افزایش قوای جنسی با این 9 ماده غذاییفعالیت جنسی سالم در گرو داشتن جسم و روح سالم است‎

 

  بدن شما تنها با دریافت مواد غذایی حیاتی میتواند به وظیفه های خود به خوبی عمل کند و در خدمت شما و خواسته هایتان باشد. اشتباه نکنید، منظور من تنها خوردن نیست. اصلاً رژیم غذایی ای نمی تواند تمام مواد مغذی مورد نیازتان را به شما برساند. درصورتی که رژیم غذایی کم ارزشی داشته باشید، مثلا درصورتی که هر روز غذاهای چرب، شیرین، پرنمک و فاقد ماده های غذایی ارزشمند چون سبزیجات می خورید، نمی توانید از جسمتان انتظار زیادی داشته باشید.

 

فعالیت جنسی سالم هم در گرو داشتن جسم و روح سالم است. در این جا 9 ماده غذایی را به شما معرفی می کنیم که علاوه بر این که استفاده از آن ها ضامنتندرستی شماست، براي داشتن یک فعالیت جنسی سالم هم موثر خواهد بود.
 

1. کرفس 

 

احتمالا باورتان نشود ولی این سبزی یکی از برترین خوراکی ها جهت تقویت قوای جنسی است. برای این که سرشار از آندروژن میباشد . آندروژن هورمونی است که در بدن ترشح ميشود و در فعالیت جنسی نقش دارد. بهتر است کرفس را خام میل کنید.
  

2. موز 

 

موز دارای آنزیم بروملین( Bromelain) است. دانشمندان معتقد هستند این آنزیم میتواند ناتوانی جنسی را در مردان درمان کند. همچنین موز میزان زيادي پتاسیم و انواع ویتامین B مانند ریبوفلاوین در خود دارد که به بالا رفتن ميزان انرژی در بدن کمک ميکند .
  

3. بادام 

 

بادام منبعی غنی از اسیدهای چرب ضروری است. در واقع اسیدهای چرب ضروری، ماده اصلی براي ساخته شدن هورمون های مردانه اند. همچنین بوی بادام، یک رایحه ارامش بخش است که میتواند در کاهش استرس مؤثر باشد. بهتر است بادام را بو نداده و بدون نمک و شکر میل کنید.

 

4. انبه، هلو و توت فرنگی

 

منابعی غنی از ویتامین C ميباشند و به بالارفتن ميزان انرژی کمک ميکند .

5. تخم مرغ 

 

سرشار از ویتامین B6 و B5 است. این دو  ویتامین به تعادل هورمونی در بدن کمک ميکنند و با اثرات زیانبار استرس مبارزه ميکنند . در طب سنتی سفارش شده است براي بالارفتن قابلیت جنسی، تخم مرغ را درست پیش از فعالیت جنسی میل کنید.

6. سیر 

 

گرچه به علت بوی ناخوش‌آیند سیر، ناچارید بعد از خوردن آن براي مدتها برگ نعنا در دهان بجوید ولی فایده ها سیر به زحمتش می ارزد. این ماده غذایی یکی از برترین و مفیدترین ماده های غذایی براي بالابردن قوای جنسی است.

  

7. جگر

 

یک منبع فوق العاده از گلوتامین (نوعی سوخت سلولی) است که میتواند کارایی دستگاه ایمنی بدن را بهبود بخشد. درصورتی که تنها میزان اندکی جگر به رژیم غذایی خود بیفزایید، از انرژی بالایی بهره مند خواهید بود.
  

8. انجیر

 

مملو از اسیدهای آمینه است. در طب سنتی از این ماده بعنوان تقویت کننده قوای جنسی یادشدهاست.

 

9. شکلات

 

شکلات دارای تئوبرومین (Theobromine)، نوعی آلکالوئید است که بسیار شبیه به کافئین میباشد و اثری نشاط آور دارد. همچنین ، فنیل اتیلامین( Phenylethylamin) دارد که احتمال میرود در انسان حس خوشایندی بوجود می آورد. شکلات سیاه رنگ و بدون افزودنی، اندازه زيادي آنتی اکسیدان در خود دارد که علاوه بر این که براي تندرستی کلی بدن بسیار موثر است، نیروی جنسی زيادي را هم در افراد بوجود می آورد.

 

منبع: برترین ها

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------