آخرین اخبار فرهنگی - هنری

شقایق دهقان و الناز شاکردوست،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

شقایق دهقان و الناز شاکردوست به دادسرا احضار شدند

شقایق دهقان و الناز شاکردوست به دادسرا احضار شدند. به گزارش فارس، شقایق دهقان به‌دلیل هنجارشکنی به دادسرا احضار شده و باید…

پرویز پورحسینی:چرا به بازیگران پیشکسوت بی‌توجهی می شود؟/ بدون علم خودتان را خرج بازیگری نکنیدچرا به بازیگران پیشکسوت بی‌توجهی می شود

بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر با انتقاد از بی توجهی به بازیگران پیشکسوت تصریح کرد : کارگردانان و به طور کلی سیاست‌گذاران سینما باید دراین باره توضیح دهند.

پرویز پورحسینی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون ،در ارتباط با ورود جوانان علاقمند به عرصه بازیگری گفت: بارها این موضوع را گفته‌ام و بازهم برهمین نظر خود هستم که علاقمندان به بازیگری تا زمانی که علم این کار را نیاموخته‌اند، خودشان را خرج بازیگری نکنند.

وی افزود: به عنوان یک بازیگر تئاتر از علاقمندان به این عرصه به ویژه علاقمندان به بازیگری در تئاتر می‌خواهم نسبت به این موضوع توجه کنند که بازیگری بدون علم به جایی نمی‌رسد و صحنه تئاتر جایی نیست که بازیگران را بدون علم بپذیرد.

پورحسینی که از چهره‌های بی‌حاشیه سینما و تلویزیون کشورمان است در ارتباط با دلایل دوری خود از حواشی گفت: به طورکلی روحیه من همواره به دور از اتفاقات حاشیه‌ای بوده است و البته این را وظیفه خود می‌دانم که برای نسل بعدی بازیگران و جوانان حاضر در این عرصه به عنوان یک الگو باشم.

وی افزود: دغدغه اصلی من در طول تمام سال‌های فعالیتم در تئاتر، سینما و تلویزیون ارتقا سطح کیفی آثارم هم به لحاظ تکنیکی و هم در زمینه انتخاب درست نقش‌های پیشنهادی بوده است.

این بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر با گلایه از بی‌توجهی کارگردانان سینما به بازیگران پیشکسوت اظهار کرد: به نظرم کارگردانان و به طور کلی سیاست‌گذاران سینما باید در ارتباط با این موضوع که چرا بازیگران پیشکسوت هم نسل ما مورد بی‌توجهی قرار گرفته‌اند، توضیح دهند.

وی همچنین در تشریح آخرین فعالیت‌های خود در حوزه سینما گفت: اخیرا در یک فیلم سینمایی به نام «صله سحر» به کارگردانی فرزین مهدی‌پور حضور داشتم که چند روز پیش فیلمبرداری آن به پایان رسید.

در این فیلم بازیگرانی چون ماه چهره خلیلی، سیروس همتی و مریم معترف با پورحسینی همبازی شده‌اند و داستان آن در مورد یک استاد موسیقی است که به دلیل ضعف جسمانی، توانایی اجرای برنامه ارکستر را ندارد و همین مسئله او را نگران و پریشان می‌کند.

اخبارفرهنگی - فارس

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022