آموزش پاک کردن رنگ شرابی موهاپاک شدن قرمزی از روی موها

روشن کردن موهای شرابی کار سختی است

 

خانم هایی که موهایشان را مرتب به رنگ شرابی یا بادمجانی و رنگهایی با بیس قرمز در می آورند باید بدانند که این رنگ موها مانند رنگ مشکی و مشکی پر کلاغی عمل کرده و کار را براي روشن کردن موها سخت خواهد کرد.

مدت زمانی که برای پاک شدن رنگ شرابی از روی مو باید صبر کرد؟

دست کم زمانیکه براي پاک شدن قرمزی از روی موها آن هم براي تغيير رنگ مو به رنگهای روشن به ویژه گروه زیتونی و مش و هایلایت که احتیاج به دکلره خواهند داشت شش الی هشت ماه خواهد بود و به علت اسیب جدّي که امکان دارد با دکلره به مو وارد شود بهتر است این مدت زمان را گاهی به یکسال هم رساند.

 

آموزش پاک کردن رنگ شرابی موها

پاک کردن رنگ موی شرابی 
درصورتی که براي پاک شدن رنگ موی شرابی یا پاک شدن قرمزی از روی موها نمی توانید صبر کنید روش هایی براي پاک کردن رنگ شرابی از روی موها وجود دارد ..

 

روش اول:

تغيير رنگ موهای شرابی نباید از دکلره قوی یا اکسیدان قوی استفاده کنیم زیرا با این کار موها مقاومت خودشون رو از دست می دهند و پیش از این که به رنگ موردپسند برسند ممکنه بسوزند. لوازم کار تفاوتی ندارند ولی نوع مواد متفاوتند. باید بسته به مقاومت مو و میزانی که میخوایم روشن کنیم از اکسیدان ۱ یا نیم و پودر دکلره ضعيف با قدرت روشن کنندگی ۵ یا ۷ درجه استقاده می کنیم.

 

در چند مرحله مو رو روشن میکنیم. در هر مرحله میتوانیم اکسیدان رو قوی تر کنیم و پس از شستشو موها رو با نرم کننده یا ویتامینه بشوریم و خوب خشک کنیم و مجدد مواد درست کرده و به مو می زنیم. بهتره براي این کار از حرارت استفاده نکنیم زیرا این کار مو رو ضعيف میکنه و ما براي کار کردن روی موهای شرابی و تیره و ضعيف به مقاومت مو نیاز داریم.

 

در مرحله های پایان هنگامی که مو تا حدی جواب داد و روشن شد از رنگها بصورت رقیق شده با آب براي شوک وارد کردن به مو و از بین بردن قرمزی یا زردی میتونیم استفاده کنیم به عنوان مثال براي از بین بردن زردی رنگ بنفش( v5) را با آب زیاد و چند قطره اکسیدان مخلوط نموده و روی مو میزنیم و ماساژ داده و سریع میشوریم و داخل رنساژ هم میتونیم از رنگ ۰۰۰ براي روشن تر شدن استفاده کنیم و یا به صورت جداگانه با اکسیدان ۳ مخلوط بصورت خيلي غلیظ و روی مو زده پس از یک ربع تا نیم ساعت بشوریم. براي کم کردن قرمزی هم از رنگ زیتونی تیره( m3) میتونیم استفاده کنیم.

 

این کار نیاز به مهارت داره و ممکنه زمان زيادي( ۷ یا ۸ ساعت) طول بکشه و افرادی که تا بحال با مواد دکلره کار نکردن و تجربه ندارند بهتره این کار رو به یک آرایش گر ماهر بسپرند. هر چند که ممکنه هزینه این کار بسیار گران قیمت باشه ولی مهم این که سلامت موهاتون رو حفظ کنید. زیرا هنوز بسياري از سالن ها با استفاده از مواد نا مرغوب و عدم مهارت به موهای مشتري اسیب های شدیدی میرسونند. باز هم تأکید می کنم که داشتن یک موی سالم قهوه ای رنگ خيلي بهتر از داشتن موی بلوند ناسالم !

 

آموزش پاک کردن رنگ شرابی موها

داشتن یک موی سالم قهوه ای رنگ خیلی بهتر از داشتن موی بلوند ناسالم

 

روش دوم پاك كردن رنگ موي شرابي بدون دکلره

تنها این روش کمی به صبر احتیاج داشته تا به نتيجه دلخواه برسید. این شیوه تجربی و کارساز میباشد و پیشنهاد میگردد در صورتی که از خطرات دکلره ترس دارید این شیوه هم امتحان نمایید تنها به این نکته توجه داشته باشی باید مرتب موهایتان را با روغن زیتون تقویت نمایید تا خشک و کدر نشود.

 

رنگ موی دودی روی شرابی

براي آغاز موهایتان را از پایه دودی رنگ کرده و پیشنهاد می گردد از رنگ 6. 1 آغاز کنید و هر ماه یک شماره رنگتان را بالا ببرید یعنی به ترتیب 7. 1، 8. 1، 9. 1، 10. 1، 11. 1 و در این مدت همرنگ را با اکسیدان 9% مخلوط نمایید پس از آخرین دوره ای که موهایتان را رنگ 11. 1 زدید در ماه پس از آن هم از رنگ 11. 1 و اکسیدان 12% استفاده نمایید با این روش رنگ شرابی یا بادمجانی آرام آرام از روی موهایتان پاک شده و تنها ممکن است انتهای موهایتان کمی نارنجی شود که با استفاده از رنگ 000 میتوان آنرا پاک کرد و یا میتوانید کمی موهایتان را کوتاه کنید تا قسمت نارنجی از بین برود. با این روش پایه موهایتان را به بلوند میتوانید برسانید.

 

گردآوری : بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X پزشکی ، بهداشتی ، درمانی,سایر موارد

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023