قتل راننده تاکسی اینترنتی با شلیک گلولهسه پسر جوان که با انگیزه سرقت مسلحانه از راننده‌ تاکسی‌ اینترنتی مرتکب قتل شده‌اند، دستگیر شدند.

به گزارش شرق، ساعت 7 صبح روز شش اردیبهشت به مأموران کلانتری 131 شهرری اطلاع داده شد جسد مردی حدودا 50 ساله را که گلوله به پهلویش شلیک شده است در حوالی شهرری پیدا کرده‌اند. افرادی که شاهد ماجرا بودند، در تحقیقات اولیه گفتند: این مرد را سرنشینان یک خودروی 405 پایین انداختند و رفتند.

 

تحقیقات با بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته ادامه یافت و شماره پلاک خودروی موردنظر به دست آمد. سپس مشخص شد مالک خودرو زنی 45 ساله است. او در اظهارات خود به پلیس گفت: من ماشین را به شوهرم داده بودم و او به‌عنوان راننده تاکسی اینترنتی با آن کار می‌کرد، اما از دیروز برای کار از خانه خارج شد و بعد از آن برنگشت.

 

شماره پلاک خودروی مقتول به واحد‌های گشت اعلام و 48 ساعت بعد خودرو در خیابان ولیعصر شناسایی و متوقف ‌شد و سه سرنشین آن دستگیر شدند.

 

دو نفر از مظنونان مورد بازجویی قرار گرفتند و در نهایت یکی از آنها به قتل اعتراف کرد و گفت: روز حادثه در خیابان فرحزاد به مقصد خیابان فداییان اسلام تاکسی اینترنتی گرفتیم و به مقصد که رسیدیم، اسلحه را به ‌سمت راننده گرفتم و با تهدید از او خواستم لوازم باارزشش را به من بدهد، اما راننده مقاومت کرد و مجبور شدم به او شلیک کنم که به ضرب گلوله کشته شد. بعد هم جسدش را به شهرری بردیم و رها کردیم.

 

در ادامه تحقیقات این متهمان به چند سرقت مسلحانه دیگر نیز اعتراف کردند. همچنین کلتی که قتل با آن انجام شده است نیز از آنها کشف شد.

 

بنا بر این گزارش، متهمان درحال‌حاضر در بازداشت هستند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

 

در ادامه مشخص شد موردی از شکایت در اداره یکم پلیس آگاهی تهران نیز وجود دارد که مردی با مراجعه به دایره مبارزه با سرقت مسلحانه می‌گوید من خودروی پژو پرشیایی داشتم که دو پسر جوان را در غرب تهران به مقصد اکباتان سوار کردم و در طول مسیر ناگهان به رویم کلت کشیدند و پول و گوشی‌ام را گرفتند، بعد هم من را از ماشینم به بیرون پرت کردند و رفتند. با چهره‌نگاری انجام‌شده و در ادامه تحقیقات که جمشید و همدستش دستگیر می‌شوند چهره فرضی سارقان با چهره آنها مطابقت داشت و این در حالی بود که در هنگام دستگیری و بازرسی بدنی جمشید کارت شناسایی این مرد نیز از جیب دو متهم کشف می‌شود. درحال‌حاضر پرونده این سه جوان به اتهام دو سرقت مسلحانه و یک قتل در اداره یکم و اداره دهم پلیس آگاهی تهران در حال رسیدگی است.

 

  

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی