مخفی‌سازی عکس و ویدئو در ویندوزفونمخفی‌سازی عکس‌ها و فیلم‌ها, سیستم عامل ویندوز فون

آموزش مخفی سازی عکس ها در ویندوز فون

 

Media Locker Pro اپلیکیشنی در زمینه‌ی مخفی‌سازی عکس‌ها و فیلم‌ها در گوشی‌های ویندوزفون است که با استفاده از آن می‌توانید در محیطی فوق‌العاده زیبا، عکس‌ها و ویدئوهای شخصی خود را مخفی کنید.

 

مخفی‌سازی عکس‌ها و فیلم‌ها, سیستم عامل ویندوز فون

 

مسلما هر کاربری عکس‌ها یا ویدئوهایی در گوشی خود دارد که ترجیح می‌دهد توسط افراد دیگر دیده نشوند. برای این امر تاکنون اپلیکیشن‌های مختلفی ساخته و منتشر شده که قادر به رمزگذاری روی اپلیکیشن گالری عکس یا اپلیکیشن پخش ویدئو بوده و از دسترسی کاربران دیگر به این بخش‌ها جلوگیری می‌کردند.

 

اما نکته‌ای که در این روش‌ها چندان خوشایند نبود از دسترس خارج شدن تمامی عکس‌ها و ویدئوها بود، به این معنا که با قرار دادن رمز عبور روی گالری تصاویر، این اپلیکیشن به طور کامل رمزنگاری می‌شد و حتی اگر صد‌ها عکس غیر خصوصی نیز در گوشی شما موجود بود، امکان مشاهده‌ی آن‌ها وجود نداشت. از همین رو اپلیکیشن Media Locker Pro روش بهتر و جدیدتری ارائه می‌دهد و به جای رمزگذاری روی اپلیکیشن گالری عکس، تنها عکس‌ها و ویدئوهای مورد نظر شما را در خود وارد کرده و آن‌ها را از دید دیگران پنهان می‌کند.

 

مخفی‌سازی عکس‌ها و فیلم‌ها, سیستم عامل ویندوز فون

قرار دادن رمز عبور روی گالری تصاویر

 

درواقع شما به کمک این اپلیکیشن می‌توانید عکس‌ها و ویدئوهای شخصی خود را به طور کامل پنهان کنید و گالری عکس و ویدئوی خود را با خیال آسوده آزاد گذاشته یا به دیگران اجازه‌ی مشاهده‌ی عکس‌ها و فیلم‌های موجود در گوشی را بدهید چراکه تمامی عکس‌ها و ویدئوهای مورد نظر شما، به داخل اپلیکیشن Media Locker Pro منتقل شده و به طور کامل از گالری‌های دیگر گوشی پنهان خواهد شد.

 

البته کارکرد صحیح و کامل این اپلیکیشن در رابطه با فایل‌های موجود در حافظه‌ی خارجی فعلا با خطاها و ایراد‌های مختلفی رو به رو است و در حال حاضر تنها می‌توان عکس‌ها و فیلم‌های موجود در حافظه‌ی داخلی گوشی را به طور صد در صد و بدون خطا پنهان سازی کرد که البته نمی‌توان از آن به عنوان یک ایراد بزرگ یاد کرد و به احتمال زیاد در نسخه‌های بعدی، این امکان نیز به این اپلیکیشن کاربردی اضافه خواهد شد.
منبع: asriran.com

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

    سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------