بهترین رنگ برای ست مانتو زرشکیست مانتو زرشکی, نحوه ی ست مانتو زرشکی, ست کردن با مانتو زرشکی

بهترین رنگ ها برای ترکیب با زرشکی

 

تصاویر مدل ست مانتو زرشکی

رنگ زرشکی یکی از رنگ های جذاب و شادی است که طرفداران خاص خود را دارد. این رنگ در طیف های مختلفی تهیه می شوند که با توجه به رنگ پوست و علاقه ی خود می توانید انتخاب کتید.

 برای اینکه مبتذل و بی مزه به نظر نرسید، باید سعی کنید، ترکیب های مناسبی از رنگ ها را برای لباس خود انتخاب کنید. این کار علاوه بر این موارد باعث جلوه ی بیشتر و به زیبایی تیپ شما می افزاید. رنگ زرشکی مانند رنگ های دیگر طیف های متفاوتی دارند. قبل از ست کردن باید دقت کنید که آن رنگ به شما بیاید. اگر رنگ زرشکی به درستی با رنگ های دیگر ترکیب نشود، جذابیت خود را از دست می دهد. بنابراین، بسیاری از زنان مد از این رنگ می ترسند و از پوشیدن آن خودداری می کنند.

 

برای کامل، به نظر رسیدن می توانید لباس یا ژاکت یا شال و روسری خود را از یکی از سایه های زیر را انتخاب کنید:

 

رژگونه زرشکی : این بسیار نزدیک به قرمز است، بنابراین گرفتن یک رنگ هماهنگ با آن آسان تر از سایر تغییرات است. علاوه بر این، می توان از زیبایی های بسیار متفاوت با ظاهر مختلف استفاده کرد.

 

آلیزارین : همچنین قرمز زیادی دارد. او به طریقی خاص می تواند بر زیبایی دختران مو تیره با پوستی تیره تأکید کند.

 

زرشکی تیره : در این سایه، رنگ قرمز به صورت ارگانیک با آبی ترکیب شده است، در صورتی که در لباس ها سیرتر و لوکس تر به نظر می رسد.

 

چه رنگ هایی برای ترکیب با زرشکی انتخاب کنیم ؟

رنگ زرشکی، رنگی سلطنتی و شیک و شایسته ی پادشاهان است. مانتو، بلوز، دامن و حتی شلوار زرشکی از انتخاب هایی است که کمد شما را تزئین می کند. اما باید بدانید که با چه چیزی ترکیب شود تا بهترین رنگ را نشان بدهد.

 

بهترین رنگ برای ست کردن با زرشکی : سفید، سیاه، خاکستری، بژ، سورمه ای، صورتی خیلی ملیح و ... می باشد.

اگر در پوشیدن لباس های قرمز تیره یا روشن مشکلاتی وجود دارد، می توانید به یکی از سایه های خنثی مراجعه کنید. به عنوان مثال، رنگ سیاه کاملا بر آن تأکید می کند، در حالی که تیرگی خود را از دست می دهد. این ترکیب برای لباس کار، در زندگی روزمره مناسب است و کاملا رسمی به نظر می رسد اما به هیچ وجه کسل کننده نیست.

 

استفاده از رنگ های روشن با مانتو زرشکی، رنگ آن را روشن می کند و اگر با رنگ های تیره ست شود، رنگ آن تیره می شود.

 

رنگ زرشکی با هماهنگی کمتری با رنگ سفید ترکیب شده است. رنگ سفید به زرشکی عمق بیشتری می بخشد، این ست ها در تابستان مناسب هستند، برای این ست از زیور آلات سیاه یا نقره ای استفاده کنید.

 

رنگ های مناسب برای ست کردن با رنگ زرشکی, بهترین رنگ برای ست کردن با زرشکی, رنگ های مناسب برای مانتو زرشکی

ست کردن مانتو زرشکی با سفید

 

استفاده از رنگ مشکی، زرشکی شما را تیره تر می کند. برای این ست از زیورآلات نقره ای و مشکی استفاده کنید. ست مانتو زرشکی با مشکی یک ست رسمی محسوب می شود.

 

روش های ست کردن مانتو زرشکی, بهترین رنگ برای ست مانتو زرشکی, ایده هایی برای ست کردن با مانتو زرشکی

ست مشکی با مانتو زرشکی

 

هنگام ست مانتو زرشکی با خاکستری بهتر است از خاکستری کم استفاده نکنید. این ست احساس راحتی حتی در یک محیط رسمی ایجاد می کند. بهتر است، اولویت را به خاکستری تیره بدهید و بعد بستگی به مکانی دارد که می خواهید از این ست استفاده کنید باید خاکستری را انتخاب کنید.

 

نحوه ی ست مانتو زرشکی, ست کردن با مانتو زرشکی, روش ست کردن مانتو زرشکی

ست مانتو زرشکی با خاکستری

 

بژ از دیگر رنگ های مناسب برای ست کردن با رنگ زرشکی است. استفاده از رنگ بژ، یک ترکیب رنگ روشن را تنظیم می کند. نباید از آزمایش ست کردن زرشکی و رنگ بژ ترس داشت. ست با این رنگ تمام ویژگی های رنگ زرشکی را آشکار می کند. بنابراین تصویری زیبا و ظریف خواهید داشت. از رنگ بژ می توان برای شال و روسری، کیف یا کفش و حتی شلوار استفاده کرد. که ست کردن مانتو زرشکی با هر یک از آن ها ظاهری جدید برای شما به ارمغان می آورد.

 

بهترین رنگ برای ست مانتو زرشکی, ایده هایی برای ست کردن با مانتو زرشکی, رنگ های مناسب برای ست کردن با رنگ زرشکی

ست مانتو زرشکی با رنگ بژ

 

اقلام ریز منحصربه فرد مشکی، قهوه ای یا آبی در چنین ترکیباتی زیبا به نظر می رسد.

 

آیا می توان با رنگ های روشن ترکیب کرد

با وجود این واقعیت که رنگ زرشکی بسیار باشکوه است، توجه را به خود جلب می کند، می توان آن را با سایه های قابل توجه دیگر پوشید. یکی از آنها آبی است. آبی بسیار شیک و زیبا با زرشکی ترکیب می شود، ست کردن زرشکی با آبی بسیار آسان است و ست کردن آن بسیار چشمگیر است.

 

و تمام پالت ها، از آبی تیره تا فیروزه ای را می توان با مانتو زرشکی کرد. شلوار، بلوز زیر مانتو شال و حتی کیف و کفش به سایه هایی از تمشک را می توان با زرشکی ست کرد. این ست زرشکی و آبی را می توان با رنگ های خنثی مانند سیاه و سفید و بژ بپوشید. البته از رنگ سورمه ای با زرشکی یک ترکیب رسمی ایجاد می کند.

 

نحوه ی ست مانتو زرشکی, ست کردن با مانتو زرشکی, روش ست کردن مانتو زرشکی

ایده برای ست کردن زرشکی با آبی

 

همچنین با زرشکی رنگ زرد نیز مطابقت دارد. آنها به ویژه در تابستان مناسب هستند، زمانی که یک پالت روشن به سادگی غیر قابل تعویض است. این ترکیب به دلیل کنتراست عالی، بسیار جذاب به نظر می رسد. این ست را می توانید با رنگ زرشکی تیره و روشن ترکیب کنید. اگر این ست را با رنگ زرشکی روشن ترکیب کنید، شیک تر به نظر می رسید.

 

از آنجا که رنگ متعلق به پالت گرم است، به طور هماهنگ با جواهرات نقره ای تکمیل می شود. و برای مراسم مهمانی، می توانید لباسی با اکسسوری های نقره ای انتخاب کنید.

 

یکی از غیر معمول ترین ترکیب ها با رنگ سبز است. در اینجا باید به تغییرات آن در لباس توجه کنیم، زیرا کاملاً چند وجهی است. اگر سبز تیره را انتخاب کنید، ترکیبی محتاط و ظریف به دست می آورید، هر دو رنگ سیر و غنی به نظر می رسند. ست کردن مانتو زرشکی با سبز تیره، مناسب مهمانی های عصرانه است.

 

ست کردن با مانتو زرشکی, روش ست کردن مانتو زرشکی, روش های ست کردن مانتو زرشکی

ست مانتو زرشکی با رنگ سبز

 

شما می توانید این رنگ را با بنفش را بپوشید. این ست مقداری مرموز و عرفانی به نظر می رسد، اما بسیار زنانه است. در چنین ترکیبی، هر دو رنگ تیره و غنی به نظر می رسند.

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------