دوربین برخی نمونه‌های گلکسی S24 اولترا ظاهراً درزمینه زوم مشکل داردگلکسی اس 24 اولترا،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
براساس برخی گزارش‌ها، ظاهراً فرایند انتقال بین سطوح مختلف زوم در بعضی از نمونه‌های گلکسی S24 اولترا چندان روان انجام نمی‌شود.

به گزارش دیجیاتو، گلکسی اس 24 اولترا چهار دوربین دارد که شامل سنسور اصلی 200 مگاپیکسلی، سنسور فوق‌عریض 12 مگاپیکسلی، سنسور 10 مگاپیکسلی با قابلیت زوم 3 برابر و سنسور تله‌فوتو پریسکوپ 50 مگاپیکسلی با قابلیت زوم 5 برابری می‌شود. این گوشی همچنین زوم اپتیکال 2 و 10 برابری را هم ارائه می‌کند. اما کارشناس هندی صنعت فناوری (smasithick) با انتشار یک پست در ایکس اعلام کرده است که در این دستگاه، فرایند انتقال بین مقادیر مختلف زوم چندان بی‌نقص انجام نمی‌شود.

 

مشکل تغییر زوم در گلکسی S24 اولترا

در ویدیویی که توسط او به اشتراک گذاشته شده است، شاهد انتقال بین حالت‌های بزرگنمایی 2 برابری، 3 برابری و 5 برابری هستیم که انجام آن چندان روان به‌نظر نمی‌رسد. همچنین زمانی که یکی از کاربران گفت این امر ممکن است به‌ این دلیل باشد که گوشی از نظر فیزیکی بین دوربین‌ها سوئیچ می‌کند، smasithick توضیح می‌دهد که گلکسی S24 اولترا نمایش‌داده‌شده در فروشگاه سامسونگ چنین مشکلی نداشته است.

 

علاوه‌بر‌این، او اشاره کرده که پرتره‌های گرفته‌شده توسط گوشی غیرشفاف و تصاویر 5x و 10x بی‌روح به‌نظر می‌رسند.

 

گلکسی اس 24 اولترا،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
گلکسی اس 24 اولترا،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی

پس از درمیان‌گذاشتن این مشکل با سامسونگ، غول فناوری ابتدا به او اعلام کرد که گلکسی S24 اولترا مشکلی ندارد، اما سامسونگ هند ظاهراً در ادامه اذعان کرده است که بسیاری از واحدهای اولیه این دستگاه چنین مشکلی داشته‌اند.

 

هرچند درنهایت به smasithick وعده داده شده است که یک دستگاه جایگزین به او تحویل می‌شود و این مشکل نیز برطرف شده است، اما این موضوع که سامسونگ به‌طور آگاهانه قطعات معیوب را فروخته، احتمالاً برای کاربران چندان خوشایند نیست. همچنین باید به این نکته اشاره کرد که فقط مصرف‌کنندگان هندی با این مشکل مواجه نشده‌اند و ظاهراً کاربران تایلندی و اسپانیایی نیز آن را گزارش کرده‌اند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------