روسیه: آمریکا تاکنون هیچ گام عملی برای احیای توافق هسته‌ای برنداشته استوزارت امور خارجه روسیه،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
وزارت امور خارجه روسیه امروز اعلام کرد: آمریکا تا کنون هیچ گام عملی برای احیای توافق هسته‌ای برنداشته است.

به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، ماریا زاخاروا سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه امروز پنجشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که آمریکا تا کنون هیچ گام عملی برای تغییر سیاست دوره پیشین خود در قبال ایران (سیاست‌های ترامپ) و احیای برجام انجام نداده است.

 

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در این باره اضافه کرد: از سوی دیگر، موضوع بازنگری و یا افزودن موارد جدید به برجام مطرح نیست.

 

ماریا زاخاروا در ادامه می‌افزاید: در مذاکرات وین در زمینه توافق و هماهنگی ترتیب گام‌ها و اقدامات ایران و آمریکا برای احیای برجام تا حد زیادی پیشرفت حاصل شده است.

 

از سوی دیگر، «میخائیل اولیانوف» نماینده دائم روسیه در نهادهای بین المللی مستقر در وین ساعاتی پیش در خصوص آغاز هفتمین دُور از مذاکرات وین به اظهارنظر پرداخت.

 

نماینده دائم روسیه در نهادهای بین المللی در پیامی توییتری در این خصوص نوشت: گفتگوهای وین درباره برجام، به محض آماده شدن همه کشورهای شرکت کننده برای آنچه قرار است مرحله نهایی مذاکرات باشد، از سر گرفته می شود. در حال حاضر هنوز به این نقطه نرسیدیم. برخی از طرف ها به زمان بیشتری نیاز دارند. به نظر می رسد ما زودتر از هفته آینده دیداری نخواهیم داشت.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------