بازسازی سرویس بهداشتیاگر به هر دلیلی قصد بازسازی سرویس بهداشتی‌ خود را دارید، اما نمی دانید از کجا و چگونه شروع کنید با ما همراه باشید.

 

شاید باور نکنید که تغییرات هرچند کوچک در دکوراسیون سرویس بهداشتی تا چه حد می‌تواند بر زیبایی آن تأثیر بگذارد. مهم‌ترین کاری که قبل از هر اقدامی باید انجام دهید، آماده‌سازی و برنامه‌ریزی است. اینکه به چه چیزی نیاز دارید؟ چه چیزهای را دوست دارید و یا باید حذف کنید؟ برای طرح خود چقدر بودجه نیاز دارید؟ پاسخ صحیح به سوالاتی از این ‌دست راه را برایتان هموار خواهد کرد. از این سؤالات که بگذریم قبل از هرگونه اقدامی باید به سراغ افراد حرفه‌ای و متخصص بروید و در مورد ایده هایتان با آنها مشورت کنید.

 

طرز بازسازی سرویس بهداشتی,نکاتی برای بازسازی سرویس بهداشتی

ابتدا طرح موردنظرتان از دکوراسیون سرویس بهداشتی را روی کاغذ پیاده کنید

 

برای طراحی داخلی سرویس بهداشتی خیال پردازی نکنید!

ابتدا طرح مورد نظرتان از دکوراسیون سرویس بهداشتی را روی کاغذ پیاده کنید. محل قرارگیری هر یک از عناصر را مشخص نمایید. مراقب باشید که اندازه وسایل را مناسب با متراژ فضا انتخاب کنید. این مسئله به خصوص در مورد روشویی از اهمیت بالایی برخوردار است. حتماً زاویه بازشو در را نیز مد نظر داشته باشید. اگر فضای کمی دارید از روشویی دیوار استفاده کنید تا دمپایی به‌راحتی در زیر آن قرارگیرد. گاهی اوقات در خیال خودمان لوازمی لوکس و بزرگ را پردازش می‌کنیم، ولی در حین اجرا متوجه می‌شویم که آنچه اتفاق می‌افتد با تخیل ما خیلی متفاوت است. همین امر سبب ناامیدی و آزارتان خواهد شد؛ در نتیجه واقع گرایانه طراحی کنید. دقت کنید بودجه و متراژ نیز از مهم‌ترین نکات در طراحی به حساب می‌آیند.

 

طرز بازسازی سرویس بهداشتی,نکاتی برای بازسازی سرویس بهداشتی

برای بازسازی سرویس بهداشتی دقت کنید بودجه و متراژ از مهم ‌ترین نکات در طراحی می باشد

 

نکته مهم در طراحی و بازسازی سرویس بهداشتی

ابتدا فهرستی تهیه کنید و کارهایی که قصد انجام آنها را دارید یادداشت نمایید. لطفاً واقع نگر باشید و منطقی برنامه ریزی کنید. سپس با توجه به بودجه ای که دارید، عناصر مورد علاقه‌ خود را به لیست اضافه نمایید. عجله نکنید! با حوصله در بازار و مراکز خرید جستجو کرده و کالاها را از نظر قیمت و کیفیت مورد بررسی قرار دهید.

 

حتماً با چند پیمانکار قرار بازدید و مشاوره بگذارید. هرگز کارتان را به اولین فردی که مواجه شدید نسپارید. ایده ها و روش اجرای هر یک را با دقت بررسی کنید. این کار برای پیدا کردن فرد با تجربه و حرفه ای کمک زیادی به شما می‌کند.

 

جا‌به‌جایی سرویس بهداشتی, نکاتی برای تغییر سرویس بهداشتی

با توجه به بودجه ای که دارید، عناصر مورد علاقه‌ خود را به لیست اضافه نمایید

 

قرارداد را فراموش نکنید. مشخص کردن تاریخ شروع پروژه و اتمام آن، نشان‌دهنده دقت و تجربه پیمانکار است. نکات مهم در انجام پروژه و برآورد هزینه را حتماً در قراردادتان ذکر کنید، البته این را نیز بدانید که همواره باید منتظر هزینه و اتفاقات غیرمنتظره در اجرای کار باشید.

 

حتماً در قراردادتان ذکر کنید تمام تغییرات و اقدامات جدیدی که در حین کار تصمیم به انجام آن گرفته می‌شود با هماهنگی و امضای شما باشد. در غیر این صورت آماده  تغییرات ناخواسته و نابه جا باشید که علاوه بر هدر رفت هزینه، تاریخ اتمام پروژه را نیز به تعویق می‌اندازد.

 

تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی,دکوراسیون و چیدمان سرویس بهداشتی

قرارداد را فراموش نکنید

 

فراموش نکنید اگر خانه‌تان مجهز به یک سرویس بهداشتی است، قبل از شروع بازسازی، یک جای مناسب برای اقامت چند روزه خود در نظر بگیرید. سرویس بهداشتی از قسمت های مهم یک خانه است که در صورت در دسترس نبودن آن نمی‌توانید بیش از چند ساعت در منزل دوام بیاورید!

 

اگر قصد جا‌به جایی سرویس بهداشتی را دارید، باید به لوله‌های فاضلاب دقت کنید. شما نمی‌توانید هرجایی که خواستید سرویس بهداشتی را قرار دهید. تهویه و لوله های اصلی فاضلاب از نکات مهم در جاگذاری سرویس بهداشتی هستند.

 

نکته ای که از هر چیزی مهمتر است طراحی و انتخاب عناصر مناسب با عادات و سبک زندگیتان است، پس شرایط زندگی خود را سرلوحه طراحی قرار دهید.

 

نکاتی برای بازسازی سرویس بهداشتی, راهنمای بازسازی سرویس بهداشتی

از هزینه های اضافی بازسازی سرویس بهداشتی جلوگیری کنید

 

 از هزینه های اضافی بازسازی سرویس بهداشتی جلوگیری کنید. قبل از خرید هر چیز جدیدی به این فکر کنید که چطور می‌توانید از وسایل قبلی بهترین استفاده را داشته باشید.

 

 از تغییرات غیرضروری دوری کنید. قبل از اینکه دست به تغییر بزنید، خوب فکر کنید. گاهی برای تغییری کوچک باید هزینه های زیادی را بپردازید.

 

حضور و سرکشی پروژه‌ را وظیفه خود بدانید. این کار سبب می شود از روند اجرای کار با خبر شوید و اگر اتفاقی خوشایندتان نیست قبل از اینکه دیر بشود جلوی آن را بگیرید.

 

منبع : chidaneh.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------