لباس دخترانه,لباس پسرانه,خرید لباس بچگانهX

آشنایی با دکوراسیون داخلی خانه لیلا حاتمی و علی مصفالیلا حاتمی یکی از بازیگرانی است که سبک خاصی در لباس پوشیدن دارد. دکوراسیون داخلی خانه او هم، مانند لباس پوشیدن اش ساده و زیباست. در این مقاله با دکوراسیون داخلی خانه لیلا حاتمی و علی مصفا آشنا شوید.


دکوراسیون داخلی خانه تان را مانند لیلا حاتمی ساده و زیبا بچینید
داشتن یک دکوراسیون داخلی دلنشین کار سختی نیست، فقط باید منبع الهام درستی را برای خود پیدا کنید. در ادامه مطلب طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سبک هنرمندان این بار به سراغ لیلا حاتمی بازیگر جوان و هنرمند کشورمان رفتیم تا سبک دکوراسیون داخلی منزل او را که هم چون لباس پوشیدن و ظاهرش ساده، بی آلایش اما زیبا و تاثیر گذار است بررسی کنیم. پس این مطلب را از دست ندهید و با ما همراه باشید تا ببینیم که چگونه می توانیم خانه ای به سبک لیلا حاتمی داشته باشیم.

زیبایی در خانه لیلا حاتمی, سبک چیدمان خانه لیلا حاتمی

طراحی دکوراسیون خانه لیلا حاتمی به سبک ساده مینیمالیستی است


سبک مینیمال در دکوراسیون داخلی
اولین چیزی که در خانه لیلا حاتمی به چشم می آید سبک مینیمالیستی است که او در طراحی دکوراسیون داخلی منزلش از آن استفاده کرده است. همه چیز ساده و زیبا به نظر می آید و همین سادگی باعث شده است تا مبلمان ها و دیگر عناصر دکوری منزل همنشینی خوبی با یکدیگر داشته باشند. سبک مینیمالیستی جزو ۵ سبک دکوراسیون داخلی که طرفدار سادگی اند است. سادگی چیزی است که ما همیشه در رفتار، لباس پوشیدن و حتی نقش هایی که لیلا حاتمی می پذیرد دیده می شود. این سادگی در دکوراسیون داخلی خانه او هم به چشم می خورد.

دکوراسیون داخلی خانه لیلا حاتمی و علی مصفا,چیدمان خانه لیلا حاتمی و علی مصفا

در خانه لیلا حاتمی همه چیز به ساده ترین شکل ممکن در کنار هم چیده شده اند


استفاده از میز شیشه ای نهارخوری در دکوراسیون داخلی
در خانه لیلا حاتمی همه چیز به ساده ترین شکل ممکن در کنار هم چیده شده اند، گلدانی از گل های رز روی میز شیشه ای، کتابخانه ای با طرح ساده، درب هایی چوبی که تکه ای شیشه آن را تزیین کرده است. تابلو های هنری که تقریبا روی هر دیواری می توان آن ها را دید. اگر طرفدار سبک مینیمال، سادگی و رنگ های خنثی و روشن هستید، خانه لیلای سینمای ایران می تواند منبع الهام مناسبی برای شما باشد تا دکوراسیون داخلی خانه تان را به این شکل طراحی کنید،

سبک چیدمان خانه لیلا حاتمی, دکوراسیون خانه لیلا حاتمی و علی مصفا

انتخاب مبلمان به رنگ روشن خانه را بزرگ تر جلوه می دهد، نور را بهتر در فضا منعکس می کند


انتخاب مبلمان های رنگ روشن برای دکوراسیون داخلی
برای این که خانه ای به سبک لیلا حاتمی داشته باشید اولین کار این است که مبلمان هایی به رنگ روشن، انتخاب کنید، حتی با وجود دو بچه کوچک در خانه تان، رنگ سفید معجزه دکوراسیون داخلی است. خانه را بزرگ تر جلوه می دهد، به فضا لطافت می بخشد و نور را بهتر در فضا منعکس می کند و باعث می شود تا شما آرامش بیشتری را در فضای داخلی منزل تان تجربه کنید.

سبک دکوراسیون خانه لیلا حاتمی و علی مصفا,دکوراسیون و چیدمان خانه

استفاده از متریال چوب با حس طبیعی و گرم خود می تواند فضا را دست خوش تغییراتی دلنشین کند


استفاده از پارکت در دکوراسیون داخلی خانه لیلا حاتمی
وقتی مبلمان هایتان را سفید رنگ انتخاب کردید بهترین راه برای این که کمی از یکنواختی فضا بکاهید و گرما را به فضا اضافه کنید، استفاده از متریال چوب است. چوب با حس طبیعی و گرم خود می تواند فضا شما را دست خوش تغییراتی دلنشین کند. می توانید برای این کار به سراغ کفپوش های چوبی بروید، مثل پارکت هایی که رنگ های قهوه ای دارند، پارکت، کفپوش هایی با حس آشنا هستند و ترکیب رنگ قهوه و سفید به شما دکوراسیونی به سبک لیلا حاتمی تحویل می دهد.

سبک چیدمان خانه لیلا حاتمی, دکوراسیون خانه لیلا حاتمی و علی مصفا

ساخت کتابخانه در خانه شما هر کسی را حیرت زده می کند


کتابخانه هایی بزرگ در دکوراسیون داخلی نشیمن
چیزی که در خانه لیلا حاتمی خیلی زیاد به چشم می آید کتاب است که نشان از علاقه وافر او و همسر هنرمندش علی مصفا به خواندن کتاب دارد، در خانه آن ها یک کتابخانه بزرگ سرتاسری دیده می شود که طرح خاصی ندارد، ساده است، ساده ساده، درست مثل خودشان، اما داخلش پر است از کتاب های مختلف و وسیله های تزیینی. این کتابخانه در خانه شما هر کسی را حیرت زده می کند. پس شما هم دست به کار شوید و روی یکی از دیوارهای منزلتان کتابخانه ای چوبی ساده ای ایجاد کنید و درون آن را با کتاب و هر چیز دیگری پر کنید.
 

چیدمان خانه لیلا حاتمی و علی مصفا,زیبایی در خانه لیلا حاتمی

از میان رنگ های متعددی برای وسیله های دکوری خاص ترین و در عین حال ساده ترین را برگزینید


وسیله های تزیینی و دکوری
چیز دیگری که به منزل لیلا حاتمی جلوه ای خاص بخشیده است استفاده از گلدان هایی پراز گل های رنگارنگ و وسیله های تزیینی و دکوری با رنگ های خاص است. انجام دادن این کار اصلا مشکل نیست، فقط کافی است تا کمی ذوق و سلیقه به خرج دهید و از میان رنگ های متعددی که برای وسیله های دکوری وجود دارد خاص ترین و در عین حال ساده ترین را برگزینید.

 

زیبایی در خانه لیلا حاتمی, سبک چیدمان خانه لیلا حاتمی

استفاده از تابلوهای هنری روح هنر را در خانه جاری می کنند


تابلوهای هنری در فضا
استفاده از تابلوها در فضای داخلی منزل تان را فراموش نکنید. در خانه لیلا حاتمی روی هر دیوار یک اثر هنری جذاب دیده می شود، این تابلوها روح هنر را در خانه جاری می کنند، دیوارها را زنده می کنند و تبدیل به نقطه عطفی در دکوراسیون داخلی منزل شما می شوند.


منبع : chidaneh.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------