بهترین راه های افزایش اندازه آلت تناسلیافزایش اندازه آلت تناسلی,راه های افزایش اندازه آلت تناسلی,میکروپنیس

 راه های افزایش اندازه آلت تناسلی

 

بسياري از آقایان بر این عقیده هستند که هر چه آلت تناسلی بزرگتر باشد، همسرشان در موقع نزدیکی لذت بیشتری می برد.

راه های افزایش اندازه آلت تناسلی

نارضایتی از میزان آلت تناسلی یک مشکل رایج در بین مردان است به گونه ای که 30 درصد از آقایاناندازه آلت تناسلی خود را کوچک تصور ميکنند . این نارضایی در 40% موارد مربوط به طول، در 15% موارد مربوط به قطر (ضخامت) و در 45% موارد مربوط به هر دو مورد ميشود.

 

در اغلب آقایان طول آلت تناسلی در وضعیت خوابیده بین 8 تا 10.5 سانتیمتر و در وضعیت نعوظ بین 12 تا 15.5 سانتیمتر است ولی درصورتی که اندازه آلت  تناسلی در حالت نعوذ کم تر از 7 سانتی متر یا در حالت خوابیده کم تر از 4 سانتی متر باشد کاملاً غیر طبيعي محسوب شده و باعث اشکال در زمان مقاربت ميشود . به این اختلال میکروپنیس ميگويند .
 

افزایش سایز آلت تناسلی,سایز آلت تناسلی,بزرگ کردن آلت تناسلی

روشهای افزایش اندازه آلت تناسلی

 

بسياري از آقایان بر این عقیده هستند که هر چه آلت تناسلی بزرگتر باشد، همسرشان در موقع نزدیکی لذت بیشتری می برد. در حالی که این یک باور اشتباه است. آنچه در این زمينه نقش اصلی را دارد، رفتار و شخصیت مرد و احساس متقابلی است که بین زن و شوهر وجود دارد .


هر ساله تعداد زيادي از آقایانی که حدس میزنند میزان آلت شان کوچک است جهت انجام عمل جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی به پزشک مراجعه ميکنند . این عمل هاحاوی افزایش قطر آلت تناسلی با تزریق ژل یا افزایش ظاهری طول با خالی کردن چربی اطراف آلت هستند.


تزریق ژل در آلت تناسلی می تواند با عوارض بسیار وخیمی مانند عفونت، بد شکلی آلت و از دست رفتن کامل پوست آلت تناسلی همراه باشد وبه اصلاًسفارش نمی شود. هنوز هیچ شیوه جراحی مطمئنی که باعث افزایش واقعی طول آلت تناسلی شود کشف نشده و همه عمل های موجود تنها طول ظاهری را افزایش می‌دهند.


اخیرا توجه زيادي به روشهای غیر جراحی براي بزرگ کردن آلت تناسلی جلب شده است. وسایلی به اسم کشنده یا اکستندر( extender) در بازار موجود هستند که با گذاشتن آلت در وضعیت کشش به مدت چند ساعت در روز باعث افزایش طول آن میشوند . این وسیله ها با نامهای تجاری مختلفی مانند لارجر باکس( Larger Box)، آندروپنیس( Andropenis) گلدن ارکت( Golden Erect) وغیره دردسترس ميباشند.

 

بزرگ کردن آلت تناسلی,افزایش سایز آلت تناسلی,سایز آلت تناسلی

 روشهای افزایش اندازه آلت تناسلی

 

استفاده از این وسیله ها به مدت 4 تا 6 ساعت در روز میتواند بعد از 4 تا 6 ماه طول آلت را بین 5. 0 تا 3 سانتی متر افزایش دهد. در سالهای گذشته تبليغات وسیعی در خصوص ورزشهائی که باعث افزایش طول آلت تناسلی میشوند به راه افتاده است. یکی از این ورزش ها به این صورت انجام می شودکه اول آلت به مدت 10- 5 دقیقه در حوله گرم پیچیده ميشود.

 

بزرگ کردن آلت تناسلی,راه های بزرگ کردن آلت تناسلی,سایز آلت تناسلی

 روشهای افزایش اندازه آلت تناسلی

 

بعد انگشت شست و سبابه به صورت حلقه قاعده آلت تناسلی را گرفته و با فشار به طرف سر آن کشیده میشوند تا آلت را در وضعیت کشش قرار دهند. این حرکت چند بار در روز تکرار ميشود . برعکس اکستندرها، اصلاً مطالعه معتبری تاثیر داشتن این شیوه را ثابت نکرده است. در مجموع باتوجه به طالعات معتبر انجام شده، در بیمارانی که از اندازه آلت خود راضی نیستند استفاده از اکستندرها بعنوان خط اول درمان سفارش شده است. هر چند باید توجه داشت که استفاده از این وسیله ها صرفا طول آلت تناسلی را افزایش ميدهد و تاثیری بر قطر آن ندارد.

 

منبع:salamatnews.comدانستنیهای قبل و بعد از ازدواج

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------