آخرین اخبار سیاست خارجی


امیرعبداللهیان,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

امیرعبداللهیان: در وین وقت‌کشی نمی‌کنیم/ چین نقش معقولی در مذاکرات وین داشته است

وزیر امور خارجه کشورمان در سفر اخیرش به چین، در گفت‌وگویی به سوالاتی درباره روابط دوجانبه تهران-پکن و نقش چین در مذاکرات وین پاسخ داد. به گزارش ایسنا به نقل از شبکه چینی…

وال‌استریت‌ژورنال: ایران تولید تجهیزات سانتریفیوژ‌های پیشرفته را در تأسیسات کرج آغاز کرده استتأسیسات هسته ای کرج،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
دیپلمات‌های غربی امروز سه‌شنبه (16 نوامبر/25 آبان) مدعی شده‌اند ایران تولید تجهیزات مربوط به سانتریفیوژهای پیشرفته را در تأسیسات هسته‌ای کرج از سر گرفته است.

به گزارش ایسنا، برخی دیپلمات‌ها به خبرگزاری وال استریت ژورنال گفته‌اند که ایران تولید تجیزات مرتبط با سانتریفیوژهای پیشرفته در سایتی که دیده‌بان هسته‌ای سازمان ملل ماه‌هاست اجازه دسترسی یا نظارت از آنجا را ندارد، از سر گرفته شده است.

 

به نوشته وال استریت ژورنال این مسئله نگرانی‌های جدیدی را میان دیپلمات‌های غربی ایجاد کرده و مدعی هستند ایران ممکن است به طور محرمانه مسیر یک برنامه در رابطه با سلاح هسته‌ای سری را پیش بگیردِ اما به گفته همین دیپلمات‌ها تاکنون هیچ شواهدی که نشان دهد ایران در این لحظه چنین مسیری را دنبال می‌کند، وجود ندارد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------