50 فقره سرقت از منازل با پوشش زنانه! اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز
او چاقو را زیر گلوی پسر کوچکم گذاشته بود که همسرم بیهوش شد! 

 دزد بی رحمی که هنگام ارتکاب جرم با پوشش زنانه، توسط نیروهای تجسس کلانتری شفای مشهد دستگیر شده است به 50 فقره سرقت از منازل شهروندان اعتراف کرد.

 

به گزارش خراسان، به دنبال افزایش سرقت از منازل در شهرک پردیس و برخی مناطق دیگر، همه شیوه های اطلاعاتی برای دستگیری سارق یا سارقان منازل در دستور کار پلیس قرار گرفت. نتیجه بررسی های میدانی و کارشناسی نیروهای تجسس با حضور سرگرد امارلو (رئیس کلانتری شفا) بیانگر آن بود که سارقان برای گمراه کردن پلیس از پوشش زنانه هنگام دستبرد به منازل استفاده می کنند بنابراین رصدهای اطلاعاتی در این باره متمرکز شد و نیروهای گشت انتظامی نیز در جست وجوی سارقانی با پوشش زنانه برآمدند.

 

گزارش خراسان حاکی است، با توجه به محیط جغرافیایی جرم، دو گروه از گشت های نامحسوس به طور شبانه روزی در مناطق احتمالی حضور سارقان مستقر شدند و به تحقیق پرداختند تا این که چند روز قبل یکی از گروه های گشت ویژه به سرپرستی ستوان یکم آریایی هنگام انجام وظیفه در محل های تحت نظر، ناگهان فردی را دیدند که با پوشش چادر رنگی هراسان از منزلی در شهرک پردیس خارج شد و پا به فرار گذاشت. ماموران انتظامی که به چگونگی فرار و قدم های بلند و مردانه وی مشکوک شدند بی درنگ به سمت این فرد حرکت کردند اما فرد مشکوک با دیدن خودروی گشت پلیس ناگهان چادرش را از سر انداخت و همانند تیر رها شده از چله کمان، بر سرعت خود افزود به طوری که در چند ثانیه از خودروی پلیس فاصله گرفت و با رها کردن کیسه لوازمی که در دست داشت به داخل کوچه پس کوچه های اطراف گریخت.

 

بنابر این گزارش، نیروهای تجسس نیز که چندین شبانه روز برای دستگیری سارقی با پوشش زنانه بی خوابی کشیده بودند، با رها کردن خودرو با پای پیاده به تعقیب و گریز ادامه دادند تا این که بالاخره پس از چند کیلومتر عملیات تعقیب در خیابان های شهرک پردیس و با استفاده از فنون دفاع شخصی، متهم فراری را زمین گیر و دستگیر کردند. این متهم به سرقت که به کلانتری شفا هدایت شده بود ابتدا منکر ارتکاب سرقت شد اما وقتی با استعلام گوشی سرقتی که به همراه داشت و همچنین حضور دیگر شاکیان در کلانتری مواجه شد به ناچار لب به اعتراف گشود و به سه فقره سرقت از منازل در شهرک پردیس و یک فقره در بولوار توس مشهد اعتراف کرد.

 

او گفت: در حال سرقت از یک منزل مسکونی در شهرک پردیس بودم که صاحبخانه سر رسید و مجبور شدم با پوشیدن چادر از سرویس پله ها به پشت بام بروم و از یک منزل دیگر فرار کنم! گزارش خراسان حاکی است، در حالی که متهم مذکور به 50 فقره سرقت از منازل اعتراف کرده بود، مالک گوشی سرقتی کشف شده از وی نیز وارد کلانتری شد و در حالی که به شدت نگران به نظر می رسید درباره چگونگی وقوع سرقت گفت: من طبق معمول صبح زود و در حالی از خانه بیرون رفتم که همسر و پسر نوجوانم خواب بودند.

 

در همین زمان بنا به گفته خانواده ام، سارق مذکور وارد خانه شده بود که پسرم با سر و صدای به راه افتاده از خواب بیدار می شود و با دیدن سارق وحشت زده، فریاد می زند اما این سارق بی رحم، کاردی را زیر گلوی فرزندم می گذارد تا از فریادهای دیگر او جلوگیری کند. در حالی که پسرم از ترس به خودش می لرزید، همسرم با فریاد او به داخل می رود و با مشاهده صحنه هولناکی که فردی چاقو زیر گلوی پسرش گذاشته است، بیهوش نقش بر زمین می شود که سارق نیز با استفاده از همین فرصت و تنها با سرقت گوشی همسرم از منزل فرار می کند اما چند ساعت بعد نیروهای کلانتری شفا از دستگیری دزد گوشی خبر دادند و اکنون خوشحالم که این سارق بی رحم به چنگ قانون افتاده است.

 

گزارش خراسان حاکی است، سارق جوان که «م-ج» نام دارد اعتراف کرد که در منازل فقط به جست وجوی طلا، پول و اشیای گران بهای قابل حمل می پرداخت و در صورتی که چیزی پیدا نمی کرد به انباری ها دستبرد می زد. بنابر این گزارش، تحقیقات بیشتر در این باره با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی سیدجواد حسینی (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) همچنان ادامه دارد.

 

 سجادپور 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی