مدل چراغ سقفیخرید از میان اشکال چراغ سقفی کاری بسیار لذت بخش و سرگرم کننده است، اما در صورتی که بدانید دقیقا دنبال چه مدلی هستید. دنیای لامپ و چراغ بسیار متنوع بوده و آشنایی با تک تک این مدل ها کاری لذت بخش است. چراغ سقفی را می شود در اشکال معلق، توکار و مخفی، هالوژنی و انواع لوسترها تقسیم بندی کرد. 

 

دنیای لامپ و چراغ های سقفی دنیای تنوع است و مدل چراغ سقفی در انواع طرح های آویزان و توکار و هالوژنی و … وجود دارد و شما می توانید از میان این طرح ها لامپ قشنگ و خاصی را برای بخش های گوناگون خانه خویش انتخاب کنید. 

 

چراغ های سقفی در انواع طرح های کلاسیک و مدرن موجود می باشند و در هنگام انتخاب این چراغ ها در کنار نوع دکوراسیون آن ها می بایست به نوری که به اطراف خویش پخش می کنند هم دقت داشت. چنانچه شما رغبت دارید دکوراسیون داخلی خانه تان بی نظیر به نظر برسد بهتر است طرح چراغ سقفی را با توجه به مبلمان و سبک دکوراسیون خانه خود انتخاب کنید. 

 

چراغ های سقفی در صورتی که بدرستی انتخاب شوند حالت ویژه ای را در فضای اتاق ایجاد می کنند و علاوه بر این به کمک این چراغ ها می توانید نورپردازی مطلوب و ایده آلی را برای مکان مورد نظر خود طراحی کنید.

 

در شرایطی که شما رغبت دارید در سقف خانه تان زیبایی و کارایی را در کنار یکدیگر به وجود آورید بهتر است از چراغ های توکار استفاده نمایید. دقت داشته باشید که چراغ های توکار نورپردازی عمومی و کلی را در سطح سقف ایجاد می کنند و سبب می شوند تا فضای خانه شما از روشنایی کافی و مناسبی برخوردار شود. 

 

چراغ های سقفی روکار نیز نورپردازی یکنواخت و کلی را در فضا بوجود می آورند و علاوه بر این چراغ های روکار اگر طرح و رنگی مناسب داشته باشند باعث بوجود آمدن تغییرات مثبت و ایده آلی در فضای منزل می شوند.

 

انواع چراغ سقفی

 

عکس چراغ سقفی

 

چراغ سقفی چوبی

 

مدل چراغ سقفی

 

انواع چراغ سقفی

 

چراغ سقفی

 

چراغ سقفی مدرن

 

گردآوری: بخش مد بیتوتهدکوراسیون ایده آل خود را بسازید

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------