عرضه کیت پرینت سه بعدی، برای لومیا ۸۲۰ توسط نوکیانوکیا , کیت پرینت سه بعدی

نوکیا با عرضه کیت متعلق به پرینت های سه بعدی برای لومیا 820، گام تازه ای را برای تسخیر بازار جدید پرینتر های سه بعدی شروع کرده است.
این اولین بار است که کمپانی سازنده اسمارتفون به سوی پرینت های سه بعدی می رود. کیت سه بعدی شامل تمپلیت سه بعدی (3D templates)، ویژگی های فنی برای پرینت کردن روی کیس، مواد پیشنهادی برای پرینت کردن و بهترین راههای عملی برای گرفتن یک پرینت خوب سه بعدی روی کیس لومیای 820 است که روی سایت خود قرار داده است.
کیت مورد نظر را می توانید از روی سایت نوکیا دانلود کنید. در واقع کیت عرضه شده توسط نوکیا همه آن چیزی است که قبل از پرینت کردن سه بعدی مورد نیاز است.
نوکیا کیس پشت لومیای 820 را آزاد گذاشته و برای آن نقشه های تجاری مختلف پیاده کرده است که از آن جمله کیت شارژ بی سیم برای لومیای 820 است که با اتصال به پشت لومیا، کاربر می تواند اسمارتفون خود را شارژ کند.
سالهاست که استراتژی تعویض جلو و پشت تلفن های نوکیا اجرا می شود (مدل 5110 پانزده سال پیش را حتما به خاطر می آورید) و این بار نوکیا برای پرینت های سه بعدی روی کیس  پشت تلفن نقشه کشیده تا بتواند جذابیت تازه ای برای فروش محصولات خود پیدا کند.
با کیت سه بعدی کاربر کافی است پرینتر سه بعدی در اختیار داشته باشد تا تصاویر و کیس های منحصر بفرد خود را پشت قال تلفن پرینت کرده و از آن استفاده کند.

نوکیا , کیت پرینت سه بعدی

نوکیا , کیت پرینت سه بعدی

منبع:khabaronline.ir

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی