گروه‌بندی هشدارهای آیفونتنظیمات گوشی موبایل, iPhone

مرتب کردن فهرست هشدارهای سیستم عامل آی‌او‌اس (آیفون)

 

پیام‌های هشدار در مرکز اطلاع‌رسانی دستگاه‌های مجهز به سیستم‌عامل آی‌او‌اس به‌طور پیش‌فرض به‌ترتیب تاریخ و زمان فهرست شده و در صورتی‌که تعداد این پیام‌ها زیاد باشد یا یک برنامه چند پیام را به‌خود اختصاص دهد، ممکن است برخی پیام‌ها در ابتدای فهرست و برخی دیگر در انتهای آن قرار بگیرد. باتوجه به این ترتیب پیش‌فرض ممکن است برخی هشدارها که اهمیتی چندانی ندارند، در ابتدای فهرست قرار گیرند و هشدارهای مرتبط با یک برنامه که برایتان مهم است، در انتها قرار گرفته یا فقط یکی از هشدارهای موردنظر در ابتدای فهرست و دیگر هشدارها در انتهای آن قرار گیرد.

 

بسیاری از کاربران نیز در این شرایط حوصله بررسی همه هشدارها را ندارند و ممکن است پس از مشاهده چند هشدار اولیه، فهرست هشدارها را تخلیه کنند.
اگر دوست دارید فهرست هشدارهای به‌نمایش درآمده را مرتب کرده و هشدارهای مرتبط با هر برنامه را در یک گروه مجزا قرار دهید تا هنگام بررسی نیز بتوانید هشدارهای مهم را بررسی و دیگر هشدارها را حذف کنید، می‌توانید از روش زیر کمک بگیرید:

 

نکته: گروه‌بندی هشدارهای مرتبط با هر برنامه، در آی‌او‌اس 9 و بالاتر قابل اجراست. پیش از اجرای مراحل زیر به قسمت تنظیمات دستگاه بروید و بخش General را انتخاب کرده و پس از فشار رویSoftware Update مطمئن شوید دستگاه شما به آی‌او‌اس 9 آپدیت شده است. (درحال حاضر این سیستم‌عامل به‌صورت آزمایشی ارائه شده است)

 

1ـ از فهرست برنامه‌ها روی Settings فشار دهید.

 

2ـ صفحه تنظیمات را به پایین اسکرول کرده و روی Notifications فشار دهید.

 

3ـ در بخش Notifications View مطمئن شوید وضعیتSort Order در حالت Recent است و وضعیتGroup By App را نیز به‌حالت فعال تغییر دهید.

 

4ـ از حالا به بعد هشدارهای به‌نمایش درآمده در مرکز اطلاع‌رسانی باتوجه به نرم‌افزار موردنظر به‌صورت گروه‌های مجزا دسته‌بندی شده و برای شما به‌نمایش درمی‌آید.
منبع:jamejamonline.ir

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

    سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------