عوارض ترميم پرده بكارتترميم پرده بكارت,عوارض ترميم پرده بكارت

ترمیم پرده بکارت

 

پرده بکارت غشایی است که دهانه واژن را تا حدی می پوشاند و شکل ان در زنان متفاوت است اما به طور معمول در نیمه دهانه واژن به شکل نیم ماه است.

 

پرده بکارت می تواند در زمان های مختلف زندگی پاره شود، خواه این امر ناشی از قرار دادن تامپون، ورزش یا رابطه جنسی باشد. خونریزی جزئی معمولاً با پارگی همراه است. در برخی از فرهنگ ها و آیین ها، یک پرده بکارت دست نخورده با بکر بودن یک زن در ارتباط است.

 

برخلاف آنچه که بسیاری معتقدند، بجز در موارد نادر، پرده بکارت یک مهر و موم غیر قابل نفوذ نیست. اگر چنین بود، هیچ درگاهی برای جریان قاعدگی یا ترشحات طبیعی واژن برای خروج از بدن وجود نداشت.

 

زمان مناسب براي ترميم بكارت

ترمیم بکارت محدودیت زمانی خاصی ندارد.هم به روش ترمیم بکارت دائم و هم به روش ترمیم بکارت موقت میتوان انجام داد.

 

جراحی هایمنوپلاستی یا ترمیم پرده بکارت معمولاً به دلایل فرهنگی یا مذهبی قبل از ازدواج انجام می شود، جراحی را می توان در کمتر از یک ساعت تحت بی حسی موضعی با نتایج فوری قابل مشاهده انجام داد.

 

در حین جراحی، بیمار فقط به بی حسی موضعی احتیاج دارد اما ممکن است در طول عمل برای آرامش به او آرامبخش بدهند.

 

بیمار به راحتی روی تخت ژنیکولوژی دراز می کشد. برای از بین بردن بافت ناهموار پارگی قبلی ، تا حدی بریده می شود.

 

پرده بکارت با استفاده از بخیه های  قابل جذب در سه لایه بخیه می شود. برای برخی از خانمها ، ممکن است لازم باشد که تکه کوچکی از بافت قسمت دیگر واژن به دهانه واژن پیوند داده شود تا بکارت  از نو ساخته شود.

 

هایمنوپلاستی برای بیماران زیر 18 سال توصیه نمی شود.

 

عوارض ترميم پرده بكارت

عوارض جانبی ترمیم بکارت می تواند شامل تورم ، حساسیت به لمس ، لکه بینی و ترشحات باشد. روش هایمنوپلاستی ممکن است برای فعالیت های جنسی آینده ناراحتی ایجاد کند.

• تب بالاتر از 100.4 درجه

• تنگی نفس

• سرگیجه

• خونریزی شدید واژن

• درد شدید با داروهای ضد درد تسکین نمی یابد

• حالت تهوع یا استفراغ مداوم

 

علت خونريزي بعد از ترميم بكارت

بعد از جراحی ترمیم پرده بکارت ، بافت های تازه بخیه شده ، برای بهبودی و بازگشت به حالت طبیعی خود به مدتی زمان نیاز دارند. برای جلوگیری از خطر عوارض ، دستورالعمل ها و اقدامات احتیاطی پزشک خود را دنبال کنید. به شدت به خانم ها توصیه می شود که از رابطه جنسی جلوگیری کنند و تا زمان جذب شدن  و بهبود کامل بخیه ها ، به مدت 21 روز هیچ چیز خارجی (از جمله تامپون) وارد نکنند. از انجام هرگونه تمرین سنگین یا وزنه برداری خودداری کنید زیرا این امر باعث ایجاد فشار در اطراف ناحیه واژن می شود. 

 

هزینه ترميم بكارت

این روش کاملا ایمن است زیرا هیچ جای زخم و علائم دیگری از عارضه جانبی ندارد. سرانجام ، پس از انجام این روش ، در حین رابطه جنسی ، خونریزی مشابه دختران باکره ای که این بار را انجام می دهند ، دارید.

 

*بعد از 2-3 روز از عمل جراحی ممکن است به کار خود برگردید. علاوه بر این ، شما باید برای معاینه پزشکی به پزشک خود مراجعه کنید.

 

*طی 2 هفته اول پس از جراحی ، بافتها شروع به تولید و ایجاد مویرگهای جدید خون می کنند و انتظار می رود که زخم جراحی ترمیم شود. ممکن است فعالیت های روزمره خود را به تدریج شروع کنید.

 

*بعد از 2 هفته تا 4 هفته بعد از جراحی ، انتظار می رود که زخم جراحی به طور مناسب بهبود یابد ، شما ممکن است فعالیت های معمول خود را به تدریج شروع کنید. فعالیتهای بدنی شدید باید محدود شود.

 

*بعد از 4 هفته تا 6 هفته پس از جراحی ، ممکن است فعالیت های معمول خود را انجام دهید ، اما از انجام فعالیت های سنگین و ورزش خودداری کنید.

 

*بعد از 6-8 هفته از عمل جراحی ، تمرینات آرامش بخش وسبک مجاز است. با این حال ، باید حداقل 8-12 هفته پس از جراحی از دویدن ، خیساندن در وان ، شنا ، وزنه برداری سنگین ، دوچرخه سواری ، سایر فعالیت های سنگین و مقاربت جنسی خودداری کنید.

 

در بیشتر موارد بخیه ها بعد مدت زمان 3ماه پس از جراحی ترمیم بکارت قابل تشخیص نخواهند بود ولی در مواردی شکل ورودی واژن اندکی تغییر خواهد کرد.

 

بخیه ها طی چند هفته اولیه تا جذب بدن دیده می شوند. هنگامی که بخیه کاملاً جذب شد ، یک بکارت دست نخورده مشاهده خواهید کرد که شبیه یک نوع طبیعی است.

 

روش‌های ترمیم پرده بکارت

جراحان بیشتر با استفاده از تکنیک لیزر، روش جراحی رادیویی یا جراحی چاقوی جراحی ، هایمنوپلاستی را در یک ساعت انجام می دهند.

 

1. ایجاد غشا با خونرسانی - مانعی در برابر نفوذ آلت تناسلی ایجاد می کند. شما می توانید یک هفته قبل از عروسی تحت این جراحی قرار بگیرید.

 

2. ایجاد هایمن جدید همراه با خونرسانی با گرفتن فلپ از پوشش واژن - باعث خونریزی حین مقاربت می شود. می توانید 2-3 ماه قبل از عروسی تحت این جراحی قرار بگیرید.(نامحدود)

ترمیم پرده بکارت، اغلب به روش جراحی صورت می‌گیرد. با این حال، ممکن است این کار به شیوه‌های دیگری نیز انجام شود. 

 

از رایج‌ترین روش‌های ترمیم بکارت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کپسول ترمیم بکارت

• ترمیم بکارت با جراحی 

 

ترمیم بکارت قابل تشخیص است؟

دربیشتر موارد، ترمیم بکارت قابل تشخیص است. باقی ماندن اثرات جراحی، به ویژگی‌های فیزیکی فرد و مهارت جراح بستگی دارد. با این حال، اغلب پزشکان با انجام معاینه می‌توانند ترمیم بکارت را تشخیص دهند.

 

از آنجا که جراحی ترمیم پرده بکارت یک جراحی ساده است که معمولاً کمتر از نیم ساعت به طول می انجامد ، بهبودی سریع از جراحی حاصل می شود. برخی از ناراحتی ها و لکه بینی ها ممکن است در طی 72-48 ساعت تجربه شود. با مصرف مسکن می توانید ناراحتی را برطرف کنید.

 

بهبودی کامل از طریق جراحی ترمیم بکارت بین چهار تا شش هفته طول می کشد.

 

دكتر خوب برای ترميم بكارت

وقتی زنی می خواهد با شریک زندگی جدید خود رابطه برقرار کند ، این طریق درمانی است که نتایج بهتری به شما می دهد.

 

این یک عمل جراحی است که در آن ترمیم جراحی بکارت انجام می شود. همچنین به آن جراحی Virginity یا Hymen Repair عمل گفته می شود.

• تجویز بی حسی موضعی 

• بافت بکارت تا حدی بریده می شود تا بافت ناهموار از بین برود

• بخیه زدن پرده بکارت در سه لایه با استفاده از بخیه های جذبی

• ممکن است برای برخی از بیماران قطعه کوچکی از بافت به دهانه واژن پیوند داده شود

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین مطالب سلامت(بیماری ها، پیشگیری، داروها، تغذیه، پزشکی آنلاین و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------