اوزون تراپی مو چیست و چه فوایدی دارد؟اوزون تراپی مو,اوزون تراپی مو چیست,فواید اوزون تراپی مو

اوزون تراپی مو

 

درباره اوزون تراپی مو چه میدانید؟

اوزون تراپی مو با دستگاه مایکرومیست شیوه کاملا جدید و فوق حرفه ای که بهترین ابزار مراقبتی مو و درمانی است که با تولید بخار و باد سرد ، گرم و نور درمانی همزمان استفاده از سه نوع نور آبی، قرمز و سبز (موی صدمه دیده،موی چرب،موی معمولی) برای درمان موی سر ، آبرسانی مو و اکسیژن رسانی مو به ریشه مو را انجام میدهد .

اوزون تراپی مو چیست؟

اوزون تراپی برای برطرف کردن مشکلات پوست و موها استفاده می شود. این شیوه با استفاده از یک دستگاه مخصوص انجام می گیرد. دستگاهی که اکسیژن (O2) به اوزون (O3) تبدیل می کند، باعث می شود فولیکول ها و ساقه مو تقویت شود و برای پیشگیری از ریزش مو، موخوره و شوره سر، برطرف کردن شکنندگی موها و افزایش ضخامت تارهای مو و در نتیجه افزایش حجم موها … استفاده می شود.

 

اوزون تراپی مو,اوزون تراپی مو چیست,فواید اوزون تراپی مو

اوزون تراپی مو چیست

 

استفاده از اوزون تراپي براي مو و پوست سر

اوزون تراپي مو به طور وسیع براي درمان مشكلات مو و پوست سر مانند شوره سر، ريزش مو و صدمات مو استفاده مي شود. اين مشكلات مو بیشتر بر اثر فاكتورهايي مثل افزايش سن، نبود تعادل هورموني، مواظبت اشتباه از مو، رژيم هاي غذايي ناسالم، بيماري و عفونتها، ویژگیهای ژنتيكي، آلودگي و دیگر فاكتورهاي خارجي به وجود می آید كه باعث خشك شدن و آلودگي پوست سر شده و سبب توليد فوليكول هاي ضعيف و صدمات مو مي شود.

 

مولكول هاي ناپايدار اوزون داراي سه اتم اكسيژن بوده كه خواص بالاي اكسيداسيون داشته و از شیوه پاشيدن بر پوست سر، راديكال هاي آزاد اكسيژن را پخش مي كنند. آنگاه محتويات اوزون پاشيده شده بر مو و پوست سر اكسيد شده و باعث توليد پروتئين پپتون بر روي ساقه مو مي شود. 

 

يك لايه محافظ متشكل از پپتون ها، مانند لايه اوزون موجود در اتمسفر زمين، بر روي هر يك از ساقه هاي مو به وجود می آید كه از موها در برابر صدمه و ريزش مراقبت مي كند.

 

اتم اکسیژن که خاصیت اکسیداسیون قدرتمند دارد از بین فولکیولهای مو وارد عمق ساقه و ریشه مو می شوند و در مسیر خود حدودا با ۸۰ الی ۸۵ درصد از عناصر مو ترکیب می شوند. این عمل سبب ازبین رفتن بسیاری از میکروبها، باکتریها، قارچها و.. موجود در مو میشود و عمل استریلیزه به طور کامل انجام میگیرد.

 

اوزون تراپی مو,اوزون تراپی مو چیست,فواید اوزون تراپی مو

فواید اوزون تراپی مو

 

فواید اوزون تراپی مو

- پیشگیری فوق العاده از ریزش مو

- افزایش بی نظیر در ماندگاری و دوام مو

-  پر پشت شدن آن به علت افزایش ضخامت هر تار مو

 - خوش رنگ شدن و افزایش جلای طبیعی

 - تقویت و آب‌رسانی و پاک کننده و ضد عفونی کننده ریشه و ساقه مو

- برطرف کننده کامل شوره، خارش و حساسیت 

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------