کنترل زودانزالی با کمک کاندوم تاخیری + راهنمای انتخاب و عوارضروش استفاده از کاندوم تاخیری, استفاده از کاندوم تاخیری, طریقه استفاده از کاندوم تاخیری

استفاده از کاندوم تاخیری

 

همه چیز در مورد کاندوم تاخیری

یکی از روش های کنترل زودانزالی، استفاده از کاندوم تاخیری است. زیاده روی در استفاده از کاندوم تاخیری با عوارض همراه است ولی در صورتی که با فاصله استفاده شود میتواند تا حدود زیادی به بهبود زودانزالی کمک نماید. 

یکی از روش های قابل استفاده برای مردانی که زودانزالی دارند و نمیتوانند به مدت 10 دقیقه یا بیشتر نعوظ خود را هنگام دخول حفظ کنند ، استفاده از کاندوم تاخیری است. 

زودانزالی باعث میشود رضایت جنسی زوجین کاهش پیدا کرده و در نتیجه میل جنسیشان کم شود و به تدریج باعث ایجاد سردی در روابط زوجین شود.

 

به طور کلی از آنجا که کاندوم لایه ای است که روی پوست آلت تناسلی را میپوشاند بنابراین معمولا باعث کاهش تحریک پوست آلت می شود ، هر چه ضخامت کاندوم بیشتر باشد به خودی خود میتواند باعث شود که اصطکاک کمتری را حس کنید و در نتیجه تحریک کمتر منجر به نعوظ بلند مدت تر شود.

 

در کاندوم های تاخیری از ژل بی حس کننده استفاده می شود تا گیرنده های روی  سطح  آلت تناسلی ، تحریک کمتری را حس کنند و زمان بیشتری بتوانید نعوظتان را حفظ کنید و رابطه جنسی داشته باشید.

 

درست که ژل بی حسی باعث کاهش لذت جنسی خواهد شد ولی از آنجا که باعث می شود چند دقیقه به طول رابطه جنسی شما افزوده شود و همسرتان هم احساس رضایت بیشتری از عملکردتان داشته باشد ، احتمالا ارزشش را دارد. 

 

استفاده از  کاندوم باعث افزایش سلامت جنسی و پیشگیری از بارداری می شود بنابراین اگر عادت به استفاده از کاندوم دارید بهترین روش برای شما استفاده از کاندوم های تاخیری است که میتوانید  با یک تیر ، دو نشان بزنید. 

ولی اگر تمایلی به استفاده از کاندوم ندارید میتوانید از اسپری تاخیری استفاده کنید. 

 

کاندوم تاخیری چیست؟

همانطور که از نامش پیداست کاندوم تاخیری زمان آغاز رابطه جنسی تا لحظه ارگاسم در مرد را افزایش میدهد. اعصاب سر آلت تناسلی در مردان حساسیت و تحریک پذیری بسیار بالایی دارد که نقش عمده ای در لذت جنسی مرد از یک رابطه ایفا میکنند. بنابراین اگر این قسمت کمی  بی حس شود ، آلت تناسلی کمتر تحریک شده و مرد میتواند انزال خود را به تاخیر بیندازد. 

 

کاندوم تاخیری چه تاثیری دارد؟

شرکت های تولید کننده کاندوم تاخیری و ژل تاخیری از مواد بی حس کننده موضعی موقت مانند لیدوکائین استفاده می کنند تا گیرنده های حسی روی آلت را به طور موقت تضعیف کرده و با تاثیری که بر کاهش تحریک پذیری می گذارد ، رابطه جنسی را طولانی تر می کند.

کاندوم های تاخیری به طور کلی به سه دسته تقسیم میشوند که یا حاوی لیدوکائین یا بنزوکائین هستند یا دارای حلقه فیزیکی. که هر کدام از آن ها معایت و مزایای خاص خودشان را دارند. 

 

روش عملکرد کاندوم تاخیری

کاندوم های تاخیری حاوی مواد بی حسی موضعی هستند که باعث بی حسی موقتی پوست شده و ارگاسم را به تاخیر می اندازد. لیدوکائین موجود در کاندوم های تاخیری تا 1 دقیقه بعد از استفاده شروع به بی حس کردن پوست آلت تناسلی می کند که بسته به کیفیت کاندوم خریداری شده میتواند تا نیم ساعت باقی بماند.

البته بی حسی در حدی نیست که مانع از احساس لذت شود.

 

 بهترین کاندوم تاخیری, انواع کاندوم تاخیری, نحوه استفاده از کاندوم تاخیری

نحوه عملکرد کاندوم تاخیری 

 

انتخاب کاندوم تاخیری مناسب

1 - استفاده از نظرات مشتریان یکی از قدرتمند ترین ابزار درباره تصمیم گیری در مورد تاثیر و عملکرد کاندوم های تاخیری است. بنابراین میتوانید در شبکه های مجازی یا فروشگاههای اینترنتی معتبر که نظرات خریداران را بدون جانبداری منتشر می کنند، نظر خریداران قبلی را بررسی نمایید. 

 

2 – همیشه سعی کنید حداکثر نمونه های موجود در بازار را چک کنید و خودتان  عملکرد هر کدام را بررسی کنید. در صورتی که از کاندوم های خاردار ، طعم دار ، نازک یا ضخیم استفاده می کنید میتوانید نظر شریک جنسیتان را هم در مورد آن ها و تاثیری که بر لذت جنسی اش می گذارد ، بپرسید. رابطه جنسی یک تجربه دو نفره است بنابراین باید همیشه به فکر لذت بردن طرف مقابلتان هم باشید پس بهتر است از مدل کاندوم مورد علاقه همسرتان آگاه باشید.

 

3 – برای خرید کاندوم به هیچ عنوان به سراغ برندهای بی نام و نشان نروید. ارزان خریدن برخی از محصولات به هیچ عنوان نمیتواند رضایت و آرامش خاطر دلخواهتان را برای شما به ارمغان  بیاورد. 

 

4 – هنگام خرید کاندوم تاخیری حتما سایز مناسب خودتان را تهیه کنید. بزرگ تر یا کوچک تر بودن کاندوم میتواند باعث پارگی یا لیز خوردن کاندوم هنگام رابطه جنسی شود. 

 

کاندوم تاخیری بنزوکائین چیست؟

بنزوکائین حالت ژل مانند دارد و کاندوم های تاخیری حاوی 4 – 5 درصد بنزوکائین در قسمت داخلی هستند که با گرما فعال می شود و برای افرادی که میخواهند مدت زمان رابطه جنسی را افزایش دهند گزینه مناسبی به حساب می آید البته در برخی موارد ممکن است باعث نعوظ ضعیف یا عدم  نعوظ شود.

اگر زودانزالی ندارید به هیچ عنوان نباید از این کاندوم ها استفاده کنید چون ممکن است باعث نعوظ طولانی شود که میتواند برایتان ناراحت کننده باشد. 

 

کاندوم تاخیری لیدوکائین

لیدوکائین شناخته ترین داروی بی حسی است که میتواند به عنوان درمانی موقت برای انزال زودرس استفاده شود. برخی از کاندوم های تاخیری به این ماده آغشته شده اند که به افزایش مدت زمان برقراری رابطه کمک میکند. 

 

خاصیت بی حسی لیدوکائین بیشتر از بنزوکائین است ومعمولا تحریک پذیری جنسی و لذت جنسی را بیشتر کاهش میدهد و  برای افرادی مناسب است که زودانزالی شدید دارند یا نمیتوانند انزال خود را کنترل کنند.

 

طریقه استفاده از کاندوم تاخیری, کاندوم تاخیری یا اسپری, ضررهای کاندوم تاخیری

انواع کاندوم تاخیری  

 

کاندوم تاخیری فیزیکی یا دابل دیلی

کاندوم های تاخیری فیزیکی یک حلقه لاستکی در قسمت جلویی کاندوم دارند که با محکم گرفتنرگ روی آلت تناسلی مردان از انزال جلوگیری نموده و زمان انزال را به تاخیر می اندازد.

برخی از انواع کاندوم ها بدون ماده بی حسی هستند ولی انواعی که علاوه بر حلقه حاوی ماده بی حسی هستند به نام کاندوم های دابل دیلی ( به انگلیسی :   Double Delay ) شناخته می شوند که برای افرادی که کنترل بسیار کمی روی انزالشان دارند ایده آل است. 

 

مزیت این کاندوم ها در صورتی که بدون ماده بی حسی باشند دراین است که باعث کاهش تحریک یا کاهش لذت نمی شوند و بنابراین در آینده از نظر نعوظ به مشکل نخواهید خورد. ولی مشکل این کاندوم ها د راین است که میتواند انزال را طولانی کند و حتی در موارد مانع از ایجاد انزال شود. 

 

مزایای کاندوم تاخیری

- افزایش زمان رابطه جنسی

- افزایش اعتماد به نفس

- پیشگیری از بیماری های مقاربتی

- پیشگیری از بارداری ناخواسته

- استفاده آسان

- بدون رنگ و بو

- عدم ایجاد بی حسی در واژن

 

کاندوم تاخیری یا اسپری, ضررهای کاندوم تاخیری, کاندوم تاخیری

عوارض استفاده از کاندوم تاخیری

 

کاندوم تاخیری چه عوارضی دارد؟

استفاده بیش از حد از کاندوم تاخیری میتواند باعث ایجاد وابستگی شود ولی استفاده صحیح آن میتواند به تدریج مشکل زود انزالی را برطرف کنید. برای این منظور کافیست استفاده از کاندوم تاخیری را با فاصله انجام دهید و هر بار سعی کنید این فواصل را بیشتر کنید تا زمانی که دیگر نیازی به استفاده از آن احساس نکنید. 

 

سایر عوارض کاندوم تاخیری عبارت است از : 

- احتمال بروز اختلال نعوظ

- کاهش حس نسبی آلت در بلند مدت

- راهکاری موقت برای زود انزالی

- احتمال پخش نشدن ماده بی حسی روی آلت

 

گردآوری : بخش زناشویی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X پزشکی ، بهداشتی ، درمانی, لوازم بهداشتی

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023