هتل آینه های مکعبی در سوئد (+تصاویر)تری هتل,هتل آینه ای,هتل آینه های مکعبی

تری هتل با ۵ اتاق درختی مجزا در سوئد قرار دارد

 

بعضی افراد که در عرصه گردشگری فعالیت می کنند خلاقیت های عجیب و غریبی به خرج داده اند تا  بتوانند نظر توریست ها را بخود جلب کنند، یکی از این تلاش ها ساخت هتل های کاملاً متفاوت است.

یکی از مهم ترین مواردی که در سفر باید به آن توجه داشت محل اقامت است. برخی از افراد دوست دارند در هتل های شیک اقامت داشته باشند و برخی هم چادر زدن و یا اقامت در یک هتل غیرعادی را ترجیح میدهند. شما درصورتی که حق انتخاب داشته باشید ترجیح می دهید در زمان سفر کجا اقامت کنید؟ در یک هتل شیک، گران قیمت و البته متعارف یا  جایی غیرعادی ولی لبریز از هیجان؟ در این مطلب با یکی از هتل های غیرعادی اما شگفت انگیز آشنا می شویم.

 

تری هتل,تصاویر هتل آینه ای,هتل آینه های مکعبی

اتاق آینه ای تری هتل

 

عکس های اتاق آینه ای مکعبی

 

تری هتل در سوئد
تری هتل با ۵ اتاق درختی مجزا، در ۵۰ کیلومتری شهر لولی در شمال سوئد قرار گرفته است. هر کدامیک از اتاق ها با همکاری معماران برجسته ی اسکاندیناویایی در ارتفاع بین ۴ و ۶ متری ساخته شده اند و از طريق پلکان، پل، یا پله های جمع شدنی قابل دسترس هستند. اتاق های این اقامت‌گاه به صورت لانه ی پرنده مشابه لانه ی پرنده ی غول پیکر ، در بین تنه ی درختان احداث شده اند.

 

اتاق آینه های مکعبی,تری هتل کجاست,هتل های عجیب و غریب

نمایی از اتاق آینه ای در زمستان

 

اتاق آینه های مکعبی در سوئد

متفاوت ترین اتاق تری هتل، مکعبی به اضلاع ۴ متر است که کاملا از آیینه پوشیده شده و محیط زیبای پیرامون خود را منعکس می کند. آینه ها خانه ساخته شده را از چشم انداز طبیعی پیرامون آن مخفی می کند. این اتاق با وجود زیبائی مشکلاتی هم دارد. مکعب آینه ای از زاویه های خاصی قابل دیدن نیست، بنابراین طراحان باید راهی برای جلوگیری از برخورد پرندگان با آن بیاندیشند.

 

اتاق آینه های مکعبی,هتل عجیب,هتل های عجیب و غریب

تصاویر اتاق آینه ای مکعبی

 

در این خانه آینه ای داشتن یک تخت دونفره، توالت، سالن و یک تراس پشت بام، اقامتی عالی را برای دو نفر فراهم می کند. دوش و سونا در دو ساختمان مجزا در کنار هم واقع شده اند. تمام اتاق های درخت WiFi رایگان دارند. برای غذا خوردن می توانید به مهمانخانه Britta که حدود 10 دقیقه با هتل فاصله دارد بروید.

 

اتاق آینه های مکعبی,هتل عجیب,هتل های عجیب و غریب

نمای اتاق آینه ای مکعبی

 

اتاق آینه های مکعبی,هتل های عجیب و غریب,تری هتل

فضای داخلی اتاق آینه ای

 

گردآوری: بخش گردشگری بیتوته

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------