قلعه کانوی، یکی از قلعه های باشکوه جهان (+تصاویر)قلعه کانوی,قلعه کانوی در ولز,قلعه کانوی در انگلستان

قلعه کانوی در انگلستان

 

معرفی قلعه کانوی:

قلعه کانوی در شهر زیبای کانوی در ساحل شمالی ولز قرار گرفته است. قلعه کانوی به عنوان نمونه ای از بهترین معماری نظامی اواخر قرن سیزده و اوایل قرن چهارده در اروپا در سازمان یونسکو به ثبت رسیده است.

قلعه کانوی ( Conwy Castle)

قلعه کانوی در انگلستان قرار دارد و یکی از مستحکم ترین قلعه های قرون وسطایی در ساحل شمال ولز( Wales) است. کشور ولز ‎از پادشاهی های گذشته است که امروزه همراه با انگلستان، اسکاتلند و ایرلند شمالی کشور بریتانیا را تشکیل می دهند. مرکز ولز شهر کاردیف است. ولز در جنوب غربی جزیره بریتانیا واقع است و از سوی شرق با انگلستان هم مرز است.

 

قلعه کانوی,تصاویر قلعه کانوی در ولز,سال ساخت قلعه کانوی

نمایی از قلعه کانوی در شب

 

قلعه کانوی به وسیله پادشاه ادوارد اول بین سال های ۱۲۸۳ تا ۱۲۸۹ ساخته شده است. این قلعه بعنوان یکی از برترین آثار معمار James of St. George شناخته می شود.

 

قلعه کانوی,تصاویر قلعه کانوی در ولز,مکانهای تاریخی انگلستان

تصاویر قلعه کانوی

 

قلعه کانوی قسمتی از یک پروژه گسترده برای ایجاد استحکامات دفاعی شهر کانوی احداث شد، تخمین زده می شود که در آن زمان 15.000 پوند برای ساخت قلعه هزینه شده بود. قلعه کانوی در جنگ هایی که در چند قرن بعد رخ داد نقش مهمی داشت و در زمانهای گوناگون در نبردها بعنوان پناه‌گاه از آن استفاده شده است.

 

قلعه کانوی پس از وقوع جنگ داخلی در سال 1642، به وسیله نیروی های چارلز اول تسخیر شد و در سال 1646 به تصرف ارتش پارلمانی در آمد بعد از آن قلعه توسط ارتش پارلمانی تقریباً خراب شد تا از هر گونه هرج و مرج در آن زمان جلوگیری گردد و سر انجام در سال 1655 بطور کامل در هم کوبیده شد و جز خرابه چیزی از آن باقی نماند. 

 

قلعه کانوی,تصاویر قلعه کانوی در ولز,مکانهای تاریخی ولز

عکس های قلعه کانوی

 

قلعه کانوی,قلعه کانوی در ولز,قلعه کانوی در انگلستان

نمایی داخلی قلعه کانوی

 

قلعه کانوی در اواخر قرن 18 و اوایل قرن 19 از جاذبه های توریستی بالاخص برای نقاشان قرار گرفت. در نیمه دوم قرن 19 بازسازی اولیه این قصر انجام شد و تعداد بازدیدکنندگان آن روز به روز افزایش یافت و در قرن 21 قلعه کانوی به یکی از جذاب ترین جاذبه های توریستی در ولز تبدیل شد.

 

گردآوری: بخش گردشگری بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های گردشگری(مكانهاي تاريخي، تفریحی، زيارتي، دانستنی های سفر، عجایب گردشگری و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X اجاره خودرو در دبی

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023