۱۵۰ میلیون تومان دستمزد برای یک ماه به یک بازیگر تلویزیونی پرداخت شد 

 

 

 

۱۵۰ میلیون تومان دستمزد برای یک ماه به یک بازیگر تلویزیونی پرداخت شد

 

مسوولان صدا و سیما همچنان به پرداخت دستمزدهای غیرمعقول به بازیگران اصرار دارند و اخیرا برای حضور سی روزه یک بازیگر مرد در سریالی تلویزیونی، مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان به وی پرداخت کرده اند.

در سال های اخیر پرداخت دستمزدهای کلان به بازیگران تلویزیون به معضلی جدی تبدیل شده و باعث افزایش دستمزد بازیگران و افزایش هزینه تولید فیلم های سینمایی شده است اما مسوولان صدا و سیما به جای اصلاح این وضعیت، همچنان به پرداخت دستمزدهای غیرمعقول به بازیگران اصرار دارند و اخیرا برای حضور سی روزه یک بازیگر مرد در سریالی تلویزیونی، مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان به وی پرداخت کرده اند.

به گزارش خبرنگار تلویزیون خبرگزاری سینمای ایران، این سریال که به زودی پخش آن آغاز خواهد شد، اثری نمایشی و اکشن است که در آن چند بازیگر چهره نیز حضور دارند. دستمزد پرداخت شده به این بازیگر سبب شده تا برای انتخاب عوامل حداقل هزینه در نظر گرفته شود و به همین دلیل اغلب عوامل با دستمزدهای اندک در این سریال حضور یافتند.

صدا و سیما اکنون برای نقش اول سریال های تلویزیونی خود مبالغی بین ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان به صورت ماهانه به بازیگران پرداخت می کند که این موضوع سبب شده تا این بازیگران رغبت کمتری برای حضور در سینما داشته باشند.

سال گذشته نیز برای تولید یک تله فیلم با موضوع دفاع مقدس در مرکز سیما فیلم، به دستور و تاکید مسوولان این مرکز از بودجه ۱۵۰ میلیون تومانی کل فیلم، ۱۱۰ میلیون تومان دستمزد به بازیگر نقش اول پرداخت شد که این بازیگر نیز با پایان قرارداد خود از همراهی با پروژه انصراف داد و کارگردان مجبور شد تا با طراحی یک صحنه شهادت، با تغییر فیلم نامه این بازیگر را شهید کرده و فرد دیگری را جایگزین او کند! این فیلم به دلیل عدم تامین بودجه در مرحله صداگذاری و موسیقی متوقف است و تحرک مشخصی برای انجام امور فنی و آماده سازی آن صورت نگرفته است.... / خبرگزاری سینمای ایران 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023