جذاب‌ترین سریال‌های کره‌ای؛ از روزِ سگ شدن تا سرگذشت شیطانسریال کره ای،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
در اینجا فهرستی از بهترین سریال‌های جدید کره‌ای را خواهید دید که پخش فصل اول آن‌ها در ماه میلادی اکتبر (از اواسط مهر تا اواسط آبان) آغاز خواهد شد.

به گزارش فرادید، سریال‌های کره‌ای ماه اکتبر، ترکیب خوشایندی از خنده و عشق و تاریخ و فانتزی هستند؛ از داستان عاشقانۀ یک دانشجو و یک ستارۀ بازنشستۀ پاپ گرفته تا ماجرای زنی که به دلیل یک نفرین همیشه در معرض تبدیل شدن به سگ است!

 

در اینجا فهرستی از بهترین و مورد انتظارترین سریال‌های کره‌ای ماه اکتبر (مهر و آبان) را ملاحظه خواهید کرد.

 

1. نام‌سون، دختر نیرومند (Strong Girl Nam-soon)

سریال کره ای،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

این سریال اسپین‌آفی از سریال پربینندۀ سال 2017 با عنوان «دوبونگ‌سون، زن نیرومند» است و ماجرای یکی از خویشاوندان دور بونگ‌سون به نام گنگ‌نام‌سون را دنبال می‌کند که یک قدرت عجیب و خارق‌العاده را از مادرش به ارث برده است. او که در کودکی در مغولستان گم شده بوده، حالا برای یافتن خانواده‌اش به کره بازگشته است. این جستجو با اینکه خیلی زود به نتیجه می‌رسد اما او را درگیر ماجراهایی خطرناک پیرامون تجارت مواد مخدر می‌کند. به زودی پای یک کارآگاه به داستان باز می‌شود که شروع به تحقیق دربارۀ این خانوادۀ عجیب کرده است.

 

2. یک روز خوب برای سگ بودن (A Good Day to be a Dog)

سریال کره ای،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

این سریال اقتباسی از یک وبتون با همین نام است. این داستان تخیلی و عاشقانه و طنزآمیز دربارۀ زن جوانی است که از یک نفرین عجیب در زندگی‌اش رنج می‌برد: هر بوسه‌ای می‌تواند او را به یک سگ تبدیل کند! چیزی که ماجرا را پیچیده‌تر می‌کند، ارتباط او با کسی است که از قضا تا حد مرگ از سگ‌ها می‌ترسد.

 

3. سرگذشت یک شیطان (Evilive)

سریال کره ای،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

شین ها کیون در این سریال نقش وکیلی به اسم هان دونگ سو را دارد که موکل‌هایش را با بازدیدهای اتفاقی از زندان انتخاب می‌کند؛ برادر او نیز که فروشندۀ کامپیوترهای دست‌دوم است به او در یافتن مشتری کمک می‌کند. ارتباط با یکی از این موکل‌ها به نام سئو دو یونگ که قبلا بازیکن بیس‌بال بوده و بعدا وارد یک باند جنایتکار شده، باعث می‌شود که دونگ‌سو هم کم کم یک جنبۀ تاریک و ناشناخته از شخصیت خودش را کشف کند؛ نوعی جنون عجیب که لایه به لایه در مسیر داستان خودش را نشان می‌دهد.

 

4. دونا! (Doona!)

سریال کره ای،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

یک ستارۀ محبوب پاپ به نام دونا به طور ناگهانی اعلام بازنشستگی می‌کند. او به یک خوابگاه نزدیک دانشگاه نقل مکان می‌کند و زندگی منزوی و آرامی را در پیش می‌گیرد. در همین حال یک دانشجوی خونگرم و پرشور به نام لی وون جون وارد این خوابگاه می‌شود که کم کم رابطۀ او با دونا شکلی عاطفی و صمیمانه به خودش می‌گیرد.

 

5. خوانندۀ دورافتاده (Castaway Diva)

سریال کره ای،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

شخصیت اصلی این کمدی رمانتیک دختری به نام سئو موک‌ها است؛ دختری که رویای خواننده شدن را در سر دارد. او برای شرکت در یک آزمون خوانندگی عازم سئول می‌شود اما بر اثر یک تصادف در جزیره‌ای دورافتاده و متروک سرگردان می‌شود. 15 سال بعد موک‌ها زنده در جزیره پیدا می‌شود و از آنجا بیرون آورده می‌شود. حالا او با وجود اینکه باید با چالش‌های یک دنیای تازه و ناشناخته دست و پنجه نرم کند، می‌خواهد رویای قدیمی‌اش را نیز دوباره دنبال کند.

 

6. ماه در روز (Moon in the Day)

سریال کره ای،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

این سریال هم اقتباسی از یک وبتون است؛ این داستان فانتزی و عاشقانه دربارۀ روح انتقامجوی دوها است؛ نجیب‌زاده‌ای از خاندان سلطنتی شیلا که توسط همسر محبوبش به قتل رسیده بود. دوها در زمان حاضر بدن یک ستارۀ پاپ را در جریان یک تصادف رانندگی تسخیر می‌کند. از قضا تجسد روح همسر او نیز در همان نزدیکی سر و کله‌اش پیدا می‌شود و صحنه برای یک داستان انتقامی آماده می‌شود.

 

7. انتقام ازدواج بی‌نقص (Perfect Marriage Revenge)

سریال کره ای،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

زنی به نام هان یه‌جو می‌فهمد که شوهرش با خواهر او در ارتباط است؛ مدت کمی بعد از این کشف تلخ، یه‌جو در یک تصادف رانندگی از دنیا می‌رود اما بلافاصله چشمش را باز می‌کند و متوجه می‌شود که چند سال در زمان به عقب برگشته است. او تصمیم می‌گیرد در این فرصت دوباره، از همسر و خواهرش انتقام بگیرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------