آشپزخانه ای لاکچری و شیک با کابینت مشکیکاربرد کابینت مشکی, انواع مدل کابینت مشکی, مدل کابینت مشکی

کابینت مشکی شیک

 

مدل کابینت مشکی مخصوص آشپزخانه های لاکچری و شیک

به نظر می رسد که در سال های اخیر علاقه ی مردم به کابینت های تیره خصوصا کابینت مشکی افزایش یافته است. اگر شما هم کمی شجاع باشید و بدانید که کابینت مشکی چه شکوه و عظمتی برای ﺁشپزخانه تان به وجود می آورد مطمئنا این رنگ را برای کابینت های خود انتخاب می کنید تا تحسین همگان را به دست آورید.

همان طور که می دانید کابینت ها ضروری ترین عناصر آشپزخانه ها هستند و از آنجایی که علاوه بر نگهداری وسایل آشپزخانه، به زیباتر شدن فضای آشپزخانه و حتی منزل هم کمک می کنند لذا انتخاب رنگ کابینت برای کاربران، از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

اگر فضای خانه تان دارای سبک مدرن و کلاسیک است مطمئن باشید کابینت مشکی بهترین گزینه برای شما است. همچنین اگر برای نصب این رنگ کابینت، دو دل هستید می توانید آن را با رنگ های دیگر ترکیب کنید. مثلا از رنگ های روشن مثل کرم و سفید و یا از رنگ های چوب طبیعی در کنار آن استفاده کنید.

 

 کابینت مشکی آشپزخانه, کابینت مشکی, کابینت مشکی و سفید

طراحی یک آشپزخانه با کابینت مشکی

 

همچنین اگر دوست دارید شکوه و زیبایی کابینت مشکی تان زیاد شود می توانید عناصر شیشه ای را به این کابینت ها اضافه کنید. مثلا درب کابینت های سیاه را شیشه ای بگذارید و داخلشان را نورپردازی کنید. 

 

مدل کابینت مشکی قهوه ای, کابینت مشکی هایگلاس, کابینت مشکی نقره ای

مدل کابینت مشکی و سفید

 

نکات مهم در مورد کابینت مشکی

در حال حاضر استفاده از کابینت های مشکی و ترکیب آن با رنگ های متضاد و مکمل یکی از ناب ترین و مدرن ترین ایده های طراحی دکوراسیون است. اگر شما هم به دنبال یک انتخاب جسورانه و فضای جذاب برای آشپزخانه هستید می توانید این رنگ را انتخاب کنید.

 

رنگ کابینت سیاه صیقلی، یک انتخاب مناسب برای افرادی است که به دنبال سبک های اعیانی و باشکوه هستند. این نوع رنگ مشکی، نور را بازتاب می دهد. ترکیب کابینت های مشکی صیقلی با کف روشن، یک ترکیب فوق العاده است. البته اگر بچه ی کوچک در خانه دارید کابینت های سیاه صیقلی برای آشپزخانه ی شما مناسب نیست چرا که اثر انگشت بچه ها را نشان می دهد.

 

کابینت مشکی هایگلاس, کابینت مشکی نقره ای, طراحی یک آشپزخانه کابینت مشکی

انواع مدل کابینت مشکی

 

در حال حاضر کابینت مشکی در دو نوع مات و براق موجود می باشد که هر کدام از آن ها زیبایی خاص خود را دارند و انتخاب هر کدام از آن ها به سلیقه ی افراد بستگی دارد.

اگر می خواهید کابینت های سیاه را برای، ﺁشپزخانه ی خود انتخاب کنید حتما فضای ﺁشپزخانه را نورپردازی کنید. همچنین می توانید با نورپردازی بین کابینت های بالا و پایین، یک فضای شیک و جذاب ایجاد کنید.

 

کابینت مشکی و سفید, مدل کابینت مشکی قهوه ای, کابینت مشکی هایگلاس

انواع مدل های کابینت مشکی

 

در زمان انتخاب کابینت مشکی به نکات زیر توجه کنید:

یکی از مهم ترین نکات در زمان انتخاب و نصب این رنگ کابینت ها توجه به نورپردازی آشپزخانه است. در واقع آشپزخانه ی شما باید از یک نورپردازی مناسبی برخوردار باشد تا تیرگی و زیبایی این کابینت ها را به رخ بکشد. 

همچنین اگر دوست ندارید کابینت های شما، سرتاسر مشکی باشند می توانید متریال های با رنگ های چوب طبیعی و یا فلزی به آن اضافه کنید. 

 

اگر ﺁشپزخانه ی کوچکی دارید بهتر است از این رنگ کابینت استفاده نکنید و یا در صورت انتخاب، حتما در کنار آن از رنگ های روشن و بیشتری استفاده کنید.

 

همان طور که اشاره نمودیم کابینت های مشکی در دو نوع براق و مات وجود دارند. حال اگر آشپزخانه ی کوچکی دارید بهتر است در صورت انتخاب کابینت های سیاه، کابینت های سیاه براق را انتخاب کنید. کابینت های سیاه براق از جنس های گلاس هستند.

 

بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی پیشنهاد می کنند در زمان استفاده از کابینت های مشکی از عناصر طوسی و سفید نیز در کنار آن استفاده کنید. اصلا نگران نباشید. این رنگ ها به هیچ وجه، شکوه و عظمت کابینت های شما را زیر سوال نمی برند. حتی با استفاده از عناصر شیشه ای در کابینت ها می توانید از شکوه و عظمت را افزایش دهید.

 

استفاده از کابینت مشکی, کابینت مشکی آشپزخانه, کابینت مشکی

کابینت مشکی در مدل های متفاوت

 

راهنمای استفاده از کابینت مشکی

اکثر ایرانی ها رنگ مشکی را رنگ غم می دانند به همین دلیل فکر می کنند استفاده از این رنگ کابینت، فضا را غم انگیز می کند. اما برعکس این رنگ بسیار شیک و جذاب است. به همین روز به روز بر تعداد طرفداران آن افزوده می شود.

 

البته کابینت های مشکی همان اندازه که جذاب هستند می توانند تکراری و یکنواخت هم باشند. به همین دلیل اضافه کردن متریال های چوبی و فلزی در فضای ﺁشپزخانه لازم است. مثلا اگر برای میز غذاخوری از کابینت های میزدار استفاده می کنید بهتر است رنگ این میز با سایر کابینت ها متفاوت باشد.

 

کاربرد کابینت مشکی, انواع مدل کابینت مشکی, مدل کابینت مشکی

کابینت مشکی و توسی

 

پیشنهادهایی در زمان استفاده از کابینت مشکی

• یکی از مهم ترین ایرادات این رنگ کابینت این است کوچکترین ضربه و ﺁسیبی قابل مشاهده است. خصوصا در کابینت های مشکی براق

 

• آشپزخانه هایی با این رنگ کابینت باید از نور طبیعی و مصنوعی برخوردار باشند. نور آشپزخانه چه در شب و چه در روز باید زیاد باشد. نور طبیعی آشپزخانه باید به گونه ای باشد که کل آشپزخانه را دربر بگیرد.

 

• در زمان استفاده از کابینت های مشکی می توانید آن ها را با وسایل طوسی و یا رنگ های روشن دیگر، ست کنید.

 

• بهتر است کفپوشتان یا رنگ میزتان روشن و به رنگ های سفید و کرم باشد.

 

• برای افزایش روحیه و طراوت آشپزخانه می توانید از گیاهان استفاده کنید.

 

مدل کابینت مشکی قهوه ای, کابینت مشکی هایگلاس, کابینت مشکی نقره ای

کابینت مشکی و قهوه ای

 

کابینت مشکی و سفید, مدل کابینت مشکی قهوه ای, کابینت مشکی هایگلاس

طراحی آشپزخانه با کابینت مشکی و سفید

 

مدل کابینت مشکی, راهنمای استفاده از کابینت مشکی, کابینت مشکی آشپزخانه

مدل های مختلف کابینت مشکی

 

انواع مدل کابینت مشکی, مدل کابینت مشکی, راهنمای استفاده از کابینت مشکی

آشپزخانه با کابینت مشکی

 

کابینت مشکی آشپزخانه, کابینت مشکی, کابینت مشکی و سفید

کابینت مشکی و کرم

 

گردآوری : بخش مد بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------