دکوراسیون خانه ناتالی پورتمنناتالی پورتمن، شخصیتی فوق العاده هنرمند در دنیای بازیگری که برنده جایزه اسکار نیز شده است. بپردازیم به محل اقامت او که به تازگی خریداری شده، خانه ای ویلایی با مساحت ۳۶۰ متر نزدیک اقیانوس آرام که شامل ۴ اتاق خواب، ۵ حمام و یک آشپزخانه فوق العاده شیک و جالب می شود.

 

دکوراسیون خانه ناتالی پورتمن, دکوراسیون خانه ویلایی ناتالی پورتمن

ناتالی پورتمن و همسرش

 

همیشه کنجکاوی عجیبی درباره زندگی خصوصی افراد مشهور وجود دارد. این که وقتی آنها جلوی دوربین نیستند چه کارهایی انجام می دهند؟ معمولا چه برنامه هایی دارند؟ و مهم تر از همه چگونه زندگی می کنند؟ خوب در این مطلب قصد دارم به داخل خانه یکی از مشهورترین و البته بهترین بازیگران زن دنیا رفته و با سبک زندگی اش بیشتر آشنا شویم.

 

دانستن درباره نحوه و سبک زندگی افراد مشهور اصلا چیز بدی نیست، این کار ما افراد عادی را قادر می سازد حتی از راه دور هم که شده گردشی مجازی در دنیای لاکچری و باشکوه افراد مشهور داشته باشیم. فکر می کنم همه با ناتالی پورتمن آشنا باشند، شخصیتی فوق العاده هنرمند در دنیای بازیگری که برنده جایزه اسکار نیز شده است. اما بپردازیم به محل اقامت او که به تازگی خریداری شده، خانه ای ویلایی با مساحت ۳۶۰ متر نزدیک اقیانوس آرام که شامل ۴ اتاق خواب، ۵ حمام و یک آشپزخانه فوق العاده شیک و جالب می شود. این مطلب مکان مناسبی برای ایده گیری است پس توصیه می کنم با دقت بیشتری عکس ها را بررسی کنید.

 

ناتالی پورتمن,خانه ناتالی پورتمن

دکوراسیون خانه ناتالی پورتمن

 

عکس اول نمای پشت خانه را نشان می دهد که جزیئات زیادی در آن وجود دارد. استخر شنا در کنار محیطی تماما چمن کاری شده با منظره ای بی نظیر از اقیانوس آرام، فضایی را ایجاد می کند که هر خانواده ای از بودن در آن احساس شادی خواهد کرد. عکس پایین فضای داخلی خانه را نشان می دهد، که بازهم تمرکز اصلی اش بروی منظره زیبا اقیانوس آرام است. البته عناصر قرار گرفته در داخل خانه مانند میز جلو مبلی چوبی نیز جلب توجه می کنند.

 

اما بازیگران مطرح دنیا همیشه احترام و جایگاه خاصی برای مطالعه و همینطور ادبیات قائلند. در کنار اتاق نشیمن، محیطی فقط برای مطالعه در نظر گرفته شده که تمام صندلی های قرار گرفته در آن تک نفره و راحتی هستند. حقیقتا مطالعه در چنین فضایی آن هم با نمای فوق العاده از اقیانوس آرام وصف نشدنی است. طراح با این کار بهترین استفاده را از نمای بی نظیر خانه گرفته است.

 

همانطور که حتما تا الان متوجه شده اید، طراحی داخلی خانه پلانی باز و آزاد داشته و تمامی فضاها به هم متصل هستند، فضای تقریبا زیاد خانه به طراح اجازه داده فضاهای مختلفی برای نشستن و لذت بردن طراحی کند. یکی از این فضاها میز ناهارخوری است که با یک فرش مربعی و همینطور چراغ آویز بزرگ درست بالای میز تزیین شده است.

 

طراحی خانه ناتالی پورتمن, خانه جدید ناتالی پورتمن

چیدمان خانه ناتالی پورتمن

 

در ماه های سرد سال، که البته کنار ساحل اقیانوس آرام خیلی کم است، این امکان برای مالکین وجود دارد که کل فضای اطراف خانه را ببندند. برای این کار پنجره های شیشه ای اتوماتیک به سمت پایین کشیده شده و فضای داخل خانه را کاملا گرم نگه می دارند.

 

شاید بدانید که ناتالی پورتمن در دانشگاه هاروارد تحصیل کرده است، در نتیجه چنین شخصیتی نیاز به فضای اختصاصی برای کتاب های محبوبش خواهد داشت، اتاق زیر دقیقا برای چنین هدفی طراحی شده. این مکان یک نمونه عالی از دکوراسیونی ایده آل برای عاشقان کتاب است.

 

وقتی خانه ای با چنین منظره ای داشته باشید، حتما می خواهید از هر اتاقی در خانه قادر باشید از این منظره نهایت استفاده را ببرید. اتاق خواب مطمئن یکی از مکان هایی است که می تواند از این منظره حسابی بهره ببرد.

 

فضای خارج بخش مهمی از خانه های ویلایی را تشکیل می دهد. تقریبا پای ثابت چنین فضاهایی کباب پز و باربی کیو است. وجود فضایی برای پخت و پز و میل کردن غذا در فضای بیرون و نزدیک طبیعت بسیار لذت بخش است. در ادامه سایر قسمت های شیک فضای بیرونی این خانه زیبا را مشاهده می فرمایید.

 

تصاویر خانه ناتالی پورتمن,عکس های خانه ناتالی پورتمن

دکوراسیون و چیدمان خانه ناتالی پورتمن

 

دکوراسیون خانه ویلایی ناتالی پورتمن, خانه ویلایی ناتالی پورتمن

خانه ناتالی پورتمن, دکوراسیون خانه ناتالی پورتمن

دکوراسیون خانه ویلایی ناتالی پورتمن

 

دکوراسیون و چیدمان خانه ناتالی پورتمن, طراحی خانه ناتالی پورتمن

خانه جدید ناتالی پورتمن, تصاویر خانه ناتالی پورتمن

خانه ناتالی پورتمن

 

تصاویر خانه ناتالی پورتمن,خانه ناتالی پورتمن

عکس های خانه ناتالی پورتمن,ناتالی پورتمن

عکس خانه ناتالی پورتمن

 

ناتالی پورتمن,خانه ناتالی پورتمن

دکوراسیون خانه ناتالی پورتمن, دکوراسیون خانه ویلایی ناتالی پورتمن

اتاق خواب های ویلای ناتالی پورتمن

 

تصاویر خانه ناتالی پورتمن,عکس های خانه ناتالی پورتمن

طراحی خانه ناتالی پورتمن, خانه جدید ناتالی پورتمن

چیدمان خانه ناتالی پورتمن

 

دکوراسیون و چیدمان خانه ناتالی پورتمن, طراحی خانه ناتالی پورتمن

خانه جدید ناتالی پورتمن, تصاویر خانه ناتالی پورتمن

حیاط خانه ناتالی پورتمن

 

منبع : otag.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------