بهبود عملکرد جنسی با چند خوراکیمواد خوراکی و نوشیدنی ها و ادویه های مختلف می توانند میل جنسی شما را افزایش دهند

 

غذاهای دریایی و انواع ماهی مورد خوبی براي تحریک میل جنسی هستند چون مملو از امگا ۳ بوده و بهمراه ادویه ها، هیجان و میل جنسی را افزایش ميدهد .

بهبود میل جنسی با مواد غذایی

مواد خوراکی و نوشیدنی ها و ادویه های گوناگون میتوانند شور و هیجان بیشتری به رابطه جنسی داده و میل جنسی شما را افزایش دهند.

خوراکی های مفید برای رابطه جنسی
ماده های غذایی مختلفی وجود دارند که میل جنسی را تحریک کرده و باعث ایجاد شور و هیجان در بدن میشوند . انواع متنوعی از غذاها، نوشیدنی ها و ادویه ها می توانند در این مسئله نقش مهمي داشته باشند. بعضی از مواد غذایی مؤثر قبل از رابطه جنسی را در این مطلب معرفی می کنیم.

معمولاً نخستین رابطه جنسی پس از ازدواج است و فرد باید نکته هایی را پس از نخستین رابطه جنسی( زفاف) رعایت کند مثلا این که یک سری از مواد غذایی را قبل و بعد از رابطه جنسی در شب عروسي استفاده نکند و برخی مواد غذایی را حتما مصرف کند. همچنين بطور کلی بهتر است هر شخصی قبل و بعد از رابطه جنسی این نکات تغذیه ای را رعایت کند.


آجیل
آجیل دارای مقدار زيادي روی است که یکی از عوامل کلیدی مؤثر بر میل جنسی است. همچنين آجیل شامل امگا ۳ است که میتواند به علت افزایش تولید دوپامین سبب پاسخ جنسی مناسبی شود پس حتماً قبل از روابط جنسی قدری آجیل استفاده کنید.

توت فرنگی
توت فرنگی با رنگ قرمز خیره کننده خود با ترکیبی از توت وحشی براي ایجاد قدرت و میل جنسی، قبل از رابطه جنسی بسیار موثر است.

قهوه
شما میتوانید قبل از رابطه جنسی قهوه استفاده کنید. قهوه کمک ميکند تا شما حس هوشیاری داشته، جریان خون شما بهبود یافته و استقامت شما را در طی رابطه جنسی، افزایش ميدهد .

چغندر
چغندر شامل تریپتوفان Tryptophan( اسید آمینه ای که به تولید و تنظیم طبيعي هورمون ها کمک ميکند ) و بتایین Betaine (بهبود دهنده سوخت وساز) است که به احساسات مثبت مخصوصا در موقع روابط جنسی کمک ميکند . همچنين چغندر شامل ماده ای است که به افزایش هورمون های جنسی در بدن کمک ميکند .

غذاهای دریایی
غذاهای دریایی و انواع ماهی مورد خوبی براي تحریک میل جنسی هستند چون مملو از امگا ۳ بوده و بهمراه ادویه ها، هیجان و میل جنسی را افزایش ميدهد .

 


آووکادو
جادوی آووکادو براي تمام ناحیه ها بدن بر کسی پوشیده نیست. استفاده آووکادو براي مردان سفارش ميشود برای این که تأثير مستقیم و مثبتی بر بیضه ها و تولید اسپرم داشته ونه تنها سبب قدرت جسمی شده بلکه سبب افزایش توانایی افراد در تحریک و اشتیاق جنسی ميشود . آووکادو در تقویت سیستم ایمنی بدن و میل جنسی مفید است.

شکلات تلخ
شکلات همیشه مورد علاقه اغلب افراد بوده و در تولید انرژی و هیجان بالا نقش دارد. در شکلات تلخ دو ماده فنتیلامین Phenethylamine( محرک سیستم عصبي) و تریپتوفان موجود است که این دو عنصر به ما کمک ميکنند تا میل بیشتری به رابطه جنسی همراه با عشق و احساسات داشته باشیم و سروتونین بیشتری در مغزمان ایجاد شود.

آب انار
نوشیدن آب انار، سطح کورتیزول یا هورمون استرس را کاهش ميدهد ، در نتيجه باعث افزایش تستوسترون در مردان و زنان می شود . همچنین ، در تاریخ باستان آمده است که الهه یونانی یونان نخستین درخت انار را کاشته و اعتقاد داشتند که استفاده دانه انار تأثير زيادي بر باروری و افزایش میل جنسی دارد.

مواد غذایی مفید بعد از رابطه جنسی
رابطه جنسی قطعاً اشتها را بهبود می بخشد. معمولاً بعد از فعالیت های بدنی در زمان رابطه جنسی، حس گرسنگی زيادي به سراغ شما آمده و تقریبا فورا نیاز به برطرف کردن گرسنگی دارید. در این جا، ما در مورد مصرف برخی از بهترین غذاهای مغذی و مفید بعد از رابطه جنسی حرف می کنیم.

زمانی که رابطه جنسی دارید، علاوه بر فعالیت و کاهش انرژی، امکان دارد نیروی شما کاهش یافته و بعد از آن بدن شما احتیاج به تقویت شدن با پروتئین های مقوی و مصرف موادی براي افزایش قند خون خود دارد.


میوه ها
مصرف میوه بعد از رابطه جنسی به علت داشتن ویتامین های بالا، بدن فرد را تقویت کرده و به سبب قند موجود در میوه ها، قند خون تنظیم شده و به سطح متعادلی میرسد .

بستنی
پس از رابطه جنسی حرارت بدن اندکی بالا رفته و احتیاج به سرد شدن دارید و چه راهی بهتر از یک بستنی خوش طعم و خنک میتواند به شما احساس خوبی بدهد.

نودل
نودل یا رشته فرنگی یک وعده غذایی کامل است که حس سیری به شما ميدهد . رشته فرنگی به شکل اسپاگتی، پروتئین بدن را فراهم کرده و نیروی از دست رفته را به شما باز می گرداند.


منبع : nabzema.com

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------