تب فیس بوك، موتور و قلیان در سری جدید «تب» تلویزیون 

 

تب فیس بوك، موتور و قلیان در سری جدید «تب» تلویزیون

 

سری جدید مجموعه تلویزیونی «تب» برای شبكه ی اول سیما ساخته می شود.

علی اكبر كریمی با اعلام این خبر به خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا گفت: سری جدید برنامه «تب» در ۱۳ قسمت ۳۰ دقیقه ای تولید می شود. این برنامه، نسبت به سری قبل یكسری تغییرات خواهد داشت. این برنامه قرار است جمعه ها بعد از خبر سراسری روی آنتن برود.

وی درباره ی موضوعاتی كه سری جدید «تب» به آنها می پردازد، عنوان كرد: تب موتور، قلیان، فیس بوك و فست فود از جمله موضوعاتی هستند كه در «تب» طرح خواهند شد.

تهیه كننده «تب» درباره ی ساختار این برنامه گفت: ما برای هر موضوع، یك سوژه ی واقعی داریم كه از دل مردم است. به جای سوژه ها بازیگر نگذاشتیم یا سعی نكردیم آن را بازسازی كنیم، بلكه یك سوژه ی واقعی را پیدا كردیم.

وی ادامه داد: به عنوان مثال در قسمت مربوط به «فیس بوك» هیچ گاه نگفتیم كه شبكه های اجتماعی بد هستند، بلكه در ابتدا به بخش مثبت آن پرداختیم و یك نفر را پیدا كردیم كه ۲۴ ساعته در فیس بوك، آن لاین است. همچنین سراغ كسانی رفتیم كه آسیب دیده بودند؛ مثل خانم ژیلا صادقی كه یك نفر به جای او صفحه فیس بوك باز كرده و خیلی از دختران را فریب داده بود.

اكبری خاطرنشان كرد: همیشه سعی كردیم متعادل باشیم و درباره ی هر موضوعی هم خوبی ها و هم بدی های آن را به بینندگان بگوییم.

این تهیه كننده تاكید كرد: چون «تب» یك برنامه ی مستند است، در هر برنامه به صورت ناخودآگاه یكسری تغییرات به وجود می آید؛ مثلا گاه سوژه به قدری داغ است كه به كارشناس نیازی نیست و بخش های مختلف برنامه مثل كارشناس عمل می كنند.... / خبرگزارى ايسنا

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023