ماه‌چهره خلیلی همبازی حسین یاری شد+عکسهوش سیاه,سریال هوش سیاه,مجموعه تلویریونی هوش سیاه


ماه‌چهره خلیلی و اتابک نادری به عنوان بازیگران جدید مجموعه تلویزیونی «هوش سیاه» با این مجموعه قرارداد بستند.

به گزارش شبکه ایران،  گروه تولید این مجموعه هم اکنون مشغول ضبط صحنه‌های مربوط به سایت پلیس در لوکیشنی واقع در پژوهشگاه صنعت نفت هستند.
گروه طراحی صحنه این سریال فضایی متفاوت و بکر را در قالب سایت پلیس طراحی کرده اند که نمودی از آخرین فناوری‌های مدرن نیروی انتظامی در حوزه مبارزه با جرائم رایانه ای است.
کار تصویربرداری در این لوکیشن در حدود یک هفته دیگر به طول می انجامد و گروه پس از وقفه ای برای ضبط صحنه های باقی مانده عازم خارج از کشور می شوند که طبق گفته مدیرتولید این مجموعه به احتمال زیاد این صحنه ها در ترکیه ضبط خواهد شد.
تا کنون حضور ماه‌چهره خلیلی و اتابک نادری برای حضور در فصل های مربوط به خارج از کشور قطعی شده است و رایزنی با سایر بازیگران ادامه دارد.

 هوش سیاه,سریال هوش سیاه,مجموعه تلویریونی هوش سیاه

 گفتنی تا کنون بیش از 80 درصد ازمراحل ساخت مجموعه "هوش سیاه2" به پایان رسیده و طبق پیش بینی های انجام شده تصویربرداری تا اسفندماه به طور کامل به پایان می رسد.
این مجموعه که برای پخش از شبکه سوم سیما در دست تولید است در 120 لوکیشن اصلی و 90 لوکیشن فرعی مقابل دوربین رفته است. بخشی از این لوکیشن‌ها مربوط به فضای زندان است که در مساحت 4500 متر به طور کامل ساخته شده ‌است و بخش‌هایی از داستان فیلم در این دکورها ضبط می شود.
«هوش سیاه» در 26 قسمت 45 دقیقه‌ای تولید خواهد .حسین یاری ،کیکاووس یاکیده ،کیهان ملکی، حمید ابراهیمی، امیر دلاوری، سپهر گودرزی، پرویز سیرتی، میثاق جمشیدی، حسین سحرخیز، سعید دولتی، حسن خوانساری و کاظم هژیرآزاد دیگر نقش های اصلی پروژه را برعهده داشته اند.
این مجموعه به کارگردانی مسعود آب پرور و تهیه کنندگی سیدمرتضی فاطمی در گروه علمی فرهنگی مرکز سیمافیلم تولید می شود.

منبع:inn.ir

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------