تازه های داروخانه معنوی

دعا برای درمان کم شنوایی

دعا برای شفای کم شنوایی و ناشنوایی

دعا برای شفای کم شنوایی و ناشنوایی دعاهای مجرب برای شفای کم شنوایی و ناشنوایی : دعا برای شفای کم…

سوره ها و دعا برای درمان صرعدعا برای درمان صرع

سوره ها و دعا برای درمان صرع

 

نمونه هایی از دعاها برای درمان صرع :

دعا برای درمان صرع در این مقاله از بیتوته، به راه های مختلفی که از طریق دعا و اعتقادات مذهبی برای درمان و کاهش علائم صرع مورد استفاده قرار می گیرد، پرداخته می شود. صرع یک بیماری عصبی خطرناک است و افرادی که از آن رنج می برند، به دنبال راه های مختلفی برای بهبود وضعیت خود می گردند. در این مقاله، ما به بررسی تأثیر دعا در درمان صرع و ارتباط آن با علم پزشکی می پردازیم.

بیماری صرع چیست ؟

بیماری صرع یک ​​اختلال مغز است که باعث تشنج می شود. تشنج یک دوره کاربردی فعالیت غیرطبیعی مغز است که می تواند باعث علائمی از جمله انقباض عضلانی شود، از دست دادن هوشیاری و تغییرات رفتاری شود.

 

صرع یک ​​بیماری شایع است که حدود 3 درصد از جمعیت جهان را تحت تأثیر قرار می دهد. این می تواند در هر سنی شروع، اما بیشتر در کودکان و بزرگسالان شود.

 

علت صرع مشخص نیست، اما عوامل موجود می توانند در ایجاد آن نقش داشته باشند، از جمله :

 

– ضربه به سر

– در مغز

– تومور مغزی

– اختلالات ژنتیکی

– برخی از داروها

 

صرع قابل درمان نیست، اما قابل کنترل است. درمان بیماری صرع معمولاً با دارو انجام می شود. با این حال، برخی از افراد مبتلا به صرع ممکن است به درمان های دیگری مانند جراحی، حرکت مغز یا رژیم غذایی خاص نیاز داشته باشند.

 

با درمان مناسب، افراد مبتلا به صرع می توانند زندگی طولانی و سالم داشته باشند.

 

سوره هایی برای درمان صرع

یکی از سوره ها برای درمان صرع سوره ی لیل است

 

در ادامه شما را با دعا برای درمان صرع آشنا می کنیم.

 

برای رفع تشنج و صرع :

رفع تشنج و صرع، ابتدا نیت کنید و با توکل به خداوند سوره های لیل، تحریم، ق، غافر، زخرف را با اخلاص بخوانید. ان شالله به برکت این سوره های مبارکه بیماری رفع شود.

 

درمان صرع با دعا :

در طب الائمه آمده است امام صادق علیه السلام برای شخصی که دچار صرع شده فرمودند که این عوذه خوانده می شود که سبب خارج شدن(بیماری) می گردد:

 

تُعَوِّذُ الْمَصْرُوعَ وَ تَقُولُ عَزَمْتُ عَلَيْكِ يَا رب [رِيحُ‏] بِالْعَزِيمَةِ الَّتِي عَزَمَ بِهَا عَلِيُّ بْنُ أَبِي طَالِبٍ ع وَ رَسُولُ اللَّهِ ص عَلَى جِنِّ وَادِي الصَّبْرَةِ فَأَجَابُوا وَ أَطَاعُوا لَمَّا أَجَبْتِ وَ أَطَعْتِ وَ أَخْرَجْتِ عَنْ فُلَانِ ابْنِ فُلَانَةَ السَّاعَةَ.

 

در طب الائمه آمده است امام صادق (ع) برای درمان امّ صبیان (جن زدگی) و صرع (تشنج شدید) فرمودند: "هفت مرتبه، سوره ی حمد را با مشک و زعفران بنویسید و با آب بشویید و بیمار یک ماه از آن بنوشد انشاءالله خوب خواهد شد"

 

امام صادق (ع) فرمودند : هر کس سوره «سجده» را بنویسد و بر کسی که صرع دارد ببندند، شفا پیدا خواهد کرد و از تشنج رهایی می یابد.

 

امام رضا (ع) فرمودند : "برای درمان صرع (حالت تشنج شدید) سوره ی حمد و ناس و فلق را بر ظرف آبی بخوانید و به آن بدمید سپس آب را بر سر و صورت بیمار بریزید انشاءالله خوب می شود."

 

گردآوری: بخش مذهبی بیتوته

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X خدمات و محصولات دیجیتال ,خدمات سیم کارت و تلفن همراه

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023