دکوراسیون خانه متولدین آبان ماهاگر به ویژگی های رفتاری متولدین ماه آبان نگاهی بیندازید می بینید که در مواردی خصوصیات کم و بیش یکسانی دارند. این افراد در چیدمان خانه هم رفتارهای مشابهی را نشان می دهند. بعضی از این ویژگی ها را بهتر بشناسید تا سلیقه یک «آبان ماهی» بهتر دستتان بیاید و هنگام ورود به خانه اش شگفت زده نشوید!

 

دکوراسیون خانه متولدین آبان ماه

 

از ازدحام و شلوغی دوری می کند

وقتی با یک آبان ماهی رفت و آمد پیدا می کنید بهتر است بدانید که هر کسی نمی تواند وارد خلوتگاه اسرارآمیز او شود. خانه متولد ماه آبان همان طور که از نماد ماه تولدش پیداست جذاب و رازآلود است. در کنار این موضوع چنین فردی معمولاً ترجیح می دهد که خانه‌اش در محله های پرسروصدا و شلوغ نباشد و از مناطق پرجمعیت فاصله می گیرد.

 

از این رو چندان عجیب نیست که بشنوید دوست آبان ماهی شما به تازگی در حومه شهر خانه دنجی خریده و تصمیم گرفته که در این فضای ساکت و خوش آب و هوا زندگی کند. اما دکوراسیون این خانه چطور می تواند باشد؟

 

متولدین آبان ماه از ازدحام و شلوغی دوری می کند

 

خانه ای شبیه صحنه تئاتر دارد

گاهی اوقات آنچه در خانه یک آبان ماهی می بینید شبیه صحنه تئاتر است؛ چرا که از انتخاب رنگ های تیره برای دکوراسیون یا حتی به کار بردن رنگ مشکی هراسی ندارد. هیچ ممنوعیت یا محدودیتی را نمی‌پذیرد. در مجموع می توان گفت که بیشتر این افراد به چیدمان کلاسیک تمایل بیشتری دارند و از داشتن اشیا قدیمی و عتیقه های باارزش لذت می‌برند.

 

پارچه‌های مخمل را برای روکش مبلمان و پرده ها می پسندند و از داشتن یک فرش دستبافت زیبا با نقش و نگارهای متفاوت و اسرارآمیز لذت می برند. علاوه بر این احتمال دارد در خانه یک آبان ماهی مبلمان فلزی با لبه های تیز هم دیده شود.

 

از سبک دکوراسیونی خاصی پیروی نمی کند

آبان ماهی ها دوست دارند متفاوت باشند؛ به همین دلیل در بین فروشگاه های مدرن یا عتیقه فروشی ها به دنبال وسایل و اسباب و اثاثیه های خاصی هستند. حتی گاهی اوقات به جای خرید، طرح خاصی را پیداکرده و ساخت آن را به سازنده های با تجربه سفارش می دهند تا آنچه را که در خانه دارند، در خانه دیگری پیدا نشود. از این رو کتابخانه های خاص، مبلمان و وسایل تزئینی عجیب و غریب در گوشه و کنار خانه شال پیدا می شود و در چیدمان خانه از سبک خاصی پیروی نمی کنند.

 

به دنبال یک پناهگاه آرامش بخش است

یک آبان ماهی به کتاب خواندن و نوشتن یادداشت های شخصی علاقه دارد. شاید هم دلش بخواهد در آشپزخانه غذاهای خاص و جالبی بپزد. او پناهگاهی لازم دارد تا از لحاظ جسمی و ذهنی به آرامش برسد و به همین دلیل خانه برای او اهمیت زیادی دارد. خواهان آرامش است و از تنهایی خود لذت می برد.

 

متولدین آبان ماه به دنبال یک پناهگاه آرامش بخش است

 

خانه را قدرتمندانه می چیند

آبان ماهی ها دوست دارند با انتخاب اشیا مناسب قدرت خودشان را در معرض نمایش قرار دهند. ممکن است مجموعه ای جالب و گران قیمت از اشیا خاص را روی یک طاقچه کنار هم قرار دهند یا به جزئیات توجه زیادی داشته باشند. شاید هم تصمیم بگیرند که رنگ های تند و متفاوتی را انتخاب کنند که از خلاقیت آن ها نشأت گرفته باشد. در واقع این افراد هنگام چیدن خانه به سادگی درگیر جزئیات می شوند و همه چیز از دستگیره در گرفته تا بالش اتاق خواب، برایشان اهمیت زیادی دارد.

 

دیده شده که یکی از دوستان آبان ماهی تمام دیوارها و وسایل چوبی خانه را سفید انتخاب کرده و سپس بیست رنگ و بافت مختلف را برای دکوراسیون در نظر گرفته است. آبان ماهی ها قدرت بینایی و تجسم خوبی دارند و وقتی برای خرید به فروشگاه می روند خوب می دانند که برای هر بخش از خانه چه وسیله ای را انتخاب کنند.

 

رنگ مناسب برای آبانی ها قرمز است

آبان ماهی ها به احساسات درونی شان زیاد اهمیت می دهند و به دنبال اشیا و رنگ های تأثیرگذار هستند. مثلاً ممکن است برای مبلمان خانه‌شان به دنبال پارچه ای بارنگ خنثی مانند خاکستری باشند اما به‌طور حتم یک کوسن قرمز هم به خانه می آورند! قرمز انرژی، اعتمادبه نفس و شور و شوق زندگی را بیشتر می کند و می تواند صمیمیت بیشتری را به وجود آورد. از این رو به آبان ماهی ها توصیه می شود که حتماً در چیدمان خانه از این رنگ استفاده کنند.

 

منبع : ninisite.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------