شهاب حسینی با موتور هوندا، بازیگر شد اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, شهاب حسینی
افشین سنگ چاپ درباره نحوه ورود شهاب حسینی به عرصه بازیگری در یک برنامه تلویزیونی گفته است. 

به گزارش تسنیم، افشین سنگ چاپ بازیگر سینما و تلویزیون  که سالها به عنوان دستیار کارگردان با سیروس مقدم همکاری می کرد در برنامه "سلام صبح بخیر" گفت: ما سالها با هم همکاری داشتیم و اگر اینجا نشستم مدیون سیروس مقدم و همسرش هستم که هم به نوعی مرا استعدادیابی کردند و هم به من میدان و فرصت بروز دادند. ما همکاری آهسته و آرامی با هم داشتیم که ماندگار و عمیق بود.

 

سنگ چاپ با بیان اینکه ما 12 سال دو شیفت با هم کار کردیم، درباره چهره هایی که به واسطه او برای سریالهای مقدم انتخاب شده اند و حالا جزو ستاره ها هستند، از نام بردن اسم پرهیز کرد و گفت: انتخاب بازیگران همیشه با خرد جمعی بوده است. این قضیه هم جا نیفتاده است و اگر من الان نام ببرم شاید توی ذوقشان بخورد.

 

وی ادامه داد: به ویژه که من هم یکی دستم را گرفته است. دوستی مرا معرفی و به من اعتماد کرده و میدان را برایم باز گذاشته است و من هم همواره مدنظر داشتم اگر کسی استعداد داشت دریغ نکنم.

 

در ادامه عکسهایی روی دیوار تصویری برنامه به نمایش درآمد و سنگ چاپ درباره اولین عکس متعلق به حمید نعمت الله اظهار کرد: من و حمید بچه محل و هم کلاس بودیم. چهار سال در دبیرستان نظام آباد با هم درس خواندیم. حمید بچه وحیدیه بود بعد از مدرسه دیپلم گرفتیم و هر کدام به سربازی یا دانشگاه رفتیم و بعد دوباره در «بوتیک» به هم رسیدیم. حمید با تمام سلول هایش فیلمساز است.

 

سنگ چاپ درباره عکس شهاب حسینی اینطور واکنش نشان داد: در خانه خانم مستوفی نشسته بودم که جوانی با موتور هوندا آمد و خورد به در و گفت آقا اینجا تست می گیرند؟ دیدم چقدر بانمک است. گفتم بیا داخل. موتورش را پارک کرد و آمد. گفتم بیا این دو صفحه را بخوان. ما دنبال یک مجری بازیگر می گردیم. او چند دقیقه بعد دو صفحه را حفظ شد و از حفظ اجرایش کرد. رفتم به تهیه کننده و کارگردان گفتم یک جوانی آمده خیلی خوب است.

 

وی یادآور شد: ما دو سه کاندید استار برای این برنامه داشتیم که بهتر است از آنها اسم نبرم چون شاید خوششان نیاید. تهیه کننده نگران بود و ما زمان نداشتیم. به ویژه که کار می خواست روتین پخش شود. این بار شهاب آمد و متن را  برای هیاتی که آنجا در زیرزمین خانه خانم مستوفی نشسته بودیم خواند. کارش عالی بود. متن را با آکسان، با تاکید، با حس و... اجرا کرد. مشورت کردیم و نظر را اعلام کردیم و تصمیم گرفتیم پروژه را دست آقای حسینی بسپاریم. برنامه های «اکسیژن»، «آب»، «تربت» اینگونه شکل گرفت. بعد در سریال «پلیس جوان» و سریالی به نام «وکیل» با او همکاری داشتم. بعد از آن ارتباطمان با هم قطع شد اما باور کنید شهاب خیلی دوست داشتنی است و جایگاهی که به آن رسیده حق اش بوده است.

 

این بازیگر عطاران را "گوگولی" خطاب کرد و درباره مهران مدیری گفت: او در کار خودش عالی است. من عاشق همکارانم هستم و همیشه از اینکه به آنها پریده اند و انتقادات بیخودی کرده اند آزار دیده ام.

 

سنگ چاپ در پایان درباره پیشنهادی که به جوانان علاقمند به بازیگری بدون پول و پارتی دارد، گفت: یکی از مباحثی که با آن خیلی درگیر هستیم این است که جوانانی هستند که عاشق بازیگری هستند و استعداد دارند و حقشان است... اما هر چیزی برای خودش راهی دارد. شما وقتی می خواهید به رانندگی بروید 10 جلسه می روید و باید دوره ببینید و تمرین کنید. چطور توقع دارید کاری به این مهمی که قرار است عکستان در بیلبوردهای بزرگ مثل سران مملکت چاپ شود و روی جلد مطبوعات بروید، بدون آموزش باشد؟

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------