آخرین اخبار علمی

کهکشان،اخبار علمی،خبرهای علمی

هوش مصنوعی سرنخ‌های تکامل را در بیش از ۱۰۰ کهکشان شناسایی کرد

گروهی از ستاره‌شناسان با کمک هوش مصنوعی توانستند اطلاعات بسیاری را درباره نحوه تکامل بیش از ۱۰۰ کهکشان شناسایی کنند. به…

ایستگاه فضایی خصوصی ساخته می شود‎دانشمندان علوم فضایی بر این باورند که اگر ناسا و سرمایه گذاران به درستی فرآیند پیچیده گذر از ایستگاه فضایی بین المللی تحت هدایت دولت به تاسیسات فضایی ساخت و مورد هدایت بخش خصوصی را مدیریت کنند، تحقق ایستگاه فضایی خصوصی در آینده ای نزدیک چندان دور از دسترس نخواهد بود.

تا ۱۰ سال آینده راه اندازی ایستگاه فضایی بین المللی خصوصی دور از ذهن نخواهد بود.

اخبار,اخبار علمی,ایستگاه فضایی خصوصی

 دانشمندان علوم فضایی بر این باورند که اگر ناسا و سرمایه گذاران به درستی فرآیند پیچیده گذر از ایستگاه فضایی بین المللی تحت هدایت دولت به تاسیسات فضایی ساخت و مورد هدایت بخش خصوصی را مدیریت کنند، تحقق ایستگاه فضایی خصوصی در آینده ای نزدیک چندان دور از دسترس نخواهد بود.

الکس مک دانلد از کارشناسان ارشد ناسا خطاب به سرمایه گذاران شرکت کننده در کنفرانس بنیاد پیشتازی فضا ۲۰۱۵ گفت: اکنون به لحظه هیجان انگیزی رسیده ایم. این شما هستید که باید با سرمایه گذاری چشمگیر، زمینه ساخت ایستگاه فضایی خصوصی را تسریع بخشید.

در حال حاضر ایستگاه فضایی بین المللی برای اهداف علمی و تحقیقاتی به کار گرفته می شود تا خطراتی که سلامت فضانوردان را در سفرهای طولانی فضایی تهدید می کند به حدقل برسد.

دانشمندات علوم فضایی امیدوارند که به رغم بازنشسته شدن این ایستگاه فضایی در سال ۲۰۲۴، با بهره گیری از ایستگاههای فضایی متعلق به بخش خصوصی فعالیتهای علمی دانشمندان در محیط با جاذبه کم تداوم یابد.

اخبار علمی -  مهر

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------