حامد کمیلی سوار بر جت اسکی+عکسحامد کمیلی سوار بر جت اسکی+عکس

حامد کمیلی در تازه ترین گفتگوی خویش از علایقش نسبت به ورزشهای آبی سخن گفته است.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

حامد کمیلی بازیگر جوان سینما و تلویزیون که یکی از بهترین نقش آفرینیهایش را در «تردید» دیده بودیم به تازگی در گفتگویی از علایق فراوانی گفته که به ورزشهای آبی و از جمله غواصی و جت اسکی دارد. کمیلی در این گفتگو از این مساله سخن گفته که غواصی با کپسول اکسیژن هیچ ترسی ندارد و آنچه که واقعا استرس زیادی به او وارد می کند غواصی بدون کپسول اکسیژن و صرفا با داشتن یک لوله در دهان است که بتوان از طریق آن نفس کشید. در این گفتگو که با مصطفی امامی در «نسل امروز» انجام شده کمیلی از اسکی روی آب هم به عنوان ورزشی جذاب یاد کرده که نیاز به آمادگانی جسمانی بالایی دارد. بخشهایی از گفته های کمیلی که برای ورزشهای آبی اغلب به کیش می رود را در ادامه می خوانید:

جذابیت اسکی روی آب

یکی از رشته های ورزشی که واقعا برایم جذاب بوده اسکی روی آب است که نیاز به آمادگانی جسمانی بالایی دارد تا بتوانی تعادلت را روی آب حفظ کنی و متعاقب آن مانورهای لازم را روی آب اجرا کنی. از مدتی پیش تمریناتم را در این رشته آغاز کرده ام و همچنان آن را ادامه می دهم.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

اولین فرصتی که پیدا می کنم به کیش می روم

وقتی درگیر فیلمبرداری هستم از فضای ورزشهای آبی دور می شوم اما اولین فرصتی که پیدا می کنم به کیش می روم تا تمریناتم را از سر بگیرم. از مردم هم می خواهم دید سنتی خود نسبت به این ورزش را تغییر داده و این ورزشها را تجربه کنند. تو میتوانی روی آب بایستی و متعاقب آن حرکت چرخشی و آکروباتیک انجام دهی و این با تمام وجود به تو احساس قدرت می دهد.

جت اسکی سرعتی را هم امتحان کردم

جت اسکی را در حد تفریح دنبال می کنم و سعی کردم جت اسکی سرعتی را هم امتحان کنم. من عاشق موج سواری ام و اصلا یکی از دلایلی که باعث شد که به سمت اسکی روی آب بروم علاقه ام به موج سواری بود...به هر حال هر ورزشی سختیهای خاص خود را دارد اما مهم انگیزه توست که به تو انرژی لازم برای ادامه کار را می دهد./شبکه ایران

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------