خواب مهناز افشار و سحر دولتشاهی در پشت‌صحنه متروپل! + تصاویرمهناز افشار,سحر دولتشاهی,فیلم سینمایی متروپل

خواب مهناز افشار و سحر دولتشاهی در پشت‌صحنه متروپل! + تصاویر

با توجه به اینکه اکثر سکانس‌های متروپل مسعود کیمیایی از شب تا صبح انجام می‌گیرد، مهناز افشار و سحردولتشاهی در پشت صحنه فیلم به خواب رفته‌اند. مهناز افشار در متروپل کیمیایی نقش زنی را بازی می‌کند...

فیلم سینمایی «متروپل» به کارگردانی مسعود کیمیایی فیلمبرداری خود را در لوکیشن متروپل ادامه می‌دهد. با توجه به اینکه این دو فیلم به 2 لوکیشن خیابان فرشته و لاله‌زار اختصاص دارد و اکثر سکانس‌ها از شب تا صبح انجام می‌گیرد، فیلمبرداری همچنان به اتمام نرسیده است.


داستان فیلم «متروپل» از نیمه‌شب تا صبح می‌گذرد. فیلم، قصه زنی است که گرفتار به‌اصطلاح هجومیانی می‌شود که به سمتش هجوم می‌آورند و درگیر این ماجرا می‌شود و درنهایت به یک باشگاه «بیلیارد» که نیمه‌شب باز است پناه می‌برد. دو نفر در باشگاه هستند و مسایل و حوادثی تا صبح به‌وجود می‌آید. بازیگران فیلم قرار است مقابل دوربین علیرضا زرین‌دست به ایفای نقش بپردازند. موسیقی توسط کارن همایونفر ساخته می‌شود و فیلم توسط محمدرضا ارباب صادقی تهیه می‌شود.

 

مهناز افشار,سحر دولتشاهی,فیلم سینمایی متروپل

 

 با توجه به اینکه اکثر سکانس‌های متروپل مسعود کیمیایی از شب تا صبح انجام می‌گیرد، مهناز افشار و سحردولتشاهی در پشت صحنه فیلم به خواب رفته‌اند.


پولاد کیمیایی سر صحنه فیلم سینمایی «متروپل» (با نام قبلی «عرق سرد») به کارگردانی مسعود کیمیایی دچار سانحه شد.
 این بازیگر دوشنبه شب گذشته در لوکیشن متروپل واقع در لاله‌زار هنگام بازی در یکی از سکانس های فیلم، در حالیکه چوب بیلیارد در دستش بود داخل شیشه رفت و این حادثه  باعث پارگی تاندون و آسیب دیدگی سه انگشت دست او شد.

 

مهناز افشار,سحر دولتشاهی,فیلم سینمایی متروپل

 
در این صحنه محمد رضا فروتن و بازیگران دیگری نیز حضور داشتند. پولاد کیمیایی بعد از این حادثه به بیمارستان سینا منتقل شد اما به دلیل شدت جراحات وارده، مسعود کیمیایی ترجیح داد او در بیمارستان آتیه بستری شود.
پولاد کیمیایی صبح روز سه‌شنبه در همین بیمارستان مورد عمل جراحی قرار گرفت که گفته می شود حال عمومی وی رضایت بخش است.


فیلمبرداری «متروپل» از شب گذشته دوباره در همین لوکیشن از سر گرفته شد. قرار است پولاد کیمیایی نیز بزودی جلوی دوربین علیرضا زرین دست برود.

 

مهناز افشار,سحر دولتشاهی,فیلم سینمایی متروپل

 

مهناز افشار,سحر دولتشاهی,فیلم سینمایی متروپل

 

فیلمبرداری فیلم سینمایی «متروپل» طی چند روز آینده در لاله زار به پایان می رسد و گروه به لوکیشن دیگری منتقل خواهند شد.
فیلم جدید مسعود کیمیایی داستان زنی به نام خاتون است که در یک نیمه شب به یک باشگاه بیلیارد پناه می آورد.


مهناز افشار، محمدرضا فروتن ‌، پولاد کیمیایی‌، ساعد سهیلی، شقایق فراهانی‌ و سحر دولت‌شاهی از بازیگران اصلی فیلم هستند و تقریبا 10 نفر از بازیگران هم از مدرسه آزاد بازیگری کیمیایی انتخاب شدند.
منبع: inn.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022