نحوه انتخاب رنگ موی مناسب برای پوست گندمیترکیب رنگ مو برای پوست گندمی, زیباترین رنگ مو برای پوست گندمی, رنگ مو برای پوست گندمی روشن

انواع رنگ مو برای پوست گندمی

 

چه رنگ موی برای پوست گندمی مناسب است؟

از آنجا که رنگ مو برای پوست گندمی تنوع بسیار زیادی دارد هنگام انتخاب رنگ مو برای پوست گندمی دچار محدودیت نمی شوید،فقط باید قبل از انتخاب رنگ تم سرد یا گرم پوستتان  را درست تشخیص بدهید. 

زمانی که میخواهید رنگ موهای خودتان را تغییر دهید باید هارمونی مناسب بین رنگ مو و رنگ پوست را انتخاب کنید تا جلوه زیباتری به چهره شما بدهد.

 

مهم ترین نکته ای که هنگام انتخاب رنگ مو به خصوص رنگ موی دائم باید در نظر داشته باشید تناسب رنگ مو با رنگ پوست است. 

 

اگر رنگ پوست شما سرد است بهتر است رنگ مو با تناژ سرد انتخاب کنید و اگر رنگ پوست شما گرم است بهترین انتخاب برای شما رنگ موهایی با تناژ گرم است تا زوایای پنهان زیبایی صورت شما را بیشتر نمایان کند.

 

از آنجا که یکی از رنگ پوست های بسیار گسترده در ایران رنگ پوست گندمی است، ما در این مقاله بیتوته میخواهیم شما را راهنمایی کنیم تا بهتر بتوانید رنگ موی مناسب رنگ پوست گندمی را انتخاب کنید.

 

رنگ پوست گندمی, رنگ مو برای پوست گندمی تیره, چه رنگ مویی به پوست‌ گندمی میاد

انتخاب رنگ مو برای پوست گندمی

 

خبر خوب این است که تنوع بسیار گسترده ای برای رنگ مو مناسب پوست گندمی وجود دارد البته شاید انتخاب ایده آل برای این افراد کمی چالش برانگیز باشد.

برای انتخاب رنگ مو در ابتدا باید تناژ گرم یا سرد بودن پوست خود را پید کنید. اگر جواهرات نقره به پوست صورت شما می آید یا رنگ رگهای مچ دستتان به آبی می زند  یعنی پوست سردی دارید و اگر جواهرات طلا بیشتر به شما می آید یا رنگ رگهای مچ دستتان به سبز می زند یعنی تناژ پوست شما گرم است.

افرادی که پوست گندمی دارند معمولا تناژ پوستشان گرم است و هنگام انتخاب رنگ مو باید به سراغ رنگهایی با تناژ گرم بروند.

 

بهترین رنگ مو برای پوست گندمی, رنگ مو برای پوست گندمی عکس, انواع رنگ مو برای پوست گندمی

پوست گندمی چه رنگی است

 

به چه رنگ پوستی گندمی می گویند؟

رنگ پوست گندمی در واقع پوستی با تناژهای روشن رنگ قهوه ای است که شباهت زیادی به رنگ گندم دارد به همین دلیل نام گندمی روی این رنگ پوست گذاشته اند.

رنگ گندمی نه خیلی تیره است و نه خیلی روشن و بیشتر در ساکنین آسیای مرکزی ، شبه قاره هند و خاورمیانه دیده می شود. تقریبا حدود 10 – 15 درصد ساکنان اروپا و 30 – 40 درصد ساکنان کشورهایی مثل ایران ، ترکیه ، افغانستان و عربی رنگ پوست گندمی دارند. 

 

رنگ پوست گندمی, رنگ مو برای پوست گندمی تیره, چه رنگ مویی به پوست‌ گندمی میاد

بهترین رنگ مو برای پوست گندمی

 

بهترین رنگ مو برای پوست گندمی

انتخاب رنگ مناسب برای موها به خصوص اگر بخواهید موهایتان را یکدست رنگ کنید ، رنگی است که در تضاد با پوست نباشد. مثلا پوشش کامل موها با رنگ قرمز ، نارنجی ، سایه های طلایی و خاکستری برای پوست گندم مناسب نیست. 

 

تناژ رنگ های قهوه ای ، نسکافه ای ، شکلاتی و زیتونی با پوست گندمی هماهنگی کامل دارند. رنگهایی که با قهوه ای و شکلاتی ترکیب می شوند هم برای پوست گندمی مناسب است ،  مثلا رنگ بورگاندی هماهنگی بسیار خوبی با پوست گندمی دارد.

 

رنگ موهایی که میتواند سبزی درون پوست شما را به خوبی خنثی کند رنگ های طلایی و قرمز از سری رنگ های G و R هستند.

اگر پوست گندمی گرم با چشمان قهوه ای دارید بهترین رنگ مو برای شما قهوه ای طلایی و قهوه ای مایل به قرمز و بلوطی است. 

 

رنگ مو برای پوست گندمی, بهترین رنگ مو برای پوست گندمی, رنگ مو برای پوست گندمی عکس

رنگ مو قهوه ای برای پوست گندمی

 

انواع رنگ مو قهوه ای برای پوست گندم

رنگ قهوه ای مطمئن ترین رنگ برای پوست گندمی است از جمله رنگ های شکلاتی ، قهوه ای تیره ، قارچی یا قهوه ای روشن. اگر تناژ پوستتان سرد است میتوانید از رنگ های سردتر مثل دارچینی ، کاراملی و قهوه ای تافی استفاده کنید.  

 

رنگ موی قهوه ای طلایی هم برای پوست گندمی روشن مناسب است ولی از آنجا که سن را بیشتر از حد معمول نشان میدهد برای خانم های میانسال مناسب نیست. 

رنگ موی شکلاتی به پوست های گندمی درخشش خاصی میدهد. 

از رنگ موی کاراملی میتوانید به عنوان هایلایت یا رنگ موی اصلی استفاده کنید. 

 

بهترین رنگ مو برای پوست گندمی, رنگ مو برای پوست گندمی عکس, انواع رنگ مو برای پوست گندمی

ترکیب رنگ مو برای پوست گندمی

 

ترکیب رنگ مو قرمز برای پوست گندمی

اگر به رنگ قرمز علاقمندید میتوانید از رنگ مو قهوه ای مایل به قرمز ، بورگاندی، شرابی یا بنفش مایل به قرمز تیره استفاده کنید. البته اگر رنگ موی قرمز شما پایه آبی تیره داشته باشید بهترین انتخاب برای پوست گندمی است. 

 

انواع رنگ مو طلایی برای پوست گندمی 

رنگ موی طلایی خیلی با پوست گندمی هماهنگی ندارد و بهتر است به جای این که موهایتان را یکدست طلایی کنید از هایلایت و آمبره طلایی برای موهایتان استفاده نمایید.  رنگ طلایی روشن در کنار پوست گندمی هاله نارنجی می گیرد. رنگ موی عسلی ، فندقی و مسی برای پوست های گندمی انتخاب بسیار بهتری هستند. رنگ موی عسلی و فندقی به خصوص برای پوست گندمی تیره میتواند بهترین انتخاب باشد. 

 

رنگ مو برای پوست گندمی تیره, چه رنگ مویی به پوست‌ گندمی میاد, رنگ مو برای پوست گندمی

رنگ مو شیری برای پوست گندمی

 

رنگ موی شیری مناسب پوست گندمی

اگر از رنگ های روشن خوشتان می آید رنگ موی شیری همخوانی مناسبی با پوست گندمی دارد.

 

رنگ مو برای پوست گندمی, بهترین رنگ مو برای پوست گندمی, رنگ مو برای پوست گندمی عکس

رنگ مو مشکی برای پوست گندمی

 

رنگ مو مشکی برای پوست گندمی

رنگ موی مشکی یکدست برای پوست گندمی مناسب نیست و باعث می شود ویژگی های صورت شما برجسته تر از حالت عادی دیده شود و نتیجه معکوسی روی چهره تان میگذارد. 

 

ترکیب رنگ مو برای پوست گندمی, زیباترین رنگ مو برای پوست گندمی

هایلایت و آمبره برای پوست گندمی

 

هایلات و آمبره مناسب برای پوست گندمی

هایلایت و آمبره دو تکنیک بسیار پرطرفدار در صنعت زیبایی است که با تلفیق رنگهای مختلف و سایه روشن کردن موها باعث افزایش جذابیت شما می شود. 

 

هایلایت طلایی : هایلایت با پایه قهوه ای ، نسکافه ای یا شکلاتی و تلفیق آن را سایه های مختلف طلایی میتواند انتخابی ایده آل برای پوست گندمی باشد. 

اگر هایلایت 1 – 2 درجه روشن تر از رنگ زمینه موهایتان باشد ظاهری ظریف و طبیعی خواهد داشت. 

بی بی لایت ها هم میتواند تکنیکی ایده ال برای افرادی باشد که نمیتوانند از رنگ های طلایی دل بکنند. رنگ کاراملی تیره با هایلایت طلایی میتواند ظرافت و زیبایی خاصی به موهای شما ببخشد ضمن این که آسیب کمی به موهایتان می زند. 

 

هایلایت قرمز : استفاده از رنگ بورگاندی یا ماهاگونی برای هایلایت و رنگ تیره تر برای پایه موها میتواند سایه روشن و جذاب و مدرن برای موهای شما ایجاد کند. 

 

رنگ مو برای پوست گندمی روشن, رنگ پوست گندمی, رنگ مو برای پوست گندمی تیره

رنگ مو فانتزی برای پوست گندمی

 

رنگ موهای فانتزی برای پوست گندمی

کسانی که به دنبال تنوع بیشتر هستند از رنگ موهای فانتزی استفاده میکنند ، قاعده کلی برای انتخاب رنگ موی فانتزی این است که نباید تفاوت چندانی با رنگ پوست داشته باشد یعنی اگر رنگ پوست شما گرم است باید از رنگ های فانتزی با تناژ گرم استفاده کنید.

از آنجایی که رنگ های فانتزی بسیار تند و غلیظ هستند اگر در انتخابتان دقت نکنید ، فاجعه خواهد شد. 

 

زیتونی تیره : رنگ موی زیتونی تیره یکی از رنگ های بسیار مجلل است که در مراسم رسمی ، فرش قرمز و اینستاگرام زیاد دیده می شود. این رنگ معمولا پایه قهوه ای و هایلایت های ظریف و کمرنگ زیتونی دارد و انتخابی ایده آل برای پوست گندمی است. 

 

بلوند توت فرنگی : یک رنگ موی خیره کننده برای عاشقان جلب توجه ، ترکیبی از رنگ بلوند ، قرمز ، صورتی و طلایی است که سایه گرمی دارد.  شما میتوانید با تغییر در میزان  رنگ بلوند و قرمز سایه های مختلفی از آن را روی موهایتان اجرا کنید.

 

رنگ پوست گندمی, رنگ مو برای پوست گندمی تیره, چه رنگ مویی به پوست‌ گندمی میاد

رنگ مو برای پوست گندمی روشن

 

رزگلد : این رنگ موی پاستلی و فانتزی هیچوقت قدیمی نمیشود و با پایه صورتی میتواند نگاه ها را به سمت خود جلب کند.

 

قهوه ای قارچی : ترکیب رنگ قهوه ای با خاکستری و سایه هایی از رنگ کرم ، این رنگ زیبا را خلق میکند. این رنگ تقریبا رنگ بلوند خاکی محسوب می شود و همخوانی زیبایی با پوست گندمی دارد.

 

صورتی : اگر جسارت استفاده از این رنگ را داشته باشید ، یکی از رنگهای فانتزی مناسب برای پوست گندمی را انتخاب کرده اید. 

 

رنگ مو برای پوست گندمی, بهترین رنگ مو برای پوست گندمی, رنگ مو برای پوست گندمی عکس

چه رنگ مویی به پوست‌ گندمی میاد

 

گردآوری : بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------