تبلیغات ، چاپ ,جذب فالورX

زوم به ابزارهای پخش حرفه‌ای تلویزیونی مجهز می‌شودبرنامه زوم،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
زوم با استفاده از ابزار طراحی شده توسط استارت اپ لیمینال به امکانات پخش حرفه‌ای چندرسانه‌ای مجهز می‌شود و خدمات ویدئو کنفرانس خود را نیز تقویت می‌کند.

به گزارش مهر به نقل از ورج، لیمینال دو افزونه نیز طراحی کرده که زوم او اس سی و زوم ایزو نام دارند و از آنها می‌توان برای پخش زنده حرفه‌ای رویدادهای خبری و اطلاع رسانی استفاده کرد. زوم می‌گوید با خرید لیمینال این نرم افزارها را به اپلیکیشن زوم می‌افزاید تا کاربران خدمات متنوع‌تر و باکیفیت تری را تجربه کنند.

 

زوم او اس سی برای حرفه‌ای کردن نشست‌های جمعی و حرفه‌ای و خبری با استفاده از پروتکل کنترل آزاد صدا یا او اس سی مورد استفاده قرار می‌گیرد و امکان افزودن امکانات سخت افزارها، سرورهای رسانه‌ای و نرم افزارهای ثالث چندرسانه‌ای به زوم را به وجود می‌آورد.

 

در عین حال زوم ایزو انتقال فید ویدئویی هر شرکت کننده در یک رویداد را در قالب خروجی حرفه‌ای ممکن می‌کند. این فید را می‌توان با کیفیت بالا برای پخش حرفه‌ای و چندرسانه‌ای به کار گرفت.

 

زوم می‌گوید از این طریق می‌توان دو شکل سنتی و نوظهور پخش رسانه‌ای را به یکدیگر پیوند زد و ابزار مختلفی برای کنترل آنها در اختیار گرفت. از این طریق استودیوها، سالن‌های نمایش و انواع سازمان‌ها می‌توانند پخش زنده حرفه‌ای را بر بستر اینترنت تجربه کنند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

  سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------