آخرین اخبار سیاست خارجی

کمیته حقیقت‌یاب بین‌المللی ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

پیامدهای سیاسی و حقوقی "تشکیل کمیته حقیقت‌یاب بین‌المللی" چیست؟

ایران سه‌راهکار پیش‌رو دارد:1-تشکیل کمیسیون مستقل داخلی و انتشار عمومی یافته‌‌‌های آن 2-همکاری با کمیسیون بین‌المللی 3-عدم‌شناسایی و همکاری با آن. به گزارش دنیای‌اقتصاد…

هیل: باید از مذاکره با ایران به فشار تغییر مسیر دهیم/ مکانیسم ماشه فعال شودایران و آمریکا،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
رسانه نزدیک به کنگره آمریکا نوشته که کشورهای غربی باید از مذاکره با ایران به سمت فشار بر این کشور تغییر مسیر داده و ساز و کار موسوم به «مکانیسم ماشه» برای فعال کردن تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران را کلید بزنند.

به گزارش فارس، یک پایگاه خبری آمریکایی در تحلیلی از کشورهای اروپایی خواسته با توجه به آشوب‌های اخیر در ایران با فعال کردن مکانیسم ماشه در برجام تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران را فعال کنند.

 

پایگاه هیل که نزدیک به کنگره آمریکا است مدعی شده که چنانچه مذاکرات وین به کاهش تحریم‌ها علیه ایران منجر شود آنچه به ادعای این پایگاه، «سرکوب خشن رژیم» خوانده شده تشدید خواهد شد.

 

این رسانه آمریکایی ادعا کرده‌ است: «آمریکا و تروئیکای اروپایی- لندن، پاریس و برلین- مسیر دیپلماسی را آزموده‌اند ولی تهران علاقه‌ای به حصول توافق ندارد.»

 

هیل بر همین اساس تصریح کرده است: «غرب اکنون باید از مذاکره به سمت فشار تغییر جهت دهد.»

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022