مایکروسافت ظاهراً آفیس 2024 را عرضه می‌کند؛ فروش کامل نرم‌افزار بدون نیاز به اشتراک پولیآفیس 2024،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
در حالی که مایکروسافت سال‌های گذشته یک مدل مبتنی بر اشتراک را پیش برده، اکنون گزارش‌هایی درباره نسخه مستقل آفیس 2024 منتشر شده است.

به گزارش دیجیاتو، مایکروسافت در یک اقدام غافلگیرکننده، قصد دارد سال آینده نسخه مستقل و لایسنس دائمی آفیس 2024 را منتشر کند. پیش‌نمایش این نسخه هم‌اکنون از طریق کانال «DevMain» قابل دسترس است و کارمندان مایکروسافت در حال آزمایش آن هستند. این نرم‌افزار احتمالاً در سه‌ماهه سوم یا چهارم سال 2024 منتشر خواهد شد، و از مدل فروش اشتراک پولی خبری نخواهد بود.

 

غول ردموندی در سال‌های اخیر به سمت یک مدل مبتنی بر اشتراک برای محصولات آفیس خود حرکت کرده است و سرویس مایکروسافت 365 که قبلاً آفیس 365 نام داشت، هم‌اکنون در دسترس مصرف‌کنندگان عادی و مشتریان سازمانی قرار دارد، و جدیدترین نسخه‌های ورد، اکسل، پاورپوینت و ابزارهای دیگر را با پرداخت هزینه ماهانه یا سالانه در دسترس آن‌ها قرار می‌دهد.

 

بااین‌وجود، در برخی موارد افراد و سازمان‌ها ترجیح می‌دهند تا تنها یک بار بابت یک محصول پول بدهند و برای همیشه آن را داشته باشند. هرچند به گفته برخی افراد آفیس 2021 آخرین نسخه لایسنس دائمی این محصول است، اما اکنون طبق گزارش XDA-Developers ظاهراً نسخه جدیدی نیز در راه است.

 

هنوز به‌طور دقیق مشخص نیست که آفیس 2024 شامل چه ویژگی‌ها و بهبودهایی خواهد شد، اما احتمالاً برخی از بزرگ‌ترین ویژگی‌هایی که هم‌اکنون برای مشترکین مایکروسافت 365 ارائه شده است را به همراه خواهد داشت.

 

آفیس 2024،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی

اولین بار در پیش‌نمایش داخلی مایکروسافت آفیس شواهدی از این نسخه جدید کشف شد و سپس کارشناسان این وب‌سایت موفق شدند تا آن را نصب کنند و نگاهی اجمالی به آفیس 2024 داشته باشند. احتمالاً در رویداد Ignite مایکروسافت که هفته آینده برگزار خواهد شد، جزئیات بیشتری درباره آن منتشر می‌شود.

 

انتشار آفیس 2024 می‌تواند برای کاربرانی که ترجیح می‌دهند مجوز دائمی نرم‌افزارهای خود را داشته باشند، خبر خوبی باشد. این خبر همچنین نشان می‌دهد که مایکروسافت به پشتیبانی و ارائه نسخه‌های مستقل آفیس متعهد است، حتی اگر تمرکز خود را روی مدل مبتنی بر اشتراک گذاشته باشد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------