عينك‌ ويژه براي تماشاي سه‌بعدي تلويزيون‌
 

عينك‌ ويژه براي تماشاي سه‌بعدي تصاوير تلويزيون‌

 

 

شركت سامسونگ قيمت عينك‌هاي ديجيتالي خود كه امكان تماشاي تصاوير به صورت سه‌بعدي را در نمايشگرهاي HDTV فراهم مي‌كند، اعلام كرد.

 


به گزارش الكترونيستا، اين عينك‌ها هم‌اكنون براي تلويزيون باكيفيت C7000 كه پيش‌فروش آن از مدتي قبل در آمريكا آغاز شده است، فروخته مي‌شوند.

 

 

اين گيرنده‌هاي تلويزيوني بدون عينك‌هاي مذكور فروخته مي‌شوند و بنابراين، اگر كاربران قصد تماشاي تصاوير به صورت سه‌بعدي را دارند، بايد به صورت جداگانه عينك‌هاي سه‌بعدي را براي آن‌ها خريداري كنند.

 


هر كدام از عينك‌هاي سه‌بعدي سامسونگ 150 دلار قيمت گذاري شده است و به گفته كارشناسان، عرضه آن‌ها دومين گام اصلي سامسونگ در توسعه سيستم‌هاي تصويري سه‌بعدي محسوب مي‌شود. تلويزيون‌هاي 55 اينچي C7000 سامسونگ هم‌اكنون با قيمت 3300 دلار در آمريكا فروخته مي‌شود.

 


اندازه اين عينك‌هاي سه‌بعدي متناسب با بزرگسالان ساخته شده و سامسونگ در آن‌ها از باتري‌هاي قابل‌ شارژ استفاده نكرده است. كاربران براي تامين انرژي مورد نياز اين عينك‌ها بايد از باتري‌هاي CR2025 استفاده كنند.

 


هنوز زمان عرضه عمومي اين عينك‌ها به ديگر كشورهاي جهان مشخص نشده است، اما سامسونگ قصد دارد در صورت موفقيت اين محصول، آن را به دست كاربران در ديگر كشورهاي جهان نيز برساند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------