برای نوروز کدام کشورها بهترین تفریحات را دارند؟برای شروع سال تازه رفتن و گشتن در طبیعت یعنی آغاز کردن یک سال پر از انرژی و شادی، به همین علت است که آغاز هر سال جدید تعطیل است تا همه بتوانند  در روزهای اول سال به مکان‌های جدیدی بروند که آمدن بهار و سبز شدن طبیعت را ببینند. بسیاری برای تعطیلات عید به سفرهای خارجی  می‌روند و از تعطیلاتشان به نحو احسن استفاده می‌کنند.


 و اما برای نوروز کدام کشورها بهترین تفریحات را دارند؟
استانبول اولین مسیری است که ایرانی ها برای سفر انتخاب می‌کنند زیرا با قیمتی بسیار مناسب به سفری فراموش نشدنی می‌روند، استانبول از شهرهایی است که می‌شود با یک تیر چند نشان زد، هم برای خرید کردن بسیار طرفدار دارد و هم برای تفریح کردن، بنابراین در تعطیلات نوروز 97 تعداد گردشگران بسیار بالا می‌رود.

 

مسافرت در نوروز 97،تورهای ارزان نوروز 97,تور استانبول نوروز 97


ارمنستان کشوری که واقعا طبیعت بی نظیرش زبانزد همه است. کشوری است در بین کوه‌های آرارات و همین موضوع باعث شده تا از زیباترین طبیعت بهره مند شود.

 

مسافرت در نوروز 97،تورهای ارزان نوروز 97,تور ارمنستان نوروز 97

 
تایلند کشوری است با 3 شهر گردشگری پرطرفدار پاتایا، پوکت، بانکوک، این 3 شهر در بین تمامی تورسیت‌های داخلی و خارجی معروف می‌باشد. هر عکسی که طبیعتش بکر و دست نیافتنی است از تایلند گرفته شده است  و هر کسی آرزوی رفتن به آنجا را داردو آنجاست که رویا به حقیقت می‌پیوندد.  در نوروز هم که طبیعت از خواب زمستانی بیدار می‌شود و رنگ و بوی تازه‌ای به دل شهر می‌دهد،  دیدن مناظر طبیعی واقعا جذاب است.

 

مسافرت در نوروز 97،تورهای ارزان نوروز 97,تور تایلند نوروز 97


دبی شهری پرهیاهو در ایام سال نو است، این شهر با تمامی زرق و برقش رنگ و بوی دیگری در این ایام می‌گیرد و لحظات خوشی را برای شما در سفرتان به وجود می‌آورد.

 

مسافرت در نوروز 97،تورهای ارزان نوروز 97,تور دبی نوروز 97

 
مالزی از کشورهایی است که شما خاطره‌ی سفر به آن را هرگز فراموش نخواهید کرد. ساحل‌های زیادی که در این کشور وجود دارد باعث شده تا تنوع جاذبه‌های طبیعی بالا رود. این شهر علاوه بر جاذبه‌های طبیعی از برج‌های بلند و زیبا و رستوران‌های مشهور برخوردار است. این کشور را برای تعطیلات عید جزء برنامه ریزی‌های سفرتان قرار دهید.

 

مسافرت در نوروز 97،تورهای ارزان نوروز 97,تور مالزی نوروز 97

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------