واکنش عجیب الاغ با دیدن دختربچه ای که این حیوان را بزرگ کرد!دیدار یک الاغ و دختربچه،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون
ویدئوی واکنش یک الاغ پس از دیدن دختربچه ای که آن را پرورش داد و بزرگ کرد مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، حیوانات نیز مانند انسان دارای شعور و عاطفه هستند. دنیای حیوانات، دنیایی است که اگر با دقت به آن بنگریم نکات اخلاقی زیادی را می‌توانیم از آن بیاموزیم. اگر در دنیای امروز ما انسان‌ها، توجه و کمک به یکدیگر کمرنگ شده، گاهی در دنیای حیوانات صحنه‌هایی را می‌بینیم که یک حیوان هرگز محبتی را که زمانی به آن نثار شده از یاد نبرده است و به شکلی خاص و ویژه آن را نشان می‌دهد. مانند ویدئوی واکنش یک الاغ به دیدن دختری که زمانی آن را پرورش داده و بزرگ کرده بود.

 

در این ویدئو این دختری کم سن و سال در حالی که در بیرون از مزرعه حضور دارد تا با دوست قدیمی اش دیدار کند دیده می‌شود. در این ویدئو مشاهده می‌شود این حیوان پس از آنکه این دختر کم سن و سال به آن نزدیک شده و نامش را صدا می‌زند به سمت او رفته و صحنه‌ای حیرت انگیز را رقم می‌زند. این ویدئو ابتدا در توئیتر منتشر شد. در توضیح این ویدئو آمده بود: «این الاغ بار دیگر با دختری که آن را بزرگ کرده بود دیدار کرد.»

 

گفتنی است؛ این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از ۵ میلیون بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «ببینید این حیوان چطور کسی را که بزرگش کرده فراموش نمی‌کند، اما برخی ما انسان‌ها خیلی راحت آن‌هایی را که برایمان زحمت کشیده اند فراموش می‌کنیم.»

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------