پرواز با شیک ترین شرکت هواپیمایی: ایرلاین اماراتبیزنس کلاس پروازهای ایرلاین امارات, بلیط هواپیمایی امارات, پروازهای ایرلاین امارات

پروازهای ایرلاین امارات

 

بهترین شرکت هواپیمایی برای پروازهای بین المللی: ایرلاین امارات

ایرلاین امارات یک شرکت هواپیمایی مربوط به ایالت متحده عربی است که روزانه به مقصدهای مختلفی در جهان پرواز می کند. این شرکت به عنوان یکی از پیشرفته ترین شرکت های هواپیمایی در لیست بهترین خطوط هوایی جهان شناخته شده است. در این مطلب از بیتوته، دلایل شاخص بودن ایرلاین امارات مورد بررسی قرار می گیرد.

معرفی ایرلاین امارات

شرکت هواپیمایی ایرلاین امارات در سال ۱۹۸۵ در ماه می توسط حکومت دبی تاسیس شده و اولین پروازهای آن با بوئینگ 737 و ایرباس 300 B4 انجام شد. در حال حاضر ایرلاین امارات حدود 300 هواپیما فعال و بیش از ۱۸ هزار پرسنل دارد.

 

تعداد پروازهای این ایرلاین در هفته تقریبا ۳٫۴۰۰ پرواز به ۱۳۳ شهر واقع در ۷۴ کشور جهان است. جالب است که بدانید این خطوط هواپیمایی در سال 2005 که تقریبا تمام خطوط پرواز با افت تعداد مسافر مواجه بودند توانسته بود درآمدی حدود ۶/۲ میلیارد درهم (برابر ۷۰۸ میلیون دلار) کسب کند.

 

در سال ۲۰۱۲ به عنوان بزرگترین شرکت‌های هواپیمایی توانست از نظر تعداد پرواز و مسافر بین‌المللی رتبه چهارم را کسب کند و در سال ۲۰۱۳ نیز به علت خدمات درجه یک توانست به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی در جهان انتخاب شود.

 

انواع ناوگان ایرلاین امارت ناوگان های ایرلاین امارات دارای بوئینگ ها و ایرباس های مدرن و جدید هستند. در حال حاضر این خط هوایی 100 فروند هواپیمای ایرباس ای ۳۸۰ دارد؛ به همین دلیل گفته می شود بزرگترین مصرف کننده ی هواپیماهای فوق مجهز ایرباس شرکت هواپیمایی امارات است.

 

از طرف دیگر ایرلاین امارات در ده سال اخیر تقریبا ۱۳۰ فروند هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ را به مجموعه هواپیماهای خود اضافه کرده و خط پرواز خود را از لحاظ امنیت سفر در صدر خطوط ایمن هوایی دنیا قرار داده است. در حال حاضر لیست هواپیماهای اصلی ایرلاین امارات شامل موارد زیر است:

* ایرباس ای ۳۱۹=1 فروند

* ایرباس ای ۳۰۰=7 فروند

* ایرباس ای ۳۱۰=13 فروند

* ایرباس ای ۳۳۰=۲۹ فروند

* ایرباس ای ۳۸۰=۹۹فروند

*ایرباس ای ۳۴۰=۱۸فروند

* بوئینگ ۷۴۷=۶ فروند

* بوئینگ ۷۳۷=۱ فروند

* بوئینگ ۷۷۷=۱۷۰ فروند

 

بیزنس کلاس پروازهای ایرلاین امارات, بلیط هواپیمایی امارات, ویژگی های ایرلاین امارات

ویژگی های ایرلاین امارات

 

ویژگی هایی که این خط پرواز را نسبت به سایر خطوط پرواز متمایز کرده

همانطور که اشاره شد ایرلاین امارات جزء فوق العاده ترین خطوط پرواز دنیا است. مهم ترین شاخصه هایی که این خط پرواز را نسبت به سایر رقبا متمایز کرده شامل موارد زیر است:

 

1. علی رغم اینکه سایر خطوط پرواز دارای پرچم، از لحاظ مدیریتی ساختار پیچیده ای دارند، ایرلاین امارات ساختار مشخص و ساده ای دارد. این امر سبب شده که تعداد پرسنل کمتری داشته باشد و هزینه های سازمانی آن کاهش یابد.

 

2. هواپیمای پهن‌ پیکر به هواپیماهایی گفته می شود که می توانند با خود بار اضافی مسافران را حمل کنند. شرکت هایی که از این نوع هواپیماها برای جایه جایی مسافران استفاده می کنند، می توانند از طریق دریافت هزینه ی حمل بار بیشتر، سود پروازهای خود را افزایش دهند.

 

در ایرلاین های امارات تمامی هواپیماها از نوع هواپیمای پهن ‌پیکر هستند. بنابراین درآمد دریافتی آن نسبت به سایر شرکت های هواپیمایی که دارای هواپیمای سبک پیکر و یا ترکیبی از این دو هواپیما هستند، بیشتر است.

 

3. مزیت مهم دیگر این خط پرواز محل فرودگاه آن است. ایرلاین امارات در دبی قرار دارد. به همین دلیل امکان پرواز به کشورهایی مانند: آفریقا، آمریکا، هند و سایر کشورهای آسیایی راحت تر برای آن فراهم است. همچنین از آنجایی که این خط پرواز امکان پروازهای شبانه را نیز فراهم کرده می تواند با افزایش تعداد پروازهای خود از حداکثر توان ناوگانی استفاده کند.

 

4. خوشبختانه تمامی هواپیماهای ایرلاین امارات هواپیماهای پیشرفته و جدید هستند؛ به همین دلیل علاوه بر امنیت سفر، مصرف سوخت هواپیماها نیز کاهش یافته است.

 

5. سیستم مدیریتی قوی این ایرلاین سبب شده که کمتر با مشکلاتی مانند: تاخیر پرواز و خرابی هواپیماها مواجه شود.

 

بیزنس کلاس پروازهای ایرلاین امارات, بلیط هواپیمایی امارات, فرودگاه امارات

فرودگاه امارات

 

انواع کلاس های پروازی ایرلاین امارات

هواپیمای امارات دارای هر سه کلاس: فرست کلاس، تجاری یا بیزنس کلاس (Business) و اقتصادی یا اکونومی (Economy) است و به مسافران این امکان را می دهد که بتوانند هر کدام از شیوه های پرواز را که مورد نظرشان است، انتخاب کنند.

 

آشنایی با پروازهای فرست کلاس

در پروازهای فرست کلاس مسافران می توانند از بهترین خدمات موجود در لاین پروازشان استفاده کنند. در این پرواز برای هر مسافر یک سوییچ اختصاصی وجود دارد تا بتواند از خدماتی مانند: اسپا، اتاق ماساژ و سالن کافی شاپ استفاده کند. در این پروازها برای مسافران سالن های رفاهی وجود دارد که می توانند در آن غذا و یا نوشیدنی مورد علاقه شان را سفارش دهند.

 

همچنین برای رعایت رفاه آنها در ابتدای پرواز بسته های حاوی لوازم بهداشتی و آرایشی از برند معروف بولگاری داده می شود. در مقابل مسافران این پروازها مانیتوری وجود دارد که می توانند با انتخاب برنامه ی مورد نظرشان از میان ۳۰۰۰ برنامه، تا پایان سفر سرگرم باشند.

 

بیزنس کلاس پروازهای ایرلاین امارات, بلیط هواپیمایی امارات, فرست کلاس در ایرلاین امارات

فرست کلاس در ایرلاین امارات

 

آشنایی با بیزنس کلاس پروازهای ایرلاین امارات 

مخصوص مسافرانی است که قصد دارند برای تجارت و یا کنفرانس های مختلف به سایر کشورها سفر کنند. صندلی های این قسمت از هواپیما به گونه ای طراحی شده که مسافران می توانند به راحتی و با فاصله از مسافران کناری در آن نشسته و برای برای فعالیت هایی که در پیش دارند، برنامه ریزی کنند.

 

همانند خدمات مخصوص فرست کلاس در بیزینس کلاس نیز مسافران این امکان را دارند که بتوانند از لیست منو غذاهای ویژه، غذای مورد نظر خود را سفارش داده و در سالن های ویژه و یا روی صندلی های خودشان آن را میل کنند. همچنین در ابتدای پرواز نیز بسته های آرایشی بهداشتی از برند بولگاری به مسافران داده می شود.

 

بیزنس کلاس پروازهای ایرلاین امارات, بلیط هواپیمایی امارات, بیزینس کلاس در ایرلاین امارات

بیزینس کلاس در ایرلاین امارات

 

آشنایی با پرواز اکونومی

در پروازهای اکونومی نسبت به دو مورد قبلی خدمات معمولی تری ارائه می شود. در لاین اکونومی مسافران می توانند از خدماتی مانند: اینترنت رایگان، امکان شارژ موبایل، تماشای فیلم، موسیقی و بازی های مختلف استفاده کنند. در پروازهای اکونومی مسافران به صورت کنار هم در صندلی ها قرار می گیرند و برای صرف غذا می توانند از لیست غذاهای معمولی هواپیما که شامل غذاهایی مانند غذاهای رژیمی و گیاهی نیز می شود، سفارش خود را ثبت کنند.

 

بیزنس کلاس پروازهای ایرلاین امارات, بلیط هواپیمایی امارات, پرواز اکونومی

پرواز اکونومی

 

غذاهای پرواز امارات

از لحاظ کیفیت غذا، پرواز امارات برای مسافران این امکان را فراهم کرده که بتوانند از لیست غذاهای بین المللی، غذای خود را انتخاب کنند. در این پرواز تمامی غذاها از مواد اولیه ی درجه یک تهیه می شود و آشپزهای حرفه ای مسئولیت طبخ غذای پرواز را بر عهده دارند.

 

علاوه بر غذای اصلی، در طول پرواز مسافران با غذاهایی مانند اسنک، کیک و نوشیدنی های سرد و گرم پذیرایی می شوند. توجه داشته باشید اگر جزء مسافرانی هستید که قصد دارد غذاهای ویژه ای مانند غذاهای بدون گلوتن، غذاهای مخصوص کودکان، غذاهای گیاهی، خام گیاه خواری، غذاهای مخصوص افراد دیابتی و یا غذاهای رژیمی را سفارش دهید، لازم است حداقل 24 ساعت قبل از پرواز به مسئولین هواپیما اطلاع دهید.

 

بیزنس کلاس پروازهای ایرلاین امارات, بلیط هواپیمایی امارات, غذاهای پرواز امارات

غذاهای پرواز امارات

 

پرواز امارات از مبدا تهران به چه کشورهای سفر می کند؟

پروازهای امارات که از فرودگاه تهران حرکت می کنند مقاصدی مانند: دهلی، هامبورگ، بمبئی، فرانکفورت، کوالالامپور، بانکوک، هنگ کنگ، گوانجو، شانگهای، زوریخ، سیدنی، تورنتو، هوستون، واشنگتن، نیویورک، دبیس، لندن، قاهره،ابوظبی، بغداد، بیروت، سنت پترزبورگ، ملبورن، سنگاپور، جاکارتا، لس آنجلس، توکیو، دوسلدورف، رم و سان فرانسیسکو دارند.

 

گردآوری : بخش گردشگری بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X قیمت تورهای شهر وان ترکیه

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023