درمان مشکلات مو با مایکرومیستانواع دستگاه اوزون تراپی مو, آموزش اوزون تراپی مو, دستگاه مایکرومیست

مایکرومیست مو

 

آشنایی با مایکرومیست مو 

مایکرومیست یا مه غبار درمانی باعث میشود برای مدت طولانی موهایی صاف، براق و بدون وز داشته باشید.

مایکرومیست چیست؟

مایکرومیست یا مه غبار درمانی در سال 2010 برای باز گرداندن نشاط و درخشندگی به موی مصرف کنندگان وارد بازار شد، استفاده از مایکرومیست پس از شستشو و خشک کردن موها باعث می شود موها به مدت طولانی صاف، براق و بدون وز باقی بمانند.

 

دستگاه  مایکرومیست (به انگلیسی : Micromist) یا اوزون تراپی مو یکی از تجهیزاتی است که برای درمان و سلامت و زیبایی مو استفاده میشود. این دستگاه با بهره بدن از خاصیت اکسیداسیون اتم اکسیژن موهای شما را خوش حالت کرده ، ریزش مو را قطع نموده و رشد موها را دوبرابر سریعتر میکند. 

 

یکی از روش های جدید کراتینه کردن مو استفاده از دستگاه  مایکرومیست یا اوزون تراپی مو است. این دستگاه عمق نفوذ مواد به داخل کوتیکول و ساقه  مو را افزایش داده و موی شما را برای کراتینه کردن و احیا، آماده میکند. 

 

دستگاه مایکرومیست با اکسیداسیون اتم اکسیژن به اصطلاح روی موها عمل اوزون تراپی را انجام میدهد.

 

اوزون تراپی مو با دستگاه مایکرومیست, درمان مشکلات مو با مایکرومیست, مایکرومیست مو

مایکرومیست چیست

 

عملکرد دستگاه مایکرومیست یا اوزون تراپی

دستگاه مایکرومیست دارای عملکرد و سه نور اصلی زیر است :

• تولید باد گرم برای گرم شدن بافت مو

• القای غبار مه گرم برای کمک به جذب مواد مغذی

• ایجاد باد سرد برای آرامش بخشیدن حرکت مولکولی و تثبیت عوامل درمان در عمق مو

•  ایجاد غبار مه سرد یا میکروغبار سرد برای کمک به قشر مو در جذب مواد مغذی و متعادل کردن دمای کابین برای جلوگیری از عملکرد تهاجمی

• اوزونایزر برای ضد عفونی و استرلیزه کردن محیط سر

• نور قرمز برای کنترل میزان اسیدیته

•  نور آبی برای کمک در به روی هم آمدن کوتیکول ها و نرم کننده ساقه مو

• نور سبز برای جوان سازی و کلاژن سازی در پپتید مو

• شوک گرمایشی و سرمایشی برای نهایت ماندگاری و نفوذ عمقی

•  درمان آروماتیک برای تصفیه مو با آب

 

روش کار مایکرومیست

برای درمان میکرومیست ابتدا موها با یک پوشش پوشیده شده و سپس کلاهک کابین دستگاه روی سر قرار میگیرید. غبار مه  به دمای ۴۰ درجه که البته دمای آن قابل تنظیم است در درون کلاه دستگاه مایکرومیست که روی سر قرار گرفته جریان پیدا می کند. این میکروغبار مه به مدت 4 تا 5 دقیقه فولیکول های مو را تحریک کرده  و از سطح مو بلند میکند و راه را برای ورود هر گونه ماده ای به عمق ساقه و ریشه مو باز می کند .

 

سپس با کمک امواج مافوق صوت، مولکول های آب تجزیه شده، هرسه اکسیژن جدا شده از آب با هم پیوند خورده و مولکول ازن یا O3 را تشکیل میدهند سپس با قطع انرژی ، مولکول های o3 ناپایدار  شده و به مولکول های o2 و o1 تجزیه می شوند. اتم اکسیژن با خاصیت اکسیداسیون قوی که  دارد از میان فولکیول های مو وارد عمق ساقه و ریشه مو می شود و دراین مسیر با ۸۰ الی ۸۵ درصد از عناصر مو ترکیب می شود.

 

در مرحله اوزون تراپی، گاز اوزون باعث از بین رفتن اغلب  میکروب ها ، باکتری ها و قارچ مو می شود به عبارتی موها را استرلیزه میکند . 

 

در آخر محوطه کلاه یا  کابین دستگاه مایکرومیست با انتخاب گزینه سرد کنندهشروع به ایجاد سرما و خنک کردن ناگهانی می کند سرما باعث تحریک مجدد فولیکول ها و بسته شدن آنها می شود و اتم اکسیژن در بافت مو باقی مانده و به کار خود ادامه می دهد. تا زمانی که  موها در معرض گرمای مجدد قرار نگیرند. این روند مدتی طول کشیده و اکسیداسیون متوقف نخواهد شد .

 

بعد از اوزون تراپی به مدت 7 تا 10 روز یا حتی تا چند هفته موهایی صاف و ابریشمی خواهید داشت. 

 

دستگاه مایکرومیست, آشنایی با مایکرومیست مو, مایکرومیست چیست

درمان ریزش مو با مایکرومیست

 

درمان ریزش مو غیر ارثی با دستگاه مایکرومیست

اوزون تولید شده در دستگاه مایکرومیست در تماس با ریشه مو باعث تقویت و آبرسانی فولیکول های مو  میشود و از سویی دیگر با بهبود گردش خون باعث تقویت و تغذیه  پوست سر خواهد شد.

 

از سویی دیگر تولید اوزون هر گونه عفونت میکروبی موجود در پوست سر را درمان می کند.

 

دستگاه مایکرومیست با تولید میکروذرات مه و باد سرد و گرم و استفاده همزمان از سه لایت آبی، قرمز و سبز برای درمان مشکلات موی سر ، آبرسانی و اکسیژن رسانی به ساقه و ریشه مو استفاده میشود.

 

در این روش نه تنها مشکلات ، بیماری ها و ریزش موها متوقف میشود بلکه منجر به  ترمیم موخوره وموهای شکسته، نازک و آسیب دیده نیز میگردد و بیماریهایی مثل آماس پوست، پسوریازیس، تاسی و ریزش مو غیر ارثی را در اغلب موارد درمان میکند.

 

مایکرومیست مشکلاتی از جمله شوره سر را از بین برده و رشد موها را سرعت می دهد و در نهایت کمک میکند موها نرم، صاف، درخشنده شوند.

 

درمان مشکلات مو با مایکرومیست

مایکرومیست انقلابی در حوزه زیبایی و مراقبت مو به حساب می آید که باعث ترمیم و جوان سازی مو ها و افزایش قدرت ریشه مو، انعطاف پذیری و درخشندگی طولانی مدت در موها میشود. مایکرو میست همانطور که از اسمش مشخص است از میکروذرات مه ( نه بخار ) تولید شده توسط امواج اولتراسوند برای آبرسانی عمقی به ریشه و ساقه مو و پوست سر استفاده میکند. 

 

توجه داشته باشید که آب در دمای 100 درجه سانتی گراد به جوش می آید و بخار می شود. این دمای زیاد نه تنها موجب ترمیم موها نمی شود بلکه آسیب رسان هم خواهد بود.

 

سیستم میکرومه یا میکروغبار دارای عملکرد متفاوتی است و بدون گرم کردن آب، از امواج مافوق صوت برای ایجاد غبار مه استفاده می کند.

مطابق با نوع و جنس مو و همچنین میزان آسیب می توان گزینه های مختلف از دستگاه مایکرومیست را انتخاب کنید. میکرو غبار بر خلاف بخار آب که آسیب رسان است، موجب ترمیم عمقی مو می شود. 

 

دستگاه مایکرومیست ، ذرات میکرومه که بسیار سبک تر و کوچکتر از بخار هستند را میسازد که قابلیت نفوذ عمقی به کوتیکول مو دارند. بنابراین اثربخشی این دستگاه نسبت به دستگاه هایی که بخار تولید میکنند بیشتر است. 

 

سیستم خنک کننده میکرومیست که در پایان هر جلسه درمان روشن میشود باعث بسته شده کوتیکول مو شده و محصولات درمانی استفاده شده را درون مو به دام انداخته که نتیجه ای بسیار قوی تر و ماندگارتر به شما می دهد.

 

 دستگاه مایکرومیست, اوزون تراپی مو با دستگاه مایکرومیست, درمان مشکلات مو با مایکرومیست

مایکرومیست 3 لایت

 

انواع کاربرد اوزون تراپی یا مایکرومیست

• قابل استفاده در کلینیک های پزشکی برای افزایش تاثیر گذاری داروها

• مکمل مزوتراپی و پی آر پی برای درمان ریزش مو. اوزون تراپی مو برای افرادی که عوامل محیطی و غیر وراثتی باعث ریزش مویشان شده منجر به  قطع ریزش  مو و تسریع در رشد مجدد موهای از دست رفته می شود. 

• درمان بعد از ترمیم و کاشت مو

• جذب صد در صد مواد درمانی، رنگ ، دکلره یا کراتینه مو و  افزایش ماندگاری تا هفت برابر حالت معمولی

• ضد عفونی کردن ریشه مو و پوست سر

• هیدرا درمی و آبرسانی عمقی مو 

•  نرم کننده ساقه مو

• استحکام ساقه و ریشه مو 

• ترمیم و بازسازی مو های آسیب دیده

• زیبایی، شفافیت و ابریشمی شدن مو به مدت طولانی

• درمان مو خوره ، شوره سر، آماس 

• افزایش ضخامت موها

• کنترل میزان اسیدیته و مقدار PH  مو 

• درمان چربی اسکالپ یا پوست سر

• فوتوتراپی و ال ال تی

• ریلکسیشن و آرامش بخش موها و پوست سر

 

گردآوری:بخش آرایش و زیبایی بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های آرایش و زیبایی(سلامت پوست، سلامت مو، لوازم آرایشی، آرایش مو، آرایش صورت و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------