت بین دو شخص بخوانید. در هر رکعت بعد از حمد، آیه ی 7 سوره ممتحنه را هفت مرتبه بر هفت دانه فلفل سیاه بخوانید.

 

از شیخ بهایی و شیخ زین الدین العربی نقل شده که برای جلب محبت و دوستی فردی خاص، روش زیر را پیشنهاد داده‌اند: ابتدا دو رکعت نماز بخوانید به منظور تسخیر قلب و رفع کدورت بین شما و آن فرد. در هر رکعت پس از حمد، آیه ی 7 سوره ممتحنه را هفت مرتبه بر روی هفت دانه فلفل سیاه بخوانید.

 

متن آیه 7 سوره ممتحنه ( عسَی اللهُ اَن یَجعَلَ بَینَکُم وَ بَینَ الَذینَ عادَیتُم مِنهُم مَوَدَهً وَ اللهُ قَدیرٌ وَ اللهُ غَفورٌ رَحیمٌ. امید است که خداى سبحان بین شما و همان کفار (که به خاطر خدا با ایشان دشمنى کردید)، مودت برقرار سازد و خدا توانا است و خدا آمرزگار رحیم است.)

 

سپس بعد از سلام نماز 77 مرتبه بگوید:

اللهمَّ لَیِّن قَلبَ (اسم شخص مورد علاقه و پدرش را ببرد: مثلا علی ابن حسن یا مریم بنت رسول) لی کَما لَیَّنتَ اَلحَدیدَ لِداوُدَ (ع) وَسَخِّر لی قَلبَه کَما سَخَّرتَ لَسُلَیمانَ جُنُودَهُ مِنَ الجِنِّ وَالاِنسِ وَالطَّیرِ فَهُم یوزَعونَ.

 

آن شخص آن چنان مسخر گردد که تصور آن ممکن نیست و این عمل به تجربه ثابت شده است.

 

این عمل با هدف تقویت ارتباط عاطفی و جلب محبت بین دو نفر استفاده می‌شود. با این حال، باید توجه داشت که استفاده از این روش‌ها ممکن است در برخی موارد به نتایج مطلوب منجر شود، اما هیچ تضمینی برای اثربخشی آن‌ها وجود ندارد. همچنین اهمیت داشتن تفاهم و رعایت اصول ارتباط عاطفی برای برقراری روابط موفق بیشتر از انجام طلسم‌ها و عملیات خاص است.

 

گردآوری: بخش مذهبی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------