بهترین تم‌های تولدبهترین تم‌های تولد,معرفی تم های تولد,بهترین تم‌های تولد چیست

بهترین تم های تولد چیست؟

 

از خاص‌ ترین روزهای زندگی هرکسی روز تولد او است. معمولا همه افراد دوست دارند در روز تولدشان توسط خانواده یا دوستان خود غافلگیر شوند. خانواده‌ها یا دوستان برای جذاب‌تر شدن جشن تولد، از تم های مختلف با رنگ‌ها و نقش‌ و نگارهای جذاب استفاده می‌کنند.

 

امروزه از انواع تم برای جشن‌های مختلف استفاده می‌شود که باعث جذاب‌تر شدن آن‌ها می‌شوند. وجود تم باعث می‌شود افراد با شوق‌ و ذوق بیشتری در جشن حاضر شوند. با استفاده از بادکنک، گل، چراغ‌های رنگارنگ، وسایل تزیینی و رنگ‌های خاص جشن شما خاص‌تر و عکس‌هایتان زیباتر می‌شوند.

 

تشریفات رایکا با برگزاری تولد و سورپرایز تولد لحظات خاطره انگیزی را برای شما فراهم می نماید.

 

بهره‌ بردن از انواع تم‌ها برای جشن‌های تولد

بیش‌تر کودکان علاقه زیادی به شخصیت‌های کارتونی دارند و تمایل دارند در روز تولد خود از این تم‌ها استفاده کنند. روز تولد کودکان برای آن‌ها خیلی اهمیت دارد به همین دلیل آن‌ها برای این روز بیش‌تر از روزهای دیگر هیجان دارند. برگزاری تولد از لحاظ روان‌شناسی دارای اهمیت خاصی است و به آن‌ها اعتماد به‌ نفس می‌دهد. وقتی کودک مشاهده می‌کند که خانواده برای خوشحال کردنش تلاش می‌کند، رابطه بهتری با آن‌ها برقرار می‌کند.

 

وسایل موردنیاز برای داشتن تم تولد

هماهنگی بین لباس مهمان‌ها با وسایل به کار گرفته برای تزیینات، تم نامیده می‌شود. برای داشتن این هماهنگی، وسایلی موردنیاز است که جشن ما را جذاب‌تر کند. بشقاب، کاسه، کارد، چنگال، لیوان، بادکنک، کلاه و همچنین تمام وسایل تزیینی که به کار برده می‌شود باید باهم تناسب داشته باشند.

 

این وسایل را معمولا باید از یک جا تهیه کرد چون امکان هماهنگی بین آنها بیش‌تر می‌شود. وسایل باید با نظم و ترتیبی زیبا و باسلیقه در محیطی که برای تولد در نظر داریم چیده شوند تا زیبایی خاصی به مهمانی بدهند. باید توجه کنید که تم ها نیز باید متناسب با رده سنی باشند.

 

تم تولد برای نوزادان

همان‌طور که گفتیم، هر رده سنی باید تم تولد متناسب با خود را داشته باشد. معمولا خانواده‌ها سعی می‌کنند که برای نوزادان تازه متولد شده خود، یک جشن به‌ یادماندنی بگیرند، بنابراین برای این منظور از تم‌های خاصی استفاده می‌کنند. باید توجه داشت از تم‌هایی با شخصیت کارتونی که برای نوزادان ترسناک است نباید استفاده کرد.

 

معمولا از تم‌هایی با رنگ‌های آرام‌تر و طرح‌هایی که به رده سنی آن‌ها مربوط است می‌توان استفاده کرد. از طرح‌هایی استفاده کنید که معمولا عکس نوزاد یا وسایل مربوط به نوزاد روی آن‌ها چاپ شده باشد. دقت کنید که در انتخاب تم برای نوزادان باید تمام وسواس خود را به کاربر ببرید.

 

معرفی بهترین تم های تولد,آشنایی با تم های تولد,انواع تم های تولد

بادکنک آرایی کودک

 

تم تولد برای خردسالان

خردسالان جز بازیگوش‌ترین رده‌های سنی هستند که معمولا به سنین 3 تا 6 ساله خردسال گفته می‌شود. خردسالی سنی است که در آن کودک در تکاپو برای درک دنیای اطراف و کشف زندگی خود است. خردسالان بیش از سنین دیگر به شخصیت‌های کارتونی علاقه دارند و بیشتر اوقات خود را با تماشای کارتون‌های موردعلاقه‌شان می‌گذرانند. البته خانواده‌ها باید توجه داشته باشند که فرزندشان برنامه کودک‌هایی متناسب با سن خود را تماشا کنند. بهتر است از شخصیت‌های کارتونی موردعلاقه کودک برای تم تولد خردسالان استفاده کرد. البته استفاده از بادکنک‌های رنگارنگ و کاغذ رنگی که متناسب با تم تولد باشد آن‌ها را مجذوب خود می‌کند.

 

تم های تولد کودکان

کودکان شامل افرادی هستند که بین سنین 6 تا 12 سالگی قرار دارند. آن‌ها در کشف وسایل اطراف خود بسیار کنجکاوند. کودکانی که در این سن قرار دارند نیز بسیار علاقه دارند که در روز تولدشان موردتوجه قرار گرفته و برایشان جشن برگزار شود. کودکان نیز مانند خردسالان علاقه زیادی به شخصیت‌های کارتونی دارند به‌طوری‌که حتی تم اتاق خود یا وسایل مدرسه خود را از شخصیت‌های کارتونی انتخاب می‌کنند.

 

بهتر است برای تولد کودک از شخصیت موردعلاقه‌اش استفاده شود به همراه بادکنک آرایی کودک زیبا و جذابی که متناسب با تم تولد است. کودکان با دیدن این تزیینات بیش‌تر خوشحال می‌شوند و علاوه‌ برآن عکس‌های زیباتری نیز خواهید داشت.

 

تم‌های تولد برای نوجوانان و جوانان

این سن، فوق‌العاده حساس است. سنی که فرد وارد مرحله جدیدی از زندگی می‌شود و به همین دلیل پرسیدن نظر او از اهمیت خاصی برخوردار است. نوجوانان و جوانان بیش‌تر دوست دارند که در ارتباط با سنشان تم‌ها و بادکنک آرایی جذابی انتخاب کنند.

 

تم‌های تولد بزرگسالان

علاوه بر کودکان و نوجوانان که علاقه دارند در روز تولدشان غافلگیر شوند، بزرگسالان نیز دوست دارند که توسط عزیزانشان سورپرایز شوند. استفاده از تزیینات که مربوط به بزرگسالان است مثل بادکنک آرایی بزرگسال، گل آرایی، کراوات، قلب و نمادهای موردعلاقه‌شان می‌تواند آن‌ها را خوشحال و غافلگیر کند.

 

انواع تم‌ها برای جشن‌های تولد,وسایل موردنیاز برای داشتن تم تولد,تم تولد برای نوزادان

بادکنک آرایی بزرگسال

 

تم تولد برای دختران و پسران

دختران معمولا روحیه حساسی دارند و ریزبینانه‌ تر به همه‌چیز دقت می‌کنند، بنابراین تم تولدشان باید همه ظرافت‌های دخترانه را داشته باشد تا آن‌ها را غافلگیر کند. پسران که روحیه قوی دارند و برعکس دختران دقت کمتری دارند اما تم تولدشان باید کاملا خاص و پسرانه مانند استفاده از پاپیون و کراوات باشد.

 

تم تعیین جنسیت

در جشن تعیین جنسیت به‌جز یکی از نزدیکان، پدر و مادر نوزاد و هیچ یک از اقوام از جنسیت کودک اطلاعی ندارد. در این جشن کل وسایل به دورنگ آبی و قرمز است که این تم برای مشخص‌کردن جنسیت جنین است.

 

این جشن امروزه بسیار مرسوم است و بیش‌تر کسانی که بچه‌دار می‌شوند این جشن را برگزار می‌کنند. یک نفر تمام مسئولیت جشن را برعهده می‌گیرد و با استفاده از تم‌هایی که مربوط به جشن تعیین جنسیت است محیط خانه یا جایی که جشن در آن برگزار می‌شود را تزیین می‌کند. وسایل جشن شامل بادکنک آرایی تعیین جنسیت ، ریسه‌، چراغ‌، کیک، بشقاب، قاشق، چاقو و چنگال است که فقط باید به رنگ‌های آبی و قرمز یا صورتی باشد. در این جشن آبی نماد پسر و قرمز (صورتی) نماد دختر بودن جنین است.

 

کلام آخر

همان‌طور که گفته شد، بهترین تزیینات برای تولد، تم‌هایی هستند که متناسب با تمام وسایلی که در آن تم به کار برده می‌شود، باشد که زیبایی خاصی به جشن ما می‌دهد و جذابیت را چندین برابر می‌کند.

 

تشریفات رایکا متناسب باسلیقه همه، تم‌های جذاب و فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌دهد و برای جشن‌های تولد خود می‌توان از آن بهره برد. این تشریفات با ارائه بهترین تم و بادکنک آرایی متناسب با سن و جنسیت شما، مورد پسند و توجه هر سلیقه‌ای است.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------